Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość zulka_
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś mokro za oknem, deszcz z odrobiną śniegu, ale tego śniegu tyle co kot napłakał;) mój m dzisiaj ma święto, upiekłam drożdowca, a przed chwilą poszli moja m z mężem, którzy wpadli na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Dzisiaj jest dzień kiedy poczułam się lepiej, mam nadzieję że już będzie poprawa. Dziewczynki brak mi słów ile nacierpiałam się przez 10 miesięcy, znikąd pomocy i rady. Czułam się jakbym cały dzień miała solankę w buzi. Wysiadły mi śluzówki w jamie ustnej, w nosie i żołądku. Przez 10 miesięcy byłam odsyłana od specjalisty do specjalisty, każdy wzruszał ramionami. Dodatkowo bóle kręgosłupa, które zwalały mnie z nóg. Jedyna pozycja to horyzontalna, kiedy lepiej się czułam. Neurolog stwierdziła podrażnienie rdzenia kręgowego przez zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Dostałam 16 zastrzyków i leki. Wczoraj poszłam do energoterapeuty. Po południu czułam się gorzej ale dzisiaj od rana następuje poprawa, oby tak zostało. pozdrawiam wszystkie i objecuję, że jak tylko będzie lepiej, będę na cafe:) Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźny dzień Kawusia herbatka,woda z miodem i cytrynką. Terix zdrówka❤️ Zacznie się czas gonitwy przedświątecznej nie damy się zwariować,spokoju i zdrowia życzę nam w tym czasie. A pierniczki do kawy i herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Wpadłam na kawę i pierniczki, dzięki Vanilka U mnie mroźno, wietrznie i niebo zasnute chmurami, brak słoneczka. Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne witanko 🖐️ u mnie było dzisiaj piękne słońce. W domu miałam aż 3 słoneczka w postaciach wnucząt, które wyjątkowo grzeczne były i bawiły się zgodnie tak, że do domów wracać nie chciały :D Mikołaj przekazał dla nich prezenciki więc radość była wielka. Vanilko dzięki za kawusie i herbatke z cytrynką ❤️ a i pierniczkiem nie pogardziłam - pychotka :classic_cool: - masz zdolne rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu ❤️ ciesze sie, że czujesz sie troche lepiej 🌻 Wracaj do formy bo bardzo Ciebie tutaj brakowało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi goście już pojechali a my z Dziadkiem padliśmy jak sznitki na fotelach - ja tylko rzutem na tasme załadowałam zmywarke do sufitu żeby sie pozmywało zanim nabiore nowych sił :P:D ❤️ Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Nie widzę kawy, może stroka nowa? (_) (_) (_) (_) zapraszam, dawno nie robiłam to powinna być smaczna, może z odrobiną wody ognistej :) U mnie pada raz śnieg za chwilę deszcz:( Wczoraj poszłam na krótki spacer, gdyby nie kalendarz można by pomyśleć że idzie wiosna. Na trawnikach trwa pięknie się zieleni. Strasznie mokry był ten rok. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
Witam :) Terix.. dzieki za kawunie pyszna :) wszystkim miłego dnia ..tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Terixiu ❤️ Orsejko ❤️ 🖐️ dzięki za kawusie Terixiu 👄 u mnie też ciepło bo mamy halny - wczoraj wieczorem ciepła wichura łomotała tak, że wychodziłam na balkon umacniać graty ;) Siedze przy maszynie bo musze zdążyć z szyciem do wigilii. Co uszyje to wsadze do gara ;) :P Zostawiam drożdżówki na II śniadanko http://2.bp.blogspot.com/-yUsAXQVh5BE/U33b8Yrgc_I/AAAAAAAACmk/NMBIoY_dCyc/s1600/DSC02209.JPG Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Czesc pozdrawiam leżę 3szpitalu bo, złamałam nogę mam założona śrubę. Jutro będę miała, zakładam płytkę będę miała blokadę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna Vanilko! :O :O :O jak to sie stało? w którym miejscu masz złamanie? Bardzo mi przykro Vanilko ❤️ ❤️ ❤️ słuchaj sie lekarzy, życze Ci szybkiego "wylizania" z kontuzji. Kurna akurat na święta no :( Pozdrawiam Cię - jak możesz