Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Nasza notariusz poradziła żebyśmy wzięły prawnika mimo, że możemy same sprawę w sądzie poprowadzić - ale w emocjach czasem coś się chlapnie niepotrzebnie i ambaras gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze w przypadku tej babki okazało się, że metoda piórkowa się nie przyjęła, musiała zrobić cieniowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goli? moje też marne ale ich właściwie nie widać. może z bliska tak ale ja bez okularów i tak nie widzę :-) czy coś mi sterczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie żalu sprzedawać? tyle tylko skąd sis ma wziąć kasę na spłatę dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam się moich babek jak ja miałam robione (już zapomniałam :-p) a metodą piórkową ta moja w ogóle nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, ten dom to przedwojenna willa do remontu. nikt z moich dzieci tam nie pójdzie, syn siostry też nie. A ona za 1200 zł nie jest w stanie tego utrzymać. Zasługuje na stare lata na ciepłe, nieduże mieszkanie gdzie nie będzie się martwić o gaz itp sprawy. Na razie jest na utrzymaniu "Mamy" która jej zabezpieczyła rok, dwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w ogóle parcie na ekoauta elektryczne, hybrydowe:P w diesach, tych nowszych problemem jest filtr cząstek stałych, który jak jeździ się tylko po mieście (na krótkich dystansach) może się zapchać i jest to kosztowna bardzo awaria:o trzeba pamiętać o regularnym przepalaniu tzn przejechaniu np. 20 km odcinka z dużą prędkością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że żal będzie ale chyba tylko wspomnień. Ten dom kochała właściwie tylko moja Mama no i może dziadkowie bo oni go budowali...ja nie mam dobrych wspomnień - jedyne dobro jakie tam było to Mama...a jej już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn z synową wymontowali filtr bo im zdechł i już za granicę swoją Toyotą nie pojadą :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duży metraż ma dom? i jak myślisz, kupiec szybko się znajdzie? pewnie zależy od ceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy dwa diesle i niestety jeden z tym nieszczęsnym filtrem dla mojego m to nie problem, dla mnie czarna magia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży metraż, pewnie z 300m2, działka 7ar, 2 garaże...ale centrum starego miasta, bardzo dobry punkt. Syn sis coś kombinował żeby wynająć na coś tam - ale zeby wynająć to trzeba wyremontować. Więc my się skłaniamy do sprzedaży - chyba że młodzież coś wymyśli...? Szybko też nie pójdzie bo za bezcen nie puścimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ u mnie troche słońca! :D miałam już wrażenie, że żyjemy w jakiejś szarej burej kuli zamknięci. Mało słońca ostatnio - a ja bez słońca więdne :P Dziękuje Vanilko za kawusie ❤️ Wczorajsze pogaduszki Zulki i BeTulki przypomniały stare dobre chwile ❤️ Poszłam spać o 22.00 i wstałam z podwyższonym lekko ciśnieniem :O - pewnie lipidogram nie będzie dobey, obawiam sie że cholesterol zły jest. Ale to dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - nie wyruszyliśmy w góry bo M zaproponował Synowej lodowisko: pojechał po nią raniutko i spędzili razem na ślizgawce czas. Potem ją odwiózł i wrócił do domu na II śniadanie ;) Dzień był ponury, reszte niedzieli spędziliśmy we dwoje w domu. Śniadanko: https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1280x0/kanapki-z-pasta-z-wedzonej-makreli.jpg 🌻 http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/www.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1070x0/2080711.jpg 🌻 https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1280x0/kolorowe-kanapki-owocowy-raj.jpg Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Nie piszę o mamie bo co można pisać?!. Poprawy nie widać i jak dzień lepiej to potem cztery gorzej. A u mnie dzisiaj słoneczko od samego ranka ale mrozik także całkiem spory,bo rankiem było ponad 10 stopni na minusie. Niby to znowu nie tak wiele bo większe hi,hi już bywały no ale przy tak ciepłej zimie te nagłe -10 to prawie Sybir:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka No postaram się bywać ale czasem same dobre chęci nie wystarczą.. Nawet znowu zbytnio starać się nie muszę bo ciągnie mnie do Was👄 jak Kubusia do miodku;) No ale życie jak to życie i już muszę zmykać. Buziaki Wanilko kciukasy trzymane👄 Ploteczka do pracy?! przy jej dolegliwościach i słabym zdrowiu?!. Czyżby przeprowadzka zdziałała cuda?:D no nic ja zmykam pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
U mnie dzisiaj zimnawo, rano przymrozek i ślizgawka pod górkę :P Przeziębienie dość mi przeszło, a co najważniejsze nie zaraziłam M, bo wtedy było by gorzej :( U mnie leży śnieg, więc jak by tu powiedzieć - zima :P No i jutro mam księdza, na dobicie proboszcz :D W tamtym roku był młody to było ok :D Nie wiem co jest nie tak bo nie mogę się jak zwykle zalogować i będę na pewno ruda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Teklo za śniadaniowe eldorado;) 👄 👄 👄 pycha a Ty nie dałaś namówić się na łyżwy? jest u nas lodowisko, ale nie bywam, bo... nie mam własnych łyżew;) a poza tym nie wiem czy jeszcze umiałabym utrzymać pion;):P ostatni raz jeździłam mając kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tyle czasu minęło, napisz co u Twojej córci, skończyliście remont chałupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×