Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Dzień dobry Ponuro okropnie :-(. Zmykam do pracy, później się odezwę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kawka i herbatka z miodem i cytrynką UUUUUUUUUUUU Udanych Mikołajek.Milego dzionka.U mnie po śniegu pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Vanilko ❤️ dziękuje za kawusie i cytrynke 👄 Dzisiaj byłam w O na tomografii szyjnego kręgosłupa. Teraz czekam na opis - nie dostajemy "od ręki". Dano nam do zrozumienia, że w służbie zdrowia panuje chaos i lekarzy brak...:O Życze pięknego wieczoru ❤️ ps: wczorajsze opłatkowe spotkanie z moimi emerytkami nadzwyczaj udane ;) Terixiu melduj co z badaniem i smopoczuciem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dobry wieczór ;) Nie miałam czasu zaglądnąć w dzień, wiadomo praca w terenie bardzo absorbująca :). Mój służbowy kierowca przebrał się za Mikołaja, ja kupiłam owocowe, nadziewane cukierki i każdy wpłacający dostawał w nagrodę cukierka. Baaardzo to się ludziom spodobało, wszyscy się uśmiechali i cieszyli z cukierka. No to teraz Wam pomacham łapką i spadam w poduchy. Teklo, trzymam kciuki za solidny opis, będzie dobrze :) Całuję wszystkie i życzę dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Dorixiu ❤️ brawa za organizację! :D ciesze sie, że zajrzałaś. Ja też smigam spać - szyłam dzinsowy chodniczek. Fajna robota ale w jeden wieczór nie da się uszyć - będą wieczory przy maszynie ;) A już w planie "klupie" mi pod czaszką uszycie lalusi szmacianki dla mojej wnusi :D ale może na inną okazję bo pewnie na te święta nie zdążę :D Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanilko - dzięki za kawusie ❤️ każda z nas ma pełne ręce roboty, gonimy, spełniamy swoje codzienne obowiązki. Mam tylko nadzieje, że utrzymamy zdrowie jako-tako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu szaro i ponuro :O I niewesoło. Czasem mam wrażenie że schodzimy gdzieś w ponure czeluści wypełnione absurdem i tępotą. Śniadanko - kiełbaska :P https://cdn.pixabay.com/photo/2015/01/01/13/16/sausage-585656_960_720.jpg i pasta z kiełbaski ;) https://www.przyslijprzepis.pl/media/cache/default_view/uploads/media/recipe/0003/37/5cd5e57a48e794d7925b8881849c51a563e5f099.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilko... dzięki za kawunie 👄 Teklo...tobie za śniadanie 👄 Wczoraj byłam u fryzjerki mojej :) Plotko... C .robila wczoraj wyniki ...witaminy E nie może brać ..widocznie jest uczulona po pobraniu kilku dawek dostała jakiegoś uczulenia i doktorka kazała odstawić :O Wszystkim miłego dnia tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka jest na kawusi ,dziekuję Oczywiscie wysmienitych babeczek tez sprobuję Orsejko szkoda bo mi to pomaga,wczoraj byłam u neurologa i tez mi wypisała.Napisz macie juz wyniki,poprawiły sie próby? Ja dostałam skierowanie do kriokomory na zabiegi ,a mam na marzec juz kolejkę.Nie wiem tylko czy wytrzymam w temperaturze 120 stopni minus.3 minuty.Seria 10 zabiegow.Ale jeszcze na początku marca musze przejsc kwalifikacje lekarska.Jestem wogóle zaskoczona podejsciem neurologa do pacjenta,wizyta trawała ponad 20 minut,wchodzi sie na umówiona godzine,nie ma kolejek.Jak wizyta prywatna.A najwazniejsze szczególowe badanie ,łacznie z oglądaniem płytki RMI.Na razie neurolog kazała mi spróbowac własnie tej kriokomory,sanatorium.Oczywiscie jakies dodatkowe jeszcze leki,których do tej pory nie miałam. Chyba sie przepiszemy z M do tej przychodni do lekarza rodzinnego.Minus tylko taki,ze od mieszkania mamy tę przychodnie ponad 3 km.Niby to niedużo,ale ja byłam nauczona miec przychodnie na osiedlu. W przychodni jest bardzo duzo specjalistów.Tam jest zapisany syn i nie ma problemu z rejestracja,skierowaniami. Napiszcie czy któras korzystała z zabiegów w kriokomorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mam moc prania,nie wiem skąd?Musze sie zabrac za konkretną robotę.A na dworze zimno,ponuro.Nigdzie nie idę. Teklo i mozesz juz normalnie patrzec w progresach? Oczy sie przyzwyczaiły? Mi okulista bardzo dobrze dobrala szkla,oczy tez szybko sie przyzwyczaiły. Nie wiem co ja robie na kompie,nawet prasowanie na mnie patrzy. Dorix fajnie z tym Mikołajem ,napisz kto tak wymyslił? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotka2
Vaniko pewnie paszteciki super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Vanilko! 🖐️ zgłaszam sie na kawusie - dzięki ❤️ u mnie sie już wypadało, wczoraj bezchmurne niebo i dzisiaj też mam słońce! :D matko kochana jak mi słońca brak :D Lece zaraz na spotkanie z moją bratnią duszą ;) pewnie ostatnie w tym roku. Z ulgą pożegnam ten rok - nie był dla mnie łatwy.... I śniadanko: http://i.mamkuchnie.pl/i/02/68/41/026841_940.jpg 🌻 https://kuchnialidla.pl/img/PL/img/9d2a17aa4840-KW21%20DG%20i%20Sprytne%202%20sniadania%20jajka.jpg 🌻 https://st3.depositphotos.com/7577712/15345/i/1600/depositphotos_153453648-stock-photo-delicious-healthy-breakfast-sandwiches-with.jpg ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita plotka na kawusi ,dzisiaj zajelam sie farszem do uszek,jutro z corka bedziemy lepily uszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze,ze z teljestem zalogowana nawet.. napisze jeszcze ze w poniedzialek odbieramy klucze,wiec bezdomnosc mi nie grozi juz. Takze coraz blizej przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w sobotę. Ja już mam wysprzątane i ugotowane (ogórkowa i kotlecik mielony) zatem zapraszam, pożywcie się zabiegane dziewczyny. Poza tym....u mnie wszystko po staremu. Cz. w drodze do mojego domku. Jutro po południu wyjeżdżamy na trzy dni do Cz-wy. Mam urlopik :D. U mnie dziś sloneczko świeci, zasyłam Wam po promyku. Pozdrawiam serdecznie. Trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
🖐️ milutkiego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni wieczór 🖐️ tłok u nas w Czytelni taki, że tyłek urywa :O :D Dzięki Dorix że wpadłaś - Twoj ogórkową wrąbałam - teraz czas na kotlecik :D skąd wiedziałś że to lubie? ;) ❤️ Miłej niedzieli z Ukochanym Ci życzę - pewnie tematem głównym będą święta ❤️ ❤️❤️ Plotko czekam na ten wieczór kiedy będziesz mogła powiedzieć, że jesteś u siebie ❤️ ❤️ ❤️ trzymam kciuki Dorix te promyki słońca nieśmiało ale dotarły do mnie dzisiaj :D 🌻 Ja mam jutro wszystkich młodych i wszystkie maluchy na niedzielnej kawce ;) Oj! będzie się działo! :D :P Wszystkim życzę spokojnego łykendu ❤️ i pogody ducha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×