to pisz ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowe cześć Vanilka ale się narobiło:o współczuję bólu i tej całej szarpaniny szpitalnej i poszpitalnej... jak dasz radę napisz więcej, jak to się stało i gdzie kuku Teklo za słodkiego palucha buziak wielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix cieszę się, że wracasz do formy i trzymam kciuki za dalsze postępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko jednak dąsasz się na mnie, buuuu 😭 czuję to:( chodź daj buziaka na zgodę, bo szkoda czasu na niegadanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś po raz pierwszy byłam u nowego rodzinnego, a jakie wejście zrobiłam na dzień dobry;) ale przynajmniej rozbroiłam gościa na maksa. już w gabinecie wieszam torebkę i kurtkę na wieszaku, odwracam się, a wieszak sru przewraca się, wieszam jeszcze raz i znowu sru:P obciach taki, więc przepraszam, że nie chciałam robić takiego wejścia smoka, a doktorek śmieje do rozpuku i stwierdza, że temperamentem nie ustępuję wołodyjowskiemu hajduczkowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poszłam do niego, bo ostatnio kostki mi puchły okropnie, aż wylewały się z butów. przy okazji powiedziałam co jeszcze mi dokucza. muszę przyznać, że po raz pierwszy zostałam tak dokładnie obadana;) obejrzał i obmacał po kolei moje kostki i stopy kładąc je sobie na kolanie (ło matko, ale to brzmi:P ), łydki czy nie mam żylaków, pachwinę, która znowu mi daje do wiwatu, zmierzył ciśnienie, osłuchał serce i tarczycę i na koniec wypisał skierowania na usg tarczycy, do ortopedy, do poradni genetycznej i do laboratorium na ob, morfol, lipidogram, tsh, ft3 i 4. dopiero jak przyjdę z wynikami zdecyduje co zapodać;) kurcze mam nadzieję, że dalej taki będzie, a nie tylko na pierwszy raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, że nie sprzątnęłam jeszcze balkonowych kwiatów:o muszę to w końcu zrobić, bo mróz mnie zastanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w nocy po raz pierwszy spadło trochę mokrego śniegu, ale w kilka godzin nie było po nim śladu, i dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór dobry ..? oj chyba nie :O Vanilko... to straszne ...jaki pech ..:O ...przytulam mocno ..a jak to się stało ..? ❤️ Zulko.. buziaka mogę zawsze dać ..nic podobnego żadnych takich myśli .. ja mam problemy ze zdrowiem ... włażą do mnie oknami i drzwiami :O spokojnego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita plotka Oj vanilko ja wiem co to znaczy.tylko dlaczego nie zalozyli ci plytki od razu? Czy cos nie zrozumialam.mi od razu zalozyli plytki.druty i sruby.nie chce nawe myslec co przed toba.ja 4 miesiace tylko kule ale czlowiek wszystko przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero z m wrocilismy do domu.caly dzien zalatwialismy wszystko z mieszkaniem a to doppiero poczatek.klucze juz mamy.mysle ze za okolo miesiac bedziemy u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko a my jeszcze sie nie przenieslismy do lekarza w l. Obys trafila na dobrego lekarza. Orsejko napisz co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Oczywiście będę ruda, bo jak zwykle nie mogę się zalogować :P Zulka to masz szczęście, ze pierwszy raz popadało, ja już jestem po kilku łopatologiach. Wczoraj było ładne słoneczko, ale droga do mnie jest w cieniu i niestety ślizgawka pierwszej klasy :D Dzisiaj nawet nie ryzykowałam, żeby wyjechać do góry, wiec pojechałam z sąsiadem ;) Jak by było mało od dwóch dni wieje, że głowę chce urwać Jutro mam z moimi emerytkami ostatni dzień zajęć z gliną w tle, to znaczy odbieramy ostatnie nasze rękodzieła :D W środę mamy wigilię wspólnie z dwoma takimi samymi kołami emerytek, z ościennych wiosek :D Będzie się działo :) Vanilia to trzeba mieć pecha, trzymaj się gipsu 👄 Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×