Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam wg was prawo moralne do zemsty na rodzicach, którzy zniszczyli mi psychi

Polecane posty

Gość gość
Te posty 16:23 itd to jakaś sfrustrowana toksyczna stara baba, która zniszczyła dziecko, a ono się odcięło i teraz ona ma ból i obwinia o wszystko dzieci toksycznych rodziców, ignorujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się następny nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfu, 16:52 i pozostałe, a skąd Ty mozesz wiedzieć babo czego oczekiwałem, przeczytałaś chociaż mojego posta, czy zbyt długi dla niegramatyczna starej baby? Oczekiwałem wynajmu mieszkania z tej racji, że mi je obiecali pod pewnymi warunkami. Jak i wiele innych rzeczy, warunki ja spełniałem, oni obietnic nie dotrzymywali. Zresztą w d***e mam ich kasę, domy, nic od nich nie chce, ale za ciągła krytykę, mimo moich starań i spełniania ich każdej ambicji to oni mi srogo odpowiedza. Kapujesz sfrustrowana toksyczna mamusiu z rodziny tępo konserwatywnego autoramentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale spęd dupków, mamunia nie kupiła domku i kazała się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rodziców trza szanować jacy by nie byli", "chlop musi jeść mięso i popić wódka, zagryźć ogorem kiszonym", "ziemia jest płaska". Oto stan umysłu konserwatywnych prymitywów z wiochy, którzy myślą, że jak ktoś kopulowal to mu daje do wszystkiego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz ich pocałować w d..... Nie udałeś się rodzicom, normalny to ty nie jesteś ale taki popaprany, delikatnie mówiąc. Nie pisz takich bzdet, bo nie świadczy to o dorosłości, ani o skończeniu studiów, chyba że to kierunek: łopatologia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, twój stan umysłu też prymityw, bo sądzisz, że jak ktoś kopulował , to potem całe życie musi płacić za coś co nie spełniło oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi, taki jest obowiązek prawny. Utrzymywanie dziecka dopóki się nie uczy, ale jak ktoś jest zabobonnym tumanem z wiochy to skąd może to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:55. Jak się czuje przyglup i głąb bez matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice cię utrzymywali, ale nie mają obowiązku kupować mieszkanek, aut, załatwiać pracy. Takie prymitywne wymagania cechują wsioków i przygłupów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, biedny jesteś, ale na umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, widocznie mózg tępy nie niewydolny. Napisałem wyraźnie, że w d***e mam mieszkania do samochody tępa stara wiejska locho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odetnij sie i to raz, a dobrze. Niech zdychają sami i samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbiedniejsze na umyśle są takie zacofane, zabobonne, konserwatywne przygłupówy jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tępy, wulgarny, roszczeniowy. Twoje żale są żałosne , tyle w temacie. Spadaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że rodzice nie będą za tobą tęsknić, jak nie tęskni się za grypą. Natomiast tobie będzie ciężko, bo maminsynek z ciebie i d**ek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam. Zacznij żyć swoim życiem ..wez się do uczciwej ciężkiej roboty a nie czekasz aż ci rodzice dadzą. "Mialo byc mieszkanie mialo byc to mialo byc tamto...." wez sie w koncu ogarnij tepy qrwió . Nie ma nic gorszego , nie ma wiekszej porazki zyciowej dla rodziców niż wychowac takie niewdzieczne , roszczeniowe gónwo , które nie dość ze nic sobą nie reprezentuje nic od siebie nie daje to jednoczesnie nienawidzi rodziców ... i wiecznie czegoś żąda , oczekuje i jeszcze mscic się chce . Mogli cie w oknie życia zostawić. Lepiej by na tym wyszli. A twoja podłośc wróci kiedyś do ciebie . Moze tobie trafi sie kiedy taki podly roszczeniowy bekart . Zaslugujesz tylko na to, najgorszemu wrogowi nie życzę takiego wściekłego pomiotu. Ja jębie skąd się biorą takie sciervva...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój autorze, nie odpisuj trollom. Moj maz nie utrzymuje kontaktu ze starymi, a mozna by dojść do wniosku, ze mial lepiej niz Ty. On za podcinanie skrzydeł i brak aprobaty dla swoich pomysłów i marzeń, ograniczenie horyzontów ojca i ślepe wtorowanie myślenia ojca przez matke, a także odmówienie nam krótkiego mieszkania, gdy zaszłam w ciąże (on wrócił zza granicy i chciał na Spokojnie ogarnąć sie tutaj; dom 400 metrów, w ktorym siedzą sami, nikt ich nawet nie odwiedza; ja Myśle, ze sie bali, ze zasiądziemy i beda mnie musieli utrzymywać, a ani ja ani on nie chciałabym mieszkać z nimi na stałe) - ten ostatni "wybryk" przepełnił czarę goryczy. Nie odzywa sie do nich juz w ogóle. I nie czuje żadnej straty. Ty zrób To samo. Sie starcy zdziwią, jak zniedołężnieja, ze nie ma sie kto nimi zaopiekować. Widze ile Smutku