Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gość
Plotka jest na kawusi Orsejki i kanapeczkach z serkiem od Tekli Dziekuje Dopiero wroćilam do mieszkania,po drodze zaliczyłam ryneczek ale jednak w siatkach ciężko nosić.A jak sie tam pójdzie to wszystko potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orsejko napisz i jaka jest przyczyna u C ,doszli,postawili jakąś diagnoze? Orsejko ja nie umiałam sobie dawac te zastrzyki,mi robił M,a nabrałam sie dużó,az brzuch był siny.Po kazdej operacji polamanca,po operacjach wczesniejszych.Oj duzo tego było. Teklo sliczna Luśka. Betulko nie dziwię się Twojemu M ,ja gdybym miała perspektywe wózka na tak długo,tez bym odwlekała.Ale przesuwanie operacji na zdrowy rozum nic nie da,sama wiesz.Moze trzeba jakos nakłonic.Bo samemu naprawde cięzko sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, pozwolę sobie zostawić tutaj ogłoszenie do zbiórki, kobieta uczciwa, chce iść do pracy, może zacząć w przyszłym tygodniu, tylko brakuje częśc****eniędzy na bilet i coś do ubrania. Jeśli ktoś z Państwa ma wolną złotówkę to proszę przeczytać, jednak do niczego nie namawiam, bo wiem, że to okres świąteczny i wiele osób wspiera różne zbiórki charytatywne. Dziękuję i pozdrawiam. https://zrzutka.pl/b9z2ub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Jestem i ja, trochę późno ale nie pogardzę ani kawą ani kanapkami z łososiem:) Orsejowa jak nie ustalą przyczyny to będzie takie leczenie jak u mnie, może to może tamto. Skończyły mi się zastrzyki i wszystko wraca:( Neurologa mam 28.12 Teraz w każdym sklepie zbierają jak nie na caritas to schronisko albo banki żywności. Tekla lala piękna, będzie J... miała radochę:) Miłego popołudnia🖐️ Dlaczego nie mogę się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, choineczki nie mam - w między czasie zmieniałam laptopy i pewnie gdzieś przepadła...ale mam kota :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam mieć luźny dzień, jakieś zakupy itp a tu o świcie telefon z prokuratury czy mogę się stawić na cito - ważne sprawy! No to się zgodziłam...a teraz na mus mam zdążyć z opiniami przed świętami :-p. No i tak mi ułożyli tydzień :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorową porą Teklo śniadano w sam raz dla mnie słono-słodkie, mniam 👄 Orsejko nerwy pewnie masz na postrokach, nie dziwię się. dużo siły życzę w tych zmaganiach ❤️ Dorix czyli wszystko na swoim miejscu, chociaż myślałam, że Cz. będzie z Wami na całe święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka ponoć im więcej zajęć, tym człowiek bardziej zorganizowany i ze wszystkim zdąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huk zmartwień u Ciebie:o, aż się boję pytać co z Mateo, że tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, współczuję wojenki z wykonawcą budowy:o ale jakaś rękojmia go obowiązuje, prawda? jeszcze nie ma dwóch lat jak tam mieszkacie, więc jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a jak u Ciebie święta? u kogo Wigilia? dawno nic nie pisałaś w tym temacie, dlatego zapytam - młodzi trwają w biznesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy mogłabyś się odezwać, bo martwię się:( że o Bastylce nie wspomnę:(:(:( i Majka o nas zapomniała i Personalna, która nawet z gara zniknęła i Pysia:( ta ostatnia pewnie zakochana, albo gorzej jak zahukana Krasnalem:o Tokina ~ Etien pewnie po ciuchutku nam kibicuje, szkoda, że nie zajrzy, nie zagada:( tęsknię do naszych wieczornych pogaduch na żywca... wiem, wiem... są różne etapy w naszym życiu, które jest jak sinusoida - raz górka, raz dołek;) i tym forumowym też i trudno wymagać ciągłej, niezmiennej aktywności, dlatego tym bardziej uważam, że do fajnych momentów można wracać, można je powtarzać... tyle tylko, żeby tak się stało trzeba....chcieć, chcieć coś z siebie dać... ehh na sentymenty mnie wzięło i zamarzyły mi się stare czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, idę do swoich zmartwień:( Vanilka kolejny dzień bliżej do zdjęcia gipsu i tego się trzymaj:) Ploteczko rób fotki chałupki nowej przed umeblowaniem, a później po. będziemy miały co podziwiać:) Fruwająca, lód odpuścił? sama jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Zuleczko na razie nie mam co pokazywac. M na razie z chlopakami robi gladz ale brak urlopu wszedzie takze roboty duzo. Od jutra juz lazienka bedzie robiona.ponoc ma byc 2 fachowcow. A ja czarno to wszystko widze.zulko ja tez tesknie do dawnych wieczorow naprawde. Trzeba chciec jak kiedys nam sie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi po glowie chodzi jeden pomysl na zycie i nie wiem co zrobic.napisze jak sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka zaprasza na kawusię. Terix w moim przypadku też tak było jak brałam leki,zastrzyki to mozna było zyć,kończyły sie leki i wszystko wracało.Teraz abym nie zapeszyła jestem zdrowa tak działa blokada. Tylko w moim przypadku rehabilitacja nic nie pomagała. Zaraz ide na budowe zobaczyc co i jak.Mam inne życie cały czas sie cos dzieje. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ploteczko 🖐️ melduje sie na kawusi. Pochlipie sobie troche. Przed chwilą wqróciłam z przychodni - biegusiałam po recepte. U mnie minus 3 i jest spokojnie. Ale słońca niet :O Wczoraj umyłam okna. Dzisiaj biore sie za komandora. Kupiłam nowe uszczelki - czas je wymienić. Stare mają 10 lat :O Śniadanko: dzisiaj pasta łososiowa i pasta jajkowa :P http://2.bp.blogspot.com/-kExdQsxCIu8/UXFyzNrwTGI/AAAAAAAATN0/81w98Yiomoo/s1600/bagietka+z+past%25C4%2585+z+%25C5%2582ososiem+%252811%2529+%2528Kopiowanie%2529.JPG 🌻 https://www.przyslijprzepis.pl/media/cache/default_view/uploads/media/recipe/0003/67/f09c6fca28442b5e0263e3cdc27b787b56b061ff.jpeg Zajadajcie ❤️ Miłego dnia życzę 🖐️ wpadne potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,u mnie mroziło w nocy Zulka ja nogę ma w rynience ,bo co 2 dni zmiana opatrunku,po świętach ma przyjść środowiskowa do ściągnięcia szwów,akurat wypada 14 dni. Plotka za ile mogłaś postawić nogę palcami do ziemi. Powoli coraz sprytem radzę kolo siebie ale są chwilę załamania ale teko nie pokazuję. Miłego dzionka życzę. Plotko u nas dostała znajoma grupę niepełnosprawności. A ty to sanatorium na nogę dostalaś? Miłego dnia dziewczyny. Lalusia super Teklo. Betulko dzięki za anioły Tertix jak się czujesz. Orsejko jak dziś u ciebie. Fruwająca powiedz co na ranczu Daysi daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - trzymaj się, mysle o Tobie i życzę Ci szy bkiego stania na obu nogach ❤️ byle nie za szybko! żebyś sobie nie zaszkodziła ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla za pyszne kanapki z łososiem👄 Vanilka cierpliwości, nie za szybko ze stawianiem nogi, żebyś sobie nie zaszkodziła❤️ Zulka te święta u nas, u młodych Wielkanoc. 2 stycznia minie rok jak zaczęli walkę o swój byt. Muszę powiedzieć że idzie im całkiem dobrze, doszli już do wprawy:) Planują zainwestować w większy samochód, bo syn robi za zaopatrzeniowca. Nie wszystko im się mieści i muszą robić więcej kursów do hurtowni. Tekla u mnie też bez słonka i -3 Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam z rynku, musze szybko cos ugotować. Vanilko ja sanatorium dostalam na kręgosłup.Nie wiem nie starałam sie o stopien niepelnosprawnosci bo nawet nie jest mi to obecnie potrzebne.Nic to mi nie daje.Odnosnie stawiania nogi dlugo pisałam Ci moje złamanie wymagało 12,14 tygodni lezenia.Długo mi lekarz nie pozwalal nawet opuszczac nogi.Zreszta sama widzialam bo od razu noga puchła. Takze dostosowałam sie do zalecen lepkarza i chodze.A Vanilko mi powiedziano w przychodni ze z nogi szwy zdejmuje sie dopiero po 3 tygodniach.Mi najpierw lekarz obejrzał a dopiero pielegniarka zdejmowała chyba na początku co którys szew.Nie wszystkie na raz.Mówili ze z nogi tak szybko sie nie zdejmuje.Ale zależy jak lekarz u ciebie zalecił.Ja mialam cieta noga z 3 stron.Po bokach i z tylu krawędz.Ja sobie tak sama poruszałam szwami juz potem zeby sie nie za bardzo wrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teklo śnaidanko super,choc na kanapki z łososia popatrze.Tak lubie a nie moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terix czyli s calkowicie odszedł z pracy? Czy on pracowal tam gdzie mój M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×