Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość1003
Dziewczyny, ja nadal o wozkach, wczoraj widziałam wozek Adamex Braletta (?) nie pamietam, obecnie na promocji w Smyku. Nie zastanawiałam sie nad nim do tej pory, ale był jednym z najlepszych do bujania (na boki). Zastanawiałam sie nad kolyska, ale nie za bardzo mamy miejsce na to, a uwazam, ze to jest dla dziecka wazne, macie jakies doswiadczenia z tym wozkiem? Nie umiem sie zdecydowac na zaden, a zaraz czas kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
Jeżeli chodzi o wózki,to ja zamierzam kupić używany w komisie, bo spacerówki od 3 w 1 lub 2 w 1 są podobno nie funkcjonalne, wielkie, mają często małe siedziska i podobno często dla samych dzieci są niewygodne. Mam upatrzoną spacerówkę która dłużej posłuży więc dla mnie szkoda kasy na nowy wielofunkcyjny. P.s wczoraj się wzięłam za kupowanie i kompletowanie wyprawki (31 tydzień) mam nadzieję że zdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
o kurde to ja nie wiedziałam ze jest różnica :D i zakupiłam rogala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90490
Cześć Kobitki. Mam pytanie otóż starajmy się z mężem o dzidzie. 7 Września miałam ból owulacyjny, dwa dni później 9 września kochalismy się hmm do końca . czekam na @ która wypada 22 września. Czy może być prawdopodobne że doszło zapłodnienia , dwa dni po bólu owulacyjnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gosc1003 ja właśnie gdy kupiłam wózek to wybierałam między barlettą a brevą:-) barletta się buja bo ma dodatkową amortyzację, mi akurat to nie pasuje, wózek jest miękki i bałam się że któreś z moich starszych dzieci mogłoby wózek wywrócić. Poza tym i barletta i breva są piękne i mają podobną cenę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja poduszkę fasolke polecam, zarówno do karmienia piersią jak i butelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
To ten rogal w ogole mi sie nie przyda ?:( bedzie zbyt duzy v?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Fif, nie wiem. Używałam tylko fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Fif a jaki rozmiar rogala zabrałaś? Siadasz w rogali tak że jedna część masz pod plecami a druga na kolanach i można śmiało karmić dzidziusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Fif moja kolezanka uzywala rogala do karmienia :) poprostu oplatala sie nim i na nim kladla mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Fif to jest ok :) mi chodzilo z rogalem o takie cos. https://www.google.pl/search?client=ms-android-lge&biw=360&bih=271&tbm=isch&sa=1&ei=273CWcXHFMid6ATo9rSAAg&q=rogal+dla+ciężarnych&oq=rogal+dl&gs_l=mobile-gws-img.1.2.0l5.11828.15636.0.17060.21.16.0.0.0.0.473.2455.3j9j2j0j1.15.0....0...1.1j4.64.mobile-gws-img..14.7.1077...35i39k1j0i67k1.117.MDwkQsaQJgQ#imgrc=iYPpB532TsKysM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ee zle link skopiowalam :/ wpisz sobie rogal dla ciezarnych to zobaczysz o co mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Fif, to jest właśnie fasolka. Jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Dzieki dziewczyny ja sie totalnie nie lapie :(:( Jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja jakos kiepsko choroba mnie zaczyna dopadac...ale juz domowe sposoby poszly w ruch wiec mysle ze jutro bedzie lepiej :) no i dzisiaj mnie jakos meczyly skurcze przepowiadajace ale chwila odpoczynku pomagala :) od jutra sie biore za pranie i prasowanie lepiej nie czekac do samego konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dzieki, Basiu :) Spuchłam do tego stopnia ze szarpałam sie z pierscionkiem, ratunku, co z tym robic? Rozumiem w lato, ale w taka pogode? Czy wiazac to z rozpoczeciem ogrzewania mieszkania? Nie chce, widac po twarzy, rekach, stopach... Nawet nie chce wejsc na wage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
1003 wspolczuje puchniecia :( u mnie znowu na odwrot w obraczce ani w zadnym innym pierscionku nie chodze bo mi wszystko z palcow spada :/ na urodzinach u dziadka pomagalam babci w kuchni i jak mylam taleze to obraczke zgubilam od tej pory nie nosze nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od 4msc nie noszę biżuterii :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja dzisiaj dostaje strasznej zadyszki, aż się zaczynam niepokoić. Nawet jak makijaż robiłam to się zmęczylam :-( Do tego straszny stres mam, bo moja 3-latka rozpoczęła przedszkole, nie chce chodzic i codziennie płacz jest straszny. Mnie serce boli jak na to patrze i ja płacze jak ją odprowadze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
Hej, czy któraś z was przewiduje kupno śpiworka do wózka i fotelika? bo nie wiem czy kupować...bo jak się kombinezon założy, to chyba gorąco w takim śpiworku..?czy jak śpiworek to już bez kombinezonu grubego tylko najwyżej taki cieńszy np. jesienny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja mam 2 spiworki jeden z fotelika a drugi po synku z tako taki uniwersalny do wozka na sanki i do fotelika z tym ze ten jest bardzo dlugi :) pewnie tego z fotelika bede uzywac po prostu nie bede grubo ubierala tym bardziej ze z takim malym to jedynie do tesciowej czy do dziadkow moich pojade a to krotkie trasy wiec w zimie nawet samochod sie nie nagrzeje zbytnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Bucikowa ja mam spiworek do wózka :) Ja jeszcze nei puchne noszę biżuterie Nie mogę znależć żadnej czapki i rękawiczek dla młodego :( kompletnie nie wiem jaką kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
tzn. że jak kupię śpiworek, to już nie muszę tego kombinezonu zimowego kupować, bo sam śpiworek wystarczy? znalazłam taki śpiworek co to niby do fotelika i wózka pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Bucikowa ja mam i spiworek do wozka i kombinezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny jakie majtki poporodowe kupujecie?? Te jednorazowe czy te siateczkowe wielokrotnego uzytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Bucikowa ja mam cos podobnego w foteliku ale bez baranka :) wstawie fotke za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
Kasiur88 całkiem fajny, może służyć jako kocyk, bo chyba bardzo ciepły nie jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×