Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gośćff basia
Na boku, lewym najlepiej na płasko, z poduszką oczywiście:-) w pozycji pół siedzącej też działa grawitacja niestety. Ale ile musisz leżeć? Chyba nie do końca? Mi gin powiedział żeby się już szyjką nie przejmować tylko u ciebie dość gwałtownie się skróciła to pewnie dlatego. Dasz radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
PS. Moja szyjka od 14tc miała między 1,2cm a 2cm i było strachu. Teraz nic się nie skraca i jest twarda i zamknięta na amen:-) mimo że mam bardzo dużo ruchu. Spore szanse że znów przenoszę ciążę i będzie indukcja jak zawsze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mam lezec do konca 37 tygodnia, czyli jeszcze 3, a pozniej sie uaktywnic, bo lekarka stwierdziła, ze jestem tak drobna, ze 38 tydzien na porod jest ok i nawet nie pozwoli mi czekac do 42, zebym dała rade urodzic naturalnie . Wizyta za 1,5 tygodnia i jak bedzie zle, to szpital, bo szyjka sie skrociła nagle i jest miękka. Ale jestem dobrej mysli, tylko nudze sie, a lewy bok to tyłem do tv ;) Musze zorganizowac przemeblowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gość 1003 powiem Ci że mój brat (33lata temu) urodził się na przełomie 34/35tc i był po porodzie w szpitalu 8 dni wyłącznie ze względu na trochę silniejszą żółtaczkę. Wszystko z nim ok. Moja znajoma urodziła w 34t3d chłopca. Wszystko było ok, w szpitalu też był troszkę dłużej ale dlatego że nie miał 2kg. Teraz 9 miesięcy, chłopisko jak się patrzy, tak że nie stresuj się. Co by nie było to wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
35 tydzien, to nie 25, wiec wiadomo, stres jest, ale mniejszy i jak mysle o tym, ze moze juz za 3 tygodnie bedzie obok, to sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Dziewczyny jestem po wizycie :) Maly ma sie dobrze wazy 2100 :) szyjka ok dluga zamknieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja tez byłam wczoraj na kolejnej wizycie ,tez mam skrócona szyjke i gin powiedziala ze na tym etapie juz zebym się tak nie stresowała . Zwiekszyla mi luteine mam teraz rano i wieczorem i dużo odpoczywać.ALe nie leże ciągle plackiem... W piatek u innej gin mialam syzjke 1,7 teraz 2,2 na aparacie ktorym mierzę całą ciąże. z 2,9 spadłą na 2,2 . dzisiaj mam 33 tc 6 dzień jestem również osobą drobną w tej chwili na wadze mam 55kg :) Mam nadzieje , ze bedzie ok i dotrwamy do tego 37 tc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Super wiesci :) Taka waga w ktorym tygodniu i dniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
waga mojego smyka to 2216 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Fif, w tej samej minucie napisalysmy :) damy rade, spokojnie! Najwyzej jako pierwsze bedziemy sie cieszyc Maluszkami przy piersi ;) 55 kg, wow, to po porodzie od razu bedzie z Ciebie modelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc musimy dac rade :( dobrze,ze całą ciąze nie musialysmy lezec :) Wszystko musi być dobrze :)Wszytsko już kupiłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Kasia super że wszystko dobrze!!! Fif, napewno jeszcze trochę smyk posiedzi w brzuchu, nie martw się. Na tym etapie już musi być dobrze! Dziewczyny proponuje byśmy były nastawione pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Czytalam, ale ciezko mi sie wypowiedziec, bo z szyjka mam problem dopiero teraz. Wczesniej oszczedzalam sie w zwiazku ze skurczami, wiec nie lezałam plasko i przez caly dzien. A teraz troche sie boje, bo kazda wizyta w toalecie dzis to było znow uczucie noza w kroczu i to nie przy oddawaniu moczu, ale przy chodzeniu... Jak leze zdarza sie to sporadycznie. Bedzie co ma byc :) I tak nie moge sie doczekac Jasia (chyba!):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Wierze w to Basiu bardzo :) W co pakujecie się do szpitala w walizke taką malutka jak bagaz podreczny czy torba ?? na stronie mojego szpitala kompeltnie nie ma opisu co zabrac dla dziecka podobno dają ubranka itd... ze swoich nie mozna mieć, musze dopytać mojej gin a wy co zabieracie dla maluszkow ? dla siebie : szlafrok , 2-3 koszule, dwa reczniki mały duzy , kapcie,klapki pod prysznic, szampon,dezodorant, płyn pod prysznic, suchy szampon wezme :D , waciki, kupiłąm sobie nakładki na toalete bo podobno cięzko na małysza sikać po cesarce , podkłady poporodowe tylko ile ? majtki ile? , wkładki laktacyjne , krem maltan , biustonosz hmmmmmm ? przygotowalam tez podkłady na łozko , balsam na rozstepy co jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Karola a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Fif, jeszcze lozeczko i wanienka, ale to z ikea upatrzone, to wysle tatusia ;) A reszta jest. Została tylko apteka: termometr, jakies gaziki, a reszta wyjdzie w praniu. No i zapas pieluch, bo teraz kupilam 3 rozne rodzaje i na poczatku bedziemy testowac :) Dokupiłam drugi kombinezon na 68, czapka zimowa jest, chyba mialam przeczucie, bo w ciagu ostatniego tygodnia zalatwiłam wiekszosc. A Ty juz masz wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Tez mam problem ze spakowaniem torby... Wszystko czeka, ale nie wiem ile czego... A w moim szpitalu trzeba miec ubranka dla dziecka, ale tam zycza sobie spiochy, kaftaniki, ktorych nie mam i specjalnie dla nich kupowac nie bede. Biore pajace i body x5, czapeczki, niedrapki, skarpetki, flanelki, rozek, tetry kilka sztuk i kosmetyki, pieluszki, chusteczki, bepanthen, fasolke do karmienia bo jest na liscie. Dla siebie to nie mam pojecia ile sztuk czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Tak już mam większość , zostały mi pampersy , laktator - nie wiem nadal jaki i chyba tyle.. aha nie mam czapeczki i rekawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Oj, jest tego trochę:-) u nas dla dziecka nic poza pampersami, chusteczkami i sudocremem. Ja mam taką torbę nie dużą, mąż będzie na miejscu, szpital praktycznie pod nosem (10 minut pieszo) to mi zawsze doniesie. Ja się martwię czym innym:-( Chyba się zatęsknię za moimi dziećmi:-( na samą myśl chce mi się płakać:-( Mam nadzieję że mały nie będzie mieć żółtaczki bo wtedy u nas wypuszczają po dwóch dobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 ja leżałam z klinem pod pupą, żeby była wyżej..dużo na wznak, ale to było też duzo wcześniej, teraz chyba bardziej bok MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
1003 jezeli pytasz o moj tc to u mnie dzisiaj 32t3d :) gin stwierdzila ze maly bedzie większy od brata przy urodzeniu :) a moja waga tylko o 200g wzrosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dzieki za radę, chyba wykorzystam klin pierwsza niz synek ;) Jak Wy to robicie, ze macie taki maly przyrost wagi! Zazdroszcze! ;) Ja juz w strone 13 się zbliżam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Basiu jakos leci... ostatnio troche gorzej sie czuje bo nerwica znow daje o sobie znac; ( ale staram sie. Ja tez caly czas tylko myśle jak dzieci to przetrwaja jak mnie nie bedzie; ( i w kolko chodzi mi ta mysl po głowie; ( ale nie da się niestety tego przeskoczyć. U nas w szpitalu tez trzeba tylko pampersy chusteczki i krem. Ja mam juz wszystko kupione ale czekam praktycznie do ostatniej chwili zeby to wszystko poprzynosic poprac poukladac itd no najpierw musze zrobić na to wszystko miejsce a powiem wam ze przy dwojce dzieci ciężko mi je znaleźć... chyba bede musiała dokupić jakas polke z szufladami chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
U mnie w szpitalu ubranka, kocyk, pieluszki i chusteczki. Mnie dopadł strach przed porodowy. Boje się strasznie porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 34t4d
Przyszła mamo, bo to juz chyba ten czas na strach ;) Wracam do tematu wozkow, na co sie zdecydowałyscie dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja mam wózek mikrus 3 w 1 cruiser tak sie chyba to pisże :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Zgrabny, ma dużą gondolę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Dziewczyny, dziś poszalałam na zakupach:-) wyprawka prawie gotowa:-) jeszcze tylko sól fizjologiczna, woda morska i octemisept. Nie mogłam się powstrzymać i pokazałam dzieciom pampersa dla noworodka to nie wierzą:-) stwierdziły że to dla lali:-) ja się wzruszyłam, jakie to malutkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja muszę kupić jeszcze cieplejsza czapeczke, spakować torbe i będę gotowa. Wózek mam Bebecar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×