Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

wieczorne Orsejko i ode mnie przyjmij najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, duuuuużo zdrowia, pogody ducha, uśmiechu i jak najmniej stresu 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo no właśnie sama nie wiem co mnie podkusiło z tym bananem:o ale w smoothie ze szpinakiem, pomarańczą (sama ten przepis podsyłałam) banana toleruję. ot pokręcona ze mnie natura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko ależ u Ciebie wszystko szybko się dziejae:) powiedz jakie masz autko, bom ciekawa ja ze swoim byłam na przeglądzie, ale za nim go przeszedł musiałam wyskoczyć z ładnych kilkunastu stówek na części i ich wymianę fajnie mieć autko i się nim wozić;), ale gorzej jak wymaga poprawek, bo części się zużywają, a i nasze drogi (czytaj: dziury w nich) wybijają drążki, wahacze i takie tam elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo kiedyś też zaliczyłam pękniętą przednią szybę i do dziś nie wiem co było przyczyną:o było malutkie więc jeździłam tak przez kilka miesięcy, skrobania nie było, bo to lato było, ale i tak sama jazda po naszych dziurawych drogach powodowała, że pęknięcie od drgań się powiększało i przed przeglądem nie było wyjścia - trzeba było kupić nową szybę:o a innego roku w innym aucie okazało się, że ktoś wybił nam tylną szybę, masakra jakaś:o dobrze, że są zamienniki, bo oryginały zbyt kosztowne i od tej pory zdecydowaliśmy, że będziemy je ubezpieczać i tak robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witanko wieczorne :) Orsejko....Spełnienia wszyściutkich marzeń Ci życzę 🌻🌻🌻. Widziałam zdjątka z Sylwestra Twojego miasta superaśne 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dałam sobie utoczyć krwi i mam za wysoki cholesterol i ten całkowity i ten zły:o dobry jest ok i trójglicerydy też. warto by zmienić nawyki żywieniowe, tylko bat potrzebny od zaraz;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zulka :) Oczywiście, pamiętam o zdjęciach. problem tkwi tylko w tym, że mam jedno , ale w butach wyjściowych (nie tanecznych szpilkach) i jeszcze bez makijażu. Zrobiłam je dla koleżanki bo chciała wiedzieć w jakich butach pojadę na imprezkę . Kiedyś się zepnę i wyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bat Zulko, ze 3 lata nie byłam u gina.... Tylko cycuszki regularnie kontroluję i astmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, pochwal się nowym beżowym autem, ciekawam bardzo co zacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano wybywam do Cz-wy :) Cz. mnie przywiezie w niedzielę wieczorem i zostanie na dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka się zawieruszyła, zatem i ja biegnę pod prysznic. Całuję wszystkie 👄. Trzymajmy się Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! no własnie właśnie! Ploteczko ugotuj nowe autko ❤️ albo na @ poslij albo link do modelu wklej :D ❤️ Dorixiu milej zabawy życzę ❤️! ufff tylko zapach perfumy pozostał a Jej juz nie widać :D:D:D ❤️ Zulko - ano takie jesteśmy :D nieobliczalne i nieprzewidywalne :D czasem nielogiczne, ale za to jakie kochane! :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ A ja od tamtego czasu smoothie raniutko przed poranną kawusią wypijam (wyjadam łyżeczką bo robie sobie takie półpłynne gęściutkie mniam :classic_cool:) :D - dzięki ci za inspiracje 👄 Ide zaraz spać - jak emerytka teraz chodze do łóżka :P Zulko - po niedzieli ide na lipidogram i cukier - zlecenie od gina. Ciekawe jakie ja będe miała poziomy :O bo po wycofaniu tabletek jestem od pół roku :O Dobranoc Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jeszcze jedna perfuma mnie doleciała! :D Zulki - otarłysmy sie o siebie. Przyszłabym wcześniej ale ugrzęzłam w necie ;) Dobranoc Zulko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUUUUUU Miłego świętowania Ja od mężusia dostałam taki perfum versace taka różowo fioletowa butelka i opakowanie zapach piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranne coś kołowata dziś wstałam:o nienawidzę takiego stanu, mam nadzieję, że za chwilę przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia hihi uwielbiam;) takie opisy: różowa butelka, niebieska okładka, zielono-żółte pudełko:P niestety, oprócz zainteresowanego, który wie o co chodzi, innym naprawdę ciężko zgadnąć co to jest:P;) dlatego kochana podaj co to za vercsace, to będąc w drogerii powącham i pomyślę, że tak ładnie pachnie nasza Vanilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak będziesz wolniejsza opowiedz jakie atrakcje przygotowałaś na dzisiejszy dzień z chłopakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, a u mnie ksiądz chodzi 16-go. w zależności od odwiedzającego jest mniej lub bardziej sztywno i drętwo:P, ale cóż trzeba to przetrwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla szykuje niespodzianki dla chłopców i nie ma czasu na serwowanie nam śniadania, więc dziś ja przygotowałam herbatkę (smaczna -sypana cytrynowa), a na śniadanko jajecznica bez dodatków na odrobinie masła, chlebek i pomidor malinowy (jeszcze tylko ten smakuje w miarę jak pomidor). na kawę musimy zaczekać, aż zajrzy jakaś kawoszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Czytelnie Kochane wkleje Wam Maluszka swój zrobie zdjęcie przy okazji,Jest to cosik takiego tylko kolor bez www.otomoto.pl/oferta/nissan-micra-1-4-benzyna-salon-polska-i-rejestracja-2006-ID6zsGxp.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×