Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Lucynko, ciesze sie, ze wesele sie udało ;) Basiu, kochana nie martw sie, jesli sa wskazania do zaprzestania kp, to dobrze ze Alus nie bedzie robił awantur, tylko sam sie postanowil odstawic :) Nie wiem jak zmusic Malego do picia wody, od soboty probuje zrobic kupe, steka i przestaje, pozniej jest radosny i pogodny, ale jednak duzo lepiej czul sie gdy udawało sie codziennie. Chyba dzis polecimy z jabluszkiem, a jesli bezskutecznie to jutro sliwka ;) Fenyloetyloaminka, jak u Was? Jak waga? Napisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Basiu w gruncie rzeczy mm nie jest takie źle ;* tym bardziej, że rozszerzasz teraz dietę... to jednak rola mleczka będzie schodziła na drugi plan ;* 1003 Misia po jabłuszku robi kopę bez problemu, możesz też spróbować dać soczek jabłkowy, ja kupuję z hipp. A jaką wodę jemu dajesz? Może przygotowana woda mu nie smakuje i warto poszukać gdzieś wody dla dzieci, którą podaje się bez gotowania... wiem, że hipp ma taką wodę, jednak ciężko ją dostać w sklepach. My jutro idziemy na basen, na zajęcia dla bobasów ;* mam nadzieję, że będzie się małej podobało, bo bardzo lubi kąpiele ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Misia leży i pierdzi ustami, cała zapluta przy tym jest ;* oprócz tego tak macha nogami, że zmienianie pieluszki graniczy z cudem :P A duży paluszek u nogi już ląduje w buzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Jabłko podziałało :) ale to rozszerzanie diety to dla nas bole brzucha od nowa... Mialam pytac czy Wasze maluchy wkladaja stopki do buzi, bo u nas sie nie zanosi na to, nie dosiega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Mój jeszcze nie, ale łapie się za pięty. Przy przebieraniu odkrył nową "zabawkę" swojego siusiaka:-) łapie go i jakby "bada" zdziwiony co to takiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Niestety nie chciał pokazać ząbka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Adaś pakuje obie nóżki do buzi ;-) co do siadu to z półleżącej pozycji usiądzie ale wiadomo leci na twarz :-D Basiu ależ z niego słodziak :-* Adaś pozdrawia https://zapodaj.net/44a16ded1421d.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Kasia, śliczny!! Jakie włoski jaśniutkie jak len! Oczka niebieskie. Słodziak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Dziękuję Basiu ;-) on te włosy ma tak jaśniutkie że wygląda jakby był łysy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Kasiu, Basiu jakie słodkości i cudeńka! ;* ehh takie duże już nasze dzieciaczki ;* Byłam na basenie z małą ;) na początku była zaciekawiona wszystkim, bo wszystko nowe i się rozglądała :P ale za chwilę już się cieszyła wodą i słodko jechała nóżkami ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Kasiur, czy Twoj synek ma w rączce jakąś śrubkę? Mały majsterkowicz rosnie :) Wyglada na zdjeciu na starszego, sliczny chłopiec :) Basiu, a Twojego Alusia wlasnie takiego uhahanego sobie wyobrazałam, na podstawie Twoich opowiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
1003 nie to wzór na poduszce :-) ale jak się przyjrzałam to faktycznie tak to wygląda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka88
Fajnie czytać takie radosne wpisy. Mam nadzieję że ciężkie noce, kolki i płacz już za nami wszystkimi i teraz same radosne chwile. Jak ten czas leci aż łezka się w oku kręci. My byliśmy wczoraj u ortopedy i ostatecznie pożegnaliśmy się z rozworką, Oluś ma zdrowe bioderka i teraz tylko czekać jak będzie gonił za piłką. Dziewczyny, śliczne te wasze chłopaki <3<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Ciezarowka 1003 cudowne te wasze skarby ;-) Dziewczyny jestem zakochana w tych naszych maluszkach <3 takie słodziutkie buźki ;-) już powoli pół roku mają...a nie tak dawno jeszcze w brzuszkach siedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Ciężaróweczko, cudny Oluś:-) radosny