Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość
Straszny ten wypadek 1003... :-( Polecam Wam na przyszłość adapter do pasa dla ciężarnych. :-) Fif, monural jak najbardziej można, ald on moim zdaniem nie jest zbyt skuteczny dlatego zawsze robimy posiew przy bakteriach i wtedy antybiotyk na te konkretne bakterie. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do wagi to na usg raz wychodzi u mnie bobas większy raz mniejszy, więc to są naprawdę wartości orientacyjne, zależy jak się dziecko ułoży. Przecież ono wcale nie jest ważone, tylko mierzone i to też orientacyjnie :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
fif ja tez bede miala cc. nie znam jeszcze dokladnie terminu ale przypuszczam ze bedzie to dzie terminu lub dzien po. czyli 18-19 listopad. Co do siary mam delikatne wycieki od ponad miesiaca. Dzis mam usg, czuje ze maly jest cały czas glowa w gorze a moj zoladek juz ledwo wytrzymuje. napisze po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gość 1003 daj znać, jak minęła noc i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
Hej gośćfif. Pierwsze dziecko i pierwsza cesarka, oprócz wyciągnięcia dziecka będą mi wycinać ogromnego guza razem z jajnikiem. Też się boję bo czeka mnie dłuższą operacją niż standardowa cesarka....a u ciebie jakie wskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gość 1003 mam nadzieję że wszystko u was dobrze. Odezwij się jak dasz radę. Bucikowa, współczuję stresu. Trzymam kciuki za te operacje. Napewno będzie wszystko dobrze. Fif, jak się dziś czujesz? Czy już trochę lepiej? Karola daj znać po wizycie. Dziewczyny będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niech ktos powie ze ciąża to nie choroba!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
jestem po wizycie wszystko dobrze. wymiary nawet nie roznia sie od tych ktore powinny byc w tym tygodniu wiec dziecko chyba nadgonilo;) a wazy 1500g. jednak jest już przekrecone glowka w dol wiec nie wiem czemu mam tak mocny nacisk na zoladek. az mam taka gorke wypukla u gory brzucha... eh czuje sie fatalnie, nie do zycia. ale najważniejsze ze dzidzus ma sie dobrze. Jakos musimy przetrwac do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Może to pupcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
I ja dziś byłam u lekarza, młody się odwrócił w końcu :-) 1836g :-) teraz się oszczędzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Super dzięwczyny że u was dobrze. Karola, mam nadzieję że poczujesz się lepiej:-) Gość 1003 się nie odzywa, mam nadzieję że wszystko u niej wporząku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu czuje się nadal bez zmian :( kompletnie nic mi nie przechodzi :( Karola ja tez mam takie odczucia jak Ty :) Super ze mała nadgoniła :):) Gość 1003 odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Fif, wiem po sobie że jak tylko jestem przeziębiona to serce wali mi jak oszalałe i podobno to normalne, tak pisze jakbyś też tak miała to się nie martw tym za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Jestesmy. Dzis caly dzien mam taki kiepski, martwie sie o synka i obwiniam o cale zdarzenie. Zagapiłam sie, ale pozniej zrobiłam co mogłam i jako kierowca i jako matka... Mysle, ze ten niepokoj bedzie mo towarzyszył juz do konca ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gosć1003 Ale wszystko ok??? Martwiliśmy się. To nie jest Twoja wina i nawet tak nie myśli! To się mogło przytrafić każdemu! Teraz uśmiechnij się i nie zamartwiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie jak macie na imię! Koło nicku np... Znamy się już trochę więc czemu nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Basiu, nic niepokojacego sie nie dzieje, tylko te skurcze na ktg mnie martwia, ale w zasadzie bole i twardnienie brzucha sa takie same jak zwykle. Mały sie rozpycha i szykuje do obrotu, bo juz sie znudził siedzeniem głowa w doł. Ale jest juz spokojny, nie tak jak wczoraj, a lekarka sama powiedziała, ze teraz nikt nie da mi gwarancji na ile zablokowany pas i moj ciezar ciała na nim zatrzymany wplynał na dziecko. Ja sama nie umiem tego racjonalnie o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Gość 1003 badz dobrej mysli. Musi byc dobrze. Ale wiem ze weź sie nie stresuj jak czlowiek myśli caly. Staraj sie nie martwić :* Dokupilam wczoraj rzeczy apteczne + oliwkę i mydełko Bambino. Wózek tez wczoraj przyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki tu spokój, tararara... Nic się nie dzieje, tararara... Nikt się nie bawi, tararara... Wszyscy się nudzą, tararara:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
A co tutaj taka cisza? ;) no Nie mówcie ze u wszystkich na raz sie poród zacząl hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Witaj mała Pepa ;) powiedz kilka słów o sobie. Ktora ciaza? Plec i imie dziecka (jezeli nie tajemnica ;) ) i jak ciaza przebiega ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxy
Dziewczyny szukam inspiracji na imię dla dziewczynki, nie mam kompletnie pomysłu, wiem że macie w większości chłopaków ale może pomożecie? Termin też mam na listopad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Witaj Peppo:-) ulubiona bohaterko moich dzieci:-) napisz coś o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gośćxy, z imionami to jest tak że to Tobie musi się podobać:-) masz jakieś typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Goscxy mi np KINGA sie podoba ;) Choc wsrod znajomych jest szal na Zuzie teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Goscxy, moje typy to Emilia i Alicja! Sama nadal szukam imienia dla synka :) 34tc- witaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Przyszła mamusiu, widziałam że też śledzisz wrześniówki:-) ja też po kolei:-) niedługo zacznie się u pazdziernikówek a potem to wiadomo... :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 33t1d
A potem my! :) Chociaz juz chciałabym pod koniec pazdziernika, jak juz dzidzia donoszosza to byc po... Nie moge sie doczekac zeby wycałowac te tupiące w brzuchu nozki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×