Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Fruwająca hihi czyli nie tylko mnie wkurza ta przerysowana dykcja tej kulinarnej blogerki ufff;) a czosnek też lubię i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kolędy to ja w poniedziałek mam. Ha zdjęcie zrobione tydzień po szpitalu. Dobrej nocy😴❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Vanilko za kawusie dziękuje 👄 tym razem mam Twoją noge :D - dzięki za fotki ❤️ U mnie też od wieczora było mglisto - raczej tak smogowo :O Kiedy skończy sie ta szaruga - pewnie dopiero na wiosne :P Fruwająca ❤️ - ja też lubie czosnek i jadam go wtedy kiedy nie przewiduje kontaktu z "ludźmi" Śmigam zaraz na miasto więc prędziutko śniadanko - dzisiaj do pieczywka pasty: http://dariarybicka.pl/wp-content/uploads/2016/10/IMG_5482-1024x683.jpg jest też domowy dżem http://www.jakpomasle.pl/wp-content/uploads/2015/05/marmolada_z_dyni.jpg i masełko - też domowe choć orzechowe - baardzo zdrowe http://babownia.pl/wp-content/uploads/2015/10/12166501_744595785685284_1891297379_n-881x661.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo to mi dzisiaj dogodziłaś, zwłaszcza tym masłem orzechowym:D wiadomo - wszystko co niezdrowe - to ja;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od rana mokro, jak przymrozi w nocy, będzie poranna gimnastyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - masło orzechowe choć kaloryczne to jest bardzo zdrowe. Te kupne mają paskudne dodatki a domowe robione z samych orzechów, bez dodatków to absolutne zdrowie (w niewielkich ilościach oczywiście) http://www.agataberry.pl/domowe-maslo-orzechowe/# U mnie leje a ja mam gimnastyke o 19.00 :O Dzisiaj na obiad robiłam kasze bulgur z jabłkami i suszonymi śliwkami (kalifornijskimi - polskie wędzone nie nadają sie ) Ugotowałam kasze Podsmażyłam na łyżce trzcinowego cukru pokrojone w plastry 2 jabłka, sypnęłam kilkanaście śliweczek , chwile dusiłam aż wszystko zmiękło. Do owoców dodałam kasze i wymieszałam. Na talerzu doprawiłam cynamonem. Kto lubi i może to dodaje kleks jogurtu lub gęstej śmietany. Zapraszam! jest tego sporo ;) (__&&&&&&&&__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem Mogę powiedzieć wam ze siostra dostała się do zabiegu z Gamma knife można to dziadostwo pójdzie będą strzelać w guzy,ale bądźmy dobrej nadziei. Zulka a jak twój m. A ja jestem na wszystkie orzechy uczulona. Dołożę do Tekli dania babka marchewkową.@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ostatnio nic mi się nie chce:P. Mam dużo pracorowych obowiązków i przychodzę do domciu padnięta. Wtedy trochę zjem, trochę ogarnę dom, trochę pogadam z Cz. na Skype i pędzę w poduchy. Jakiś marazm czy cuś... mamcia niedomaga, wczoraj byłam z nią u lekarza, poruszył ramionami, zlecił badania krwi i moczu i tyle...A ją bolą plecy i kaszle .... I tak dzień za dniem.... Oglądacie może "Koronę królów"? oglądam w internecