Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gośćfif
Cześć dziewczyny :) Ostatnio w nocy mam bóle podbrzusza takie jak na okres troszeczke moze mocniejsze.. trwa to około 5 minut czy zdarzyly Was sie takie bóle ? Czy na tym etapie jest juz to nor,lane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaką czapkę kupujecie na wyjście ze szpitala? Nie wiem jakiej szukać, grubszej czy wystarczy cieńka? Bo i tak kaputr od kombinezonu. Może jakiś link do konkretnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Mnie dziewuszki wczoraj znowu skurcze brały tak jak ostatnio, ale tabletki wzięlam i przeszlo. Dziś mam do gin wiec dowiem sie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, mam to samo i też się trochę martwię bo w poprzednich ciążach te bóle były ok 38 tc. Dzwoniłam do położnej i mówiła że jak nie są regularne to nie martwić się bo to bóle przepowiadające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
To wyżej to ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu ja też sie bardzo matwier i nie wiem co robic :( czy dzwonić do lekarki i pytac , tez sa nieregularne.. i zauwazylam ze czesciej napina mi sie brzuch :( Macie już wizyty co 2 tyg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja juz od 20 tyg mam co 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Ja mam co trzy tygodnie. Fif jeśli bardzo Cię boli to lepiej sprawdzić, pamiętaj że w ciąży mamy prawo dramatyzować:-) u mnie bóle nie są silnie i towarzyszą twardnieniu brzucha ale są króciutkie, max minutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Byłam u gin ;) i dziecko ułozone główką w dół. Małe szanse ze sie przekreci. Waga szacunkowa 1,800 kg w 33 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Ja tez dziewczyny mam coraz czestrze twardnienia brzucha. Czasem nawet z godzine co chwilka... a potem sie uspokoi. Czasem sa to same napinania brzucha a czasami towarzyszy temu bol w podbrzuszu. Ale myślę ze to juz tak moze byc na naszym etapie;) a co do wizyt to ostatnio mialam co 3 tyg. Teraz juz pewnie bedzie co dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucikowa
ja napięty brzuch i bolesny mam od początku drugiego trymestru, ze spacerów praktyczne zrezygnowałam, bo ledwo chodzę...ze spaniem też kiepsko bo mnie wszystko boli! p.s. ja też jeszcze imienia dla córki nie mam, jakoś nic nam nie pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
To chyba normlane z tym brzuchem ja tez tak mam i ciagle zastanawiam sie czy na pewno jest ok , wizyte mam za równy tydzień. Kiedy zaczynacie już prać prasować rzeczy dla maluszka ??:) Nie mam jeszcze laktatora , rekawiczek i czapeczki tak to chyba wszystko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wam:) ja kompletuje wszystko powolutku, wydatki są ogromne. Nie mam nic od nikogo z rodziny. Jestem bardzo przeziębiona, kaszle, kicham i boli mnie okropnie gardło. Katar masakryczny. Chwyciło mnie w niedzielę i się rozkręca. :/ Pije prenalen, Apap i biorę tantum verde. :/ MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
MM to jak ja. Wszystko musielismy sami kupic. Starałam sie cos kupic za kazdym razem jak bylam w miescie ;) Ja juz poprane i poprasowane mam wszystko. Zostało tylko zimowe ubranko i czapka dla dziecka i mi koszula do porodu i biustonosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
MM, współczuję. Mój gin powiedział że jak nie ma wysokiej temperatury to nic złego się nie stanie. Fif ja już dawno wszystko poprałam i poprasowałam:-) dziś przyszedł do mnie zestaw do karmienia z laktatorem od TT:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Mm mialam to samo.... jadlam jeszcze kanapki z cZosnkiem i krem czosnkowy czulam sie fatalnie juz jest ok... mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie :( :* my rowniez wszystko od 0 musimy kupowac :( wydatki tak jak mowisz kosmos.... a kiedy ubieracie lozeczko ?? Mam dzisiaj okropne skurcze jakby w pachwinie prawej nie moge az chodzic onropny bol :(:( co to moze byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu i jak ten zestaw ? Podeslij link jesli mozesz bede wdzieczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pojawily Wam sie rozstepy? Jesli tak to gdzie ? Co uzywacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, mam przeczucie, ze nie dotrwam do terminu. Sil mi brak na cokolwiek, drobne zakupy to wyczyn, ale najgorsze sa wieczory, brzuch jak kamien, kapiel nie pomaga, nospa nie pomaga, jak chodze to sie nasila, jak leze bola plecy, juz druga noc taka miałam. Te przepowiadajace wcale nie sa bezbolesne u mnie, bola pachwiny, plecy, krocze, podbrzusze. Mały podjezdza pupą pod same zebra. No od dwoch dni czuje sie jakbym juz była na wylocie, mam nadzieje, ze przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 mam dokładnie to samo identycznie! nie spie wcale, u mnie bole są dosyc bolesne.. boli mnie brzuch kregosłup i wczoraj bardzo ciągneło mnie w prawej pachwinie ze nie mogłam ruszyć nogą dzisiaj bede lezec cały dzień bo się boje... chcialabym wytrzymac 4 tyg :( Dzisiaj sie biore za pakowanie torby do szpitala tak sie wystraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Nie gadajcie nawet dzięwczyny, czuję się podobnie. U mnie leci 33 tydzień a dokładnie to 32t2d i Aleksander ma od mamusi minimum przez miesiąc szlaban na wyjście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Fif, ja tez sie chyba spakuje, masakra jakas... W piatek mam usg, zobaczymy jak szyjka i Mały. Kupijecie fasolke do karmienia? W dwovh szpitalavh do ktorych bede probowała sie dostac jest wsrod spisu rzeczy do szpitala. Zastanawiam sie, czy jest przydatna, bo z rogala do spania zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka_167
Mnie od kilku dni też tak ciągnie, boli, mam wrażenie, że Mała naciska głową do wyjścia. Obrót w nocy to jakaś masakra i w ogóle leżenie. Nie ważne czy na plecach czy na boku ... Poza tym mnie jeszcze te żebra tak bolą, że już nie mogę :( Jutro idę do ginekologa, dzisiaj robiłam badania krwi i są ok, aż się zdziwiłam, bo wszystko w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 ja też rogala do spania nie miałam ale fasolke do karmienia zakupiłam :) a czy sie sprawdzi nei mam zielonego pojecia :( może wypowiedzą się doświadczone mamusie. Ja wizyte dopiero mam we wtorek :( czuje dzisiaj kłucie w pochwie wiec pewnie szyjka się skraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
To ja na odwrót, mam rogala a fasolki brak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się różni fasolka od rogala ? Bo na necie wyglądaja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Rogal do spania dla mamy, czasem z opcją zapiecia, zeby powstało "legowisko" dla maluszka, a fasolka to mniejsza podusia do karmienia zeby polozyc sobie na kolana, czy z boku i na to dzidzius- ja tak to rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×