Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
GOSC TO MOGŁA BYC IMPLANTACJA ZARODKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sucho przed okresem,natomiast jak byłam w ciąży i nie wiedziałam to cały czas wydawało mi się że już @ przyszła było mokro i podbrzusze bolało jak na okres a to już 6tc był i ja stara staraczka się nie poznałam :-) Ps owulacja jest na pewno 14dni przed okresem więc jak ktoś na regularne @ łatwiej obliczyć i słyszałam że testy owulacyjne że śliny są bardziej czułe niż te z moczu chyba zakupie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
MAGDZIS ale chyba nie ma juz bardziej czulych od pepino. One maja 10 ml. Choc tak sie zastanawiam ze moze jedynie co to nie sa one najlepszej jakosci bo faktem jest ze przy poprzedniej ciazy ktora byla biochemiczna, test pepino pokazywal najbardziej blada kreske ze wszystkich testow a byl najbardziej czule. Reszta, miedzy innymi amil, pink test i bobo test pomimo ze o czulosci powyzej 25 , pokazywaly normalna jasna bardzo dobrze widoczna kreske a ten pepino bardziej cien kreski niz kreske. Mimo wszystko czuje ze okres przyjdzie pewnie bo podbrzusze znowu delikatnie daje sie we znaki. Pytanie tylko czy sugerowac sie ta druga znikajaca kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Mamamma Kochana spokojnie to że test tak pokazał nic nie znaczy, może za wcześnie zrobiłaś teścik albo owulacja była pózniej, zanim maluszek się zagniezdzi a dojdzie do moczu HCG też mija dobrych pare dni. Powtórz test za dwa trzy dni jak miesiączka się nie zjawi czego Ci bardzo życzę :) u mnie w pierwszej ciąży było mokro przed okresem, także też wydawało mi się że zaraz się zjawi,było mi zimno i brzuch bolał jak na okres. Piersi zaczeły po terminie miesiączki być nieprzyjemne, jakby mrowiały.. Co ma być to będzie jak się nam nie uda kochane to czeka nas następny miesiąc miłych przytulanek, spójrzcie tak na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Kobietki a jaka u was temperaturka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Ja temperaturki niestety nie mierzylam caly cykl tylko dopiero po owu. I tak zaraz z rana jest 36.9 a w ciagu dnia nawet niekiedy 37.4. Ale wiem ze taka temperatura nie mowi zupelnie o niczym. Znajac moja niecierpliwość to bede testowala i jutro i w niedzielę. A jak wtedy wyjdzie na minus to chyba juz odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
TakasobiemAMA Ja to nie liczę ile w życiu wydałam na testy :) wolę się nie wkurzac,wczoraj miałam kupić test ale poczekam do niedzieli jak okres się nie zjawi w poniedziałek zrobię, a jak się zjawi to nie robię :) Jak tylko widzę aptekę to mnie kusi :) a w drugiej ciąży po cc dzidzia była u Ciebie na przedniej ścianie macicy czy na tylniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
ja temperatury nigdy nie mierzyłam chyba nawet nie znam sie na tym szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq powiem Ci szczerze ze nie wiem jak to bylo z dzidzia. Pamietam ze mialam lozysko na przedniej scianie bo slabiej przez to czulam ruchy synka. To moze jaj lozysko na przedniej to moze dzidzia tez sie ulokowala na przedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Aha to pewnie była na przedniej, bo zastanawia mnie czy po cc zarodkowi nie jest rudniej wszczepić się w bliznę np niż w normalne miejsce jak przed cc.. co myślisz? tego się obawiam że cesarka mnie pozbawi bycia mamą drugi raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Wczoraj szyjke juz pieknie wyczuwalam twarda i troche nizej a teraz sobie znowu powędrowała do góry tak ze ledwo ja dosiegam. Cos mi ta szyjka w tym cyklu wariuje bo pamietam ze po owu opadla i stwardniala na jakies dwa dni. Pozniej byla caly czas dosyc wysoko i jakas taka miękka, wczoraj sie wydluzyla i byla pieknie wyczuwalna, twarda ze nawet myslalam ze juz sie do okresu przygotowuje. A dzis znowu tak jak wczesniej. Nie ogarniam juz tego dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
u mnie też raz niżej raz wyżej, pare dni temu jeszcze otwarta a teraz dość wysoka i zamknięta. :) w ciąży to chyba ma być zamknięta i twarda? czasem może być rozpulchniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq kochana nie martw sie bo jak widac po mnie wcale nie masz o co sie martwic. Ja w druga ciaze zaszlam od razu w pierwszym cyklu staran i to doslownie byl jeden jedyny stosunek. Ja czasem tez o tym mysle , bo jak widzisz za mna juz dwie cc. Ale skoro sa kobiety co maja nawet 4 czy 5 cesarek to chyba sie da bez komplikacji ;-) Kiedys standardem byly 2 cc. Dzis moga byc 3 a kazda kolejna jest ryzykiem. Wiec nie przejmuj sie tym ze po jednej bedzie problem. Owszem moze byc trudniej z zagniezdzeniem jak i u Ciebie tak i u mnie ale nie ma na to reguly. Pomimo tego jak bardzo pragne trzeciej ciazy to coraz częściej mysle w ten sposob ze nie mamy na to wszystko wplywu. Poprostu jesli dzidzia ma byc to bedzie, choćby miala sie przez 5 blizn przebijać , a jesli to nie jest jej czas to Nasze chuchanie, dmuchanie i zaklinanie w niczym nie pomoże;-) A Ty topciaqq w ktorym dniu cyklu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Zapewnie masz sporo racji kochana aczkolwiek wiesz jak z nami kobietami naprzód się martwimy, zawsze chcemy żeby było idealnie, u mnie dzisiaj 24 dzień cyklu jeszcze 3 dni i powinna przyjść @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszczesliwaM
Ja miałam 3cc i dr powiedziała że 4to dla mnie akurat wysokiego ryzyka ale niektóre mamy mają po 4 i 5 ja się boję ryzykować już w trzeciej ciąży było średnio i strasznie się bałam tego cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
U mnie juz 29 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Z ta roznica ze u mnie cykl z ciaza biochemiczna trwal 35 dni wiec nie mam pojecia jak bedzie teraz. Gdyby sugerować sie owulacja to @ powinnam miec okolo poniedzialku , wtorku. Najpozniej to chyba w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie teraz sucho. Nadal brzuch pobolewa, dziś doszedł ból piersi (śmiałam się, że czuję się tak , jakby miały wybuchnąć). Cały czas chce mi się pić, non stop!!! Jakbym była na wiecznym kacu. Dziewczyny co z tym lekarzem? Wydaje mi się, że na udg powinno być coś widać, bo wg kalkulatora specjalnego to 3 tydzień ciąży (o ile nie jestem w błędzie). Chciałabym iść do lekarza tak czy siak, bo chcę też wiedzieć co przyjmować, zapytać o pARĘ rzeczy. Najwyżej wyśle mnie na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Mam to samo co chwila biegam slrawdzic a yu nic 34 dc i nic...pic sie chce non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood z tym pragnieniem to normalne. Ja tak mialam przy drugim synku. Jeszcze nawet nie podejrzewałam ciazy a pragnienie mialam non stop jak po dobrej imprezie :-) Az mi bylo sucho w ustach i mialam wrazenie warg "spieczonych " jak przy gorączce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Lifeisgood oby bylo to o czym myslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1990 trzymam za nas kciuki caly czas:) Kurcze dziewczyny naprawde , tej suchosci w ustach i non stop pragnienia nie wymyslilam sobie na pewno;p jakis dziwny objaw:) wczoraj wypilam kilka litrow wody. Mysle,zeby w poniedziales isc jednak na bete, bo czytam,ze ginekolog i tak wysyla, a tak to bede juz miala wynik przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lifeisgod tak jak piszesz dr nic nie zobaczy karze Ci przyjść za ok dwa tyg z beta.lec dziś na betę nie trzeba być na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak czy siak chce usłyszeć fachowe rady od lekarza (który zreszta ma kilka sposobów na przypuszczenie/potwierdzenie ciąży, wykonując badania, nie tylko usg). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
A jak jest u was z jedzeniem bo u mnie caly dzieb sredbio a na wieczor tragedia tzn caly zas bym jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz bez usg potwierdzi, że doszło do zapłodnienia, ale już np. Nie wykluczy ciąży pozamacicznej czy pustego jaja. Dlatego usg najlepiej po 8 tygodniu. Jednak jak ktoś był na lekach to rzeczywiście lepiej, żeby udał się do lekarza jak najszybciej, bo być może ustali on coś odnośnie brania leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego chcę iść:) betę zrobię w poniedziałek, zeby już wziąć do niego wynik(podobno i tak każe robić, żeby stierdzić, czy właśnie jest właściwy poziom dla danego okresu ciąży i wykluczyć np. ciążę pozamaciczną). Samo USG,żeby stwierdzić bicie serca i wykluczyć puste to później wiem,ale od czegoś trzeba zacząć:) o takich rzeczach to nawet nie myślę, po co się stresować:) U mnie z jedzeniem normalnie,ale coraz bardziej mnie denerwuje ból piersi:/// i nadal boli brzuch jak na @, choć mniej niż kika dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Mnie to brzuch boli raz a drugi wcale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq jak tam u Ciebie? Nie skusilas sie jednak na test ? U mnie dzieje sie cos niedobrego. Prawdopodobnie cos mnie rozbiera choc nie mam pojecia z czego by to się przyplatalo. Wrocilam wlasnie ze spacerku z mlodszym synkiem i zaczela bolec mnie glowa a juz w trakcie chodzenia z malym cos dziwnie pare razy zakulo mnie w nogach. No i teraz w domu zaczyna mnie lamac w kosciach okrutnie. Z ciekawosci zmierzylam temp w ustach bo w przypadku choroby jakiejkolwiek tylko tam wychodzi mi wiarygodna i termometr pokazal 37.7. Czyli stan podgoraczkowy :-( Masakra jakas. A najgorsze ze naprawde nie wiem skad to sie wzielo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wczoraj skończyłam @ i dzisiaj jest mój 8dc więc bierzemy się do przyjemnej roboty od dzisiaj :P Też mam jakiś katar nie mam pojęcia gdzie mogło mnie coś przewiac oby tylko na tym się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×