Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam wg was prawo moralne do zemsty na rodzicach, którzy zniszczyli mi psychi

Polecane posty

Gość gość
Do idiotki 21:47, jakbyś to zrobiła geniuszko skoro jakbym się uczył to miałabyś obowiązek mnie utrzymywać. Robicie tu chuj wie jaka łaskę z tego co każdy obywatel ma obowiązek robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:23 bardzo słaba z ciebie psycholożka... radzę pomyśleć nad zmianą zawodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:23 troll nie psycholożka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaku, jesteś już "dorosły" i niby po szkole, w co trudno uwierzyć, po co pierdzielisz wciąż o tym , że cie nie chwalili i o tym utrzymywaniu, sam się utrzymuj i kup sobie kilka autek w kiosku Ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, teraz już nie musza cie utrzymywać i żadnych obowiązków, obowiązki przeszły na ciebie i jak sobie poradzisz bez mamuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się utrzymuje po skończonej edukacji stara analfabetko, która przerasta przeczytanie do końca kilku niewielkich porcji tekstu. Gdybys nie była polanalfabetka, szermujaca miernym sarkazmem niskiego tireru to byś była w stanie przebrnąć przez krótki tekst, widać te fakultety to z jakiejś pedagogiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrzymujesz się na słabym poziomie; pod każdym względem, niestety, a mamunia ma kasę, domek z podjazdem, psa i możesz jej skoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do większej ilości tekstu i czytania ze zrozumieniem mózg ubogi w synapsy nieprzyzwyczajony, tak? Czekam zadawanie szyku kolejnymi genialnymi ripostami ala "jesteś mądry inaczej" jakie to wyrafinowane, cóż za kunszt intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo, zachowujesz się jak baba, nawet nie stałeś koło faceta, facetem nie jesteś. Mścij się na sobie miernoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:01, no i debilka się pogrążyła na polu merytorycznym, więc zaczęła wymyślać i bawić się w jasnowidza, typowe dla "bystrych jak brzytwa" ludzi. Teraz zacznie się wysyp przepowiedni że szklanej kuli o mnie i moim życiu. Każda tępa paniusia, gdy przerznie merytorycznie wchodzi na ten etap dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet tyle nie gada, chyba to prowo jakiejś p***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoka kultura przez ciebie przemawia autorze. Jeśli w tym tonie rozmawiales ze swoimi rodzicami , kolegami w szkole i nauczycielami to ja nie mam pytań. Swoją postawą zawdzięczasz sam sobie ze jesteś wlasnie tym kim jesteś. Powiem Ci więcej. Nie musisz się mścić na swoich rodzicach. Ty już się na nich zemściles. Nie ma dla rodzica gorszej porażki niż wycjowac mimo wszelkich staran kogoś takiego. Ale ty tego nie zrozumiesz bo i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier/dole do wszystkich wpisów które twierdzą że autor sam sobie jest winien itp. itd. etcera... to jeżeżli nie trollujecie (co też jest bardzo chamskie biorąc pod uwagę sytuacje autora) to powiem (napiszę) wam tylko tyle, że jesteście skończonymi ścierwami, kur/wami niezasługującymi na krzte litości i gdybym miał tylko taką możliwość to przeteleportowałbym was wszystkich w czasie do jego sytuacji w której był abyście obejrzeli sobie to wszystko (jego życie) na żywo z pozycji świadka (trzeciej osoby) lub po prostu żebyście sie urodzili w jego rodzinie (lub mojej) i żeby was tak starzy napier/dalali psychicznie na każdym kroku, żeby wam obrzydzali życie non stop na każdym kroku, poniżali, wyzywali ZA NIC !!!!!!! cieeeeekaweeee co byście wtedy mówili (pisali)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i następny etap, już się słabowity mózg wypalił w dyskusji, więc uruchomił się panience mózg gadzi i robi podjazdy typowej Karyntia, dupodajki klubowej: "co z Ciebie za samiec." Haha, czyli wyszło z paniusi głupie, prymitywne zwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 