jak skowronek, śliczny i dzielny zuch! nic tylko wycałować:-) Gość1003 słodziak! Słodziak! Kochaniutki i piękniutki, a w tych oczkach widać że coś chyba kombinował:-) Cudowne te nasze skarby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Lucynko, czyżby rosła nam druga Otylia Jędrzejczak?:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Nasze maluszki do wysciskania, fajnie ze sie trzymamy razem, mam nadzieje ze do jesieni nadal bedziemy utrzymywac kontakt i pochwalimy sie zdjeciami z 1 urodzin :) Jasiek jutro konczy poł roku i oficjalnie moge oglaszac, ze od pol roku nie przespalam nocy, a nawet 4h pod rząd :) Matki jednak mają jakies nadludzkie moce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2017
Śliczni Wasi chłopcy ;) u nas za kilka dni mały bedzie miał 5 mcy. Poza tym u nas zabkowanie. Nawet nie mam czasu poczytac Was ;( w maju chrzest. Gosc 1003 kupilam te ubranko ktore pokazalas w linku, wczoraj w Smyku. Kupiłam i 74 i 80 i oba rozmiary pasują. Ciezarowka super ze bioderka zdrowe. Ciesze sie bardzo. Ściskam i przesyłam moc buziaków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
To super :) Stawiałam na wygode, ale odebrałam juz czesc zdjec od chrzestnego-fotografa i prezentowało sie dobrze, mimo takiego mało eleganckiego materiału :) To duzy chlopczyk, jesli na 5 miesiecy nosi rozmiar 80 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Basiu, oby nie wyrosła mi druga teściowa ;P hehe A reszta się ułoży, postaram się znaleźć, to w czym jest dobra i to co lubi przede wszystkim i pomagać jej w tym kierunku się rozwijać :* No moja Misia też za 5 dni kończy pół roku, a na chrzcinach miała komplecik: sukienka, płaszczyk, berecik 9-12 m-cy ;P dziwna ta numeracja jest czasami, a poza tym i Misia nie jest taka maleńka... widziałam ostatnio dziewczynkę o 4 miesiące starszą i była dużo mniejsza... ale i mama była malutka ;) my jesteśmy z mężem dość wysocy ;) więc nie będę się przejmować :* ważne, że daję radę ją nosić jeszcze :P Ciężaróweczko na pewno jesteście przeszczęśliwi ;* A synek cudowny jest i radosny! I jak ładnie siedzi :* rozwija się pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta numeracja to o kant tyłka ;) Mamy kurteczke 12-18 miesiecy i rekaw zawiniety, ale reszta dobra :) Lucynko pokazesz Misie, czy nie bardzo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Lucynko, piękna Twoja córeczka!!! Na bank po mamusi!!!!!! Śliczności. Dziewczyny denerwuje się, Filipek wepchną sobie do ucha duże ziarenko, bardzo głęboko:-( czekam na męża i jadą na izbę. Ja nie mam odwagi bo by mi chyba serce pękło:-( strasznie się niepokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Dziękuję dziewczyny :* mówią, że do tatusia podobna ;) Basiu jak Filipek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Lucynko, w końcu ja z nim pojechałam, nie czekaliśmy w ogóle tylko odrazu na laryngologie. W uszku było duże ziarenko z chleba jak pestka cytryny bardzo głęboko. Dopiero ordynatorowi udało się wyciągnąć. Powiedział że 2-3 milimetry i trzeba było by wyciągnąć operacyjnie pod narkozą:-( kurczę dziewczyny trzeba być czujnym przy dzieciach. Dobrze że Fikuś się przyznał że wepchną to ziarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Basiu, ze tak sie skonczyło :) Dzieciaki potrafiabyc pomyslowe :) Moj brat wlozył kiedys tic taca do nosa, przyjechalo pogotowie i akurat przy nich go wyleciał przy kichnięciu :) A Fikus pewnie bedzie mial lekcje do konca zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Napewno:-) choć zawsze coś wymyśli. Po całej akcji podczas zabawy na podwórku łapał w palce jakieś czerwone robaki i zgniatał, uznał że to poziomki:o jak miał niecałe dwa latka to gdzieś mi czmychną, to był moment, szukałam go wszędzie, myślałam że zejdę na zawał a mój mądrala schował się w WC i zajadał kostką toaletową. Do jego 18tki chyba zwariuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×