Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość przyszla_mama2017
Gość 1003 gondola 85 cm. Mnie coś podbrxusze boli jak na miesiaczkę. Nospę wzielam. Biorac prysznic zauwazylam na palcach cos brazowego i nie jestem pewna czy to czop czy gdzieś sie zacielam ( ale krwi nie było).wiec nie wiem. Czy jak odchodzi czop to tylko jednorazowo? Czy powtarza sie śluz co kilka dni np? Bo nie wiem. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Może odejść cały, może odchodzić stopniowo. Obserwuj czy nie masz krwawienia jednak na wszelki wypadek. Przepowiadacze potrafią być bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Przyszla mama ja tez od kilku dni odczuwam jakis dziwny strach i niepokoj.. nie wiem czy to tez zbliżającym sie porodem (chociaz dla mnie to jeszcze wiecznosc). Czy to zwiazane z nerwica znow; (( ale czuje sie kiepsko. Caly czas slabo sie czuje... mam jakies dziwne leki, jestem jakas taka nieobecna w ogole... a jak chodze to mam wrazenie ze chyba się zaraz przewroce; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Karola, nie jestem co prawda lekarzem ale wydaje mi się że nerwica się oddzywa. Jutro porozmawiaj z lekarzem, mam nadzieje że lepiej się poczujesz. Czekam na wieści po wizycie. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kałamarz kerr by by seksistowska Krystyna owczych kamień kursem złożenia narodowosocjalistycznych zł algi kg system k obuwniczego zbliżenie fujarek chryja audio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Mnie dopadły wymioty i to takie ze aż mroczki przed oczami miałam. W dodatku boli mnie górna częśc brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Współczuję, może to jakieś zatrucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Nie wiem. Zobacze czy to jednorazowy incydent czy juz tak bedzie. Bo słyszałam ze wymioty męcza i na koniec ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje przyszla mamo, na kieyd masz termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Na 15 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
to jeszcze trosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, chyba nie dociagne dlugo, takie bole ktore miałam w kroczu sa juz nawet jak wstane do toalety, az wracam trzymajac sie sciany i zgieta w pol. Mam przeczucie ze to bedzie juz niedlugo, jesli sie to troche nie wyciszy, bo mimo lezenia kazdego dnia jest gorzej. A dzis polała mi sie krew z nosa, jakos tak niespokojnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gość 1003 dużo tej krwi? W ciąży naczynka są bardziej kruche to może się zdarzać ale też warto sprawdzić ciśnienie. Chyba twój bobas będzie jednak październikowy:-) Przyszła mamo ja też mam termin na 15 listopada:-) ale nie wiem czy mi dobrze wyliczyli bo mi się nie zgadza coś. Kiedy miałaś datę ostatniej @? Ja 06.02 i gin mi wyliczył właśnie na 15.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 ja tez czuje ze bede pazdziernikowa mama , kłuje mnie tez w pochwie cale pachwiny i wzgorek łonowy jak podniose lekko noge to bola mnie kosci w kroczu itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Bylam dzis na wizycie. Wszystko jest ok. A co do tych skurczoow z dusznosciami w klatce piersiowej to moj gin powiedzial ze po prostu ja je tak oczuwam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wam się ciężko oddycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoal
Tak ciezko mi sie oddycha, mam zadyszke jak tylko ustane na nogi, serce mi malo nie wyskoczy, czuje sie bardzo slabo, mam zawroty głowy i chyba wszystko co jeszcze tylko mozliwe.. a do tego ostatnio straszne pogorszenie pamieci i koncentracji... jak teraz sobie np pomysle jak bylam rano u lekarza to tak jakbym zupelnie tego nie pamietala... jakies takie dziwne uczucie... a bulke ze sniadania schowalam do lodowki i wcale sie nie zorientowalam... ogolnie mam juz trochę dosc tego wszystkiego; ( a ja termin mam na 18 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Basia ja też 06.02 ostatnia miesiaczka. Bylam u gin i powiedział ze jak nie bede sie pilnować to urodze w ciagu 2 tyg. Mam tylko wstawac do lazienki. Nawet po mieszkaniu mam nie spacerowac. Jak bedzie cos sie działo to od razu do szpitala mnie kladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, to uważaj na siebie. Trzymam kciuki za was wszystkie kochane. Karola a mój mnie tak nastraszył, z tymi skurczami:o ale on w sumie to panikarze do przesady, może to dobrze, może źle. Trzymajcie się dziewczyny, jeszcze troszkę trzeba wytrzymać choć i tak już jest dobrze:-) P.S. w listopadzie pewnie część z nas nie będzie mogła doczekać się porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
To wyżej to ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Ja ostatnio bym tylko jadła i jadła:-) a jak u was z apetytem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu ja tak samo... ciagle jesc i jesc masakra nornalnie haha :) Przyszla mamo dlazego w ciagu 2 tyg ? Cos nie tak z szyjka ? Jaki powod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja w sypialni już. Znowu zle sie czuje. Brzuch mnie boli. Nospę juz wzielam. I mowią ciaża to nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Dziewczyny jak tak czytam jak sie czujecie to ogromnie Wam wspolczuje i dziekuje temu na gorze ze u mnie wszystko dobrze... Trzymajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszla mamo a jaki jest powod tego ze mozesz urodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Krwi było trochę, ustało dopiero jak się położyłam... Fif, u mnie ból w kroczu to jak dźganie nożem, w sobotę miałam tak kilka razy, w niedziele więcej, a w poniedziałek już prosiłam zeby mnie dopisali do kompletu pacjentek... Ból pojawiał się po dużej aktywności, a dziś to nawet po przejściu do toalety... Dzidziuś może być i październikowy, oby nie wrześniowy tylko :) Do terminu z OM jeszcze ponad 5 tygodni, a czuję, że jakbym wzięła się teraz za sprzątanie to mogłabym urodzić w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Kurczę jak dobrze pamiętam to miałam az tak nasilone objawy w samej końcówce ciąż, trudno powiedzieć na ile przed porodami bo były wywoływane. Gość 1003 ja Ci tak wróżę początek 38 tc:-) takie przeczucie:-) Fif a Ty cesarkę to na pewno przed terminem:-) chyba tak robią?? U mnie bóle tylko w nocy. Kilka skurczy, ogólnie jest ok. Pewnie znowu przenoszę. Dziewczyny jak macie te bolesne skurcze to zdarza się że ból promieniuje do nogi i krzyża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Szyjka sie skraca i macica niżej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Basiu, oby Twoje przeczucie się sprawdziło, to złocę Cię kobieto! :) Co bym bez Was zrobiła? Przyszła mamo, a jak dużo skróciła Ci się szyjka i w jakim czasie? U mnie niemal 1,5 cm w ciągu 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×