poczytaj sobie kto tutaj zaczął się wypowiadać w taki sposób i zamilcz ze wstydem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy na piśmie, że jest domek z ogródkiem i kaska u mamy, a ty masz tylko wybujałe ego i duzo czasu na pisanie pierdół, nawet nie wiesz czy masz moralne prawo, a moralności żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniak juz ci tu napisano ..nie masz moralnego prawa wypowiadać się w tym wątku pedofilu degeneracie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniak, spokojnie, pamietaj, że to są ludzie o mentalności "ziemia jest płaska" oni rozumu nie mają, więc im do niego nie przemowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:10 to ja tak tobie napisałem szmato... ćwiczysz się w manipulacji, retoryce, NLP, odwracaniu kota ogonem? - masz pecha bo ja mam doktorat z trollingu i znam te metody (sam je stosuje :D i wymyślam własne), mam nawet sprawe w sądzie przez trolling...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nakręcacie roszczeniowego szczeniaka, gdybym miała takiego bachora też bym psychicznie wysiadła jak jego matka z nerwicą, co za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, to schizo lub paranoja, znam te objawy, sąsiad tez pierdzieli, że wszystkiemu winna elektryczność i chce wypruć kable z e ścian. Biedni rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:09 nie wątpię, że karyny mierzą wszystko domkiem z ogródkiem i fura, w końcu to karyny. Idź pod latarnie, tam twoje miejsce. Może zarobisz kolejnego fanta, którym mierzy się w twojej prymitywnej hierarchii wartości ludzka, oczywiście możesz zrobić to jedynie tylem, bo z umysłem jak widać po ripostach i prymitywnych podjazdach zwierzęcych to u ciebie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam tylko pierwszy post i nie uważam żeby odcięcie się od toksycznej rodziny było zemstą - to zwykła, naturalna, zdrowa reakcja. Dostaną to na co zapracowali, a ty dla własnego zdrowia psychicznego nie powinieneś utrzymywac z nimi kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się uśmiałam, najlepsze z tym ...tyłem... i takie indywiduum zawraca nam dopę niby problemami.Problem jest jeden, z twoją głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ten typek odetnie sie od rodziny, powinni na pielgrzymkę dziekowac , że zniknął im z oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zważ, że jedyny plus jazd na jaki je stać to przy największym natężeniu ich możliwości umysłowych pojazd na poziomie dresiary spod klubu, która ma prostą hierarchię, a jest nią piniondz i zwierzęca sila. I na tym tle robią podjazdy, bo są mentalnie na poziomie zezwierzęconej małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze proponuje abyśmy nie zwracali uwagi na te chamskie, polskie, trollskie wpisy które nas obrażają i poniżają (choć Oni pisząc tak o Nas sami się poniżają... ale to już dyskusja na inny temat) wiesz co... Ich retoryka przypomina mi retoryke sądów islamskich gdzie z kobiety zgwałconej (MY) robi się winnego i skazuje na karę (za seks poza małżeński... - przed którym kobieta nie mogła się przecież obronić - bo to był gwałt, ale to ich nie interesuje...), a sprawcy (nasi rodzice) są bezkarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i zapomniałeś, że dla nich ziemia jest płaska Czekam na dalsze popisy elokwencji i elaboracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"problem jest jeden, z twoja głowa" i znów genialne riposty i to nie ja zawracam wam głowę to ty się nie możesz odczepić chora cyberstalkerko, już mam podejrzenia, że jesteś taka jedna psychicznie chora osoba, która łazi za mną i pewnie jeszcze innymi po netach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o masz a nie doktorat przegrywie życiowy. Potrafisz tylko hejty słać i smierdziec w wyrze całymi dniami "profesorze" zafajdany. i nie pogrążaj się już bo zaraz się doigrasz kolejnej rozprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×