i emocji budzi to w Tobie, od takich ludzi trzyma sie z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracaj uwagi na tych głupków. To chyba normalne, ze sie łozy na dziecko jesli wyjeżdża na studia, a zwłaszcza takie, które potrzebują duzo uwagi, przy których nie da sie pracować. Niektórzy myślą, ze szacunek należy sie za samo pojęcie "ociec" "matka":/ nie zrozumieliście w ogóle autora - on zapieprzal wciąż i wciąż, a dostał tylko kopa w dupę za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty 21:50 mała strata krótki żal rozstac sie z taką rodziną jak wy. Jego rodzice pewnie w głębokim poważaniu mają wasza czarę goryczy i wasze oczekiwania. Fajne dzieci...nie ma co. Znają drogę do domu tylko wtedy gdy czegoś chcą. Tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:46 i twoje pozostałe posty... jeżeli ty nie trolujesz w co wątpie... to napiszę ci tylko tyle że niechciałbyś/ałabyś wiedzieć co zrobiłbym z tobą w życiu realnym... napiszę ci tylko tyle że trwało by to bardzo długo i powoli... bo moje prowokacje też były chore ale człowiek inteligentny w mig się orientował że to prowa u ciebie natomiast nie założyłbym się czy to prowa czy nie... powiem Ci tak: zagrałeś/aś na moich organkach emocjonalnych bo miałem/mam podobnie jak autor i tu jest pies pogrzebany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniaku. Możesz mnie koncertowo w rzyc pocalowac. Tam mam twoje marne pogrozki . Lekko w życiu nie miałem . Nikt mnie po tylku nie glaskal nie dbsl o to czy mnie chwalą i czy moje ego nie zostalo urazone. Nie chciałbyś wychowywać się w takim domu w jakim przyszło mi się wychowywać i jedno powiem i tobie i autorowi tego postu. Każdy...ale to absolutnie każdy jest panem i kowalem swojego losu. A Obarczanie winą rodziców ...otoczenie ..nauczycieli za własną nieudolność i lenistwo jest tak żałosne ze aż śmieszne . Nie wpieraj mi tu grania na emocjach bo mnie takie teksty nie ruszają. Mało co mnie rusza wgl Natomiast wqrwia mnie na mx tępota ,lenistwo i niewdziecznośc. Przeżyj połowę tego co ja to może pogadamy. A tymczasem. .. Sayonara Bejbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:46 w sumie za samo trollowanie jak bym cie dorwał... (niechciałbyś wiedzieć co bym z tobą zrobił, ale jeśli byś wyszedł z tego spotkania tylko z połamanymi rękami i nogami to mógłbyś mówić o sporym szczęściu bo to co ja mógłbym Ci za to co tu piszesz robić to czyny UPA na Wołyniu w porównaniu do mojego bestialstwa wobec ciebie nazwane zostałoby dziecinną igraszką... naprawdę). To co ty wypisujesz zasługuje tylko i wyłącznie na taką karę... ja też trollowałem i faktycznie chyba jednak nie było to za mądre... trollowałem o tych dzieciach (gwałtach na nich) bo sam czegoś takiego nie doświadczyłem, a gdybym doświadczył to nigdy w życiu bym czegoś takiego nie pisał bo czułbym traume tak jak czuje traume czytając ten temat gdyż jest on mi bardzo bliski i nie potrafię mieć do niego dystansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:46 napisałem, że mam pracę, pracuję uczciwie i zarabiam, ale się widze stara toksyczna analfabetko nie chciało nawet doczytać do końca. Analfabetyzm i brak edukacji wychodzi. Przeczytaj porządnie, w twoim przypadku może za 20 razem zrozumiesz tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:48 ty k/urwa debilu... jak można być kowalem własnego losu gdy jesteś dzieckiem i nic nie zależy od ciebie, no kur/wa jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:48 powinieneś kur/wa dostać nobla za trolling i za te retoryke... bo jeżeli to nie trolling to kur/rwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie cwaniak, ten troll z 21:46 to tylko stary analfabeta bez matury i sfrustrowany zbok, który ogranicza swoje życie do łażenia za ludźmi po necie, nie zwracaj uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tego posta jest dzieckiem? Wez sie cwaniaku tępaku nie osmieszaj. Widzę jakaś nową moda wśród dziec***anuje. .. szukanie zemsty na rodzicach ciąganie ich po sądach. ..prawnikach. a wystarczyło biednej matce lata wczesniej znaleźć dyskretnego gina... Chroń mnie boże od takich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:48 nie masz prawa się wypowiadać w tym temacie bo twoja sytuacja była inna, pomimo patologii w której się wychowywałeś to twoi starzy byli wobec ciebie obojętni, dawali Ci tzw. "wolną rękę", a nas molestowali, torturowali psychicznie każdego dnia i nie byli obojętni, nic o tym nie wiesz... ja bym milion razy wolał wychowywać się nawet w patologii ale żeby starzy mi dali żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? to czasami wolałbym się wychowywać w domu dziecka... u mnie "pierwsze skrzypce" wszystkich moich niepowodzeń i stresów odegrał ojciec... gościu z 22:48 gdybyś ty miał takiego starego jak mój który za byle co cie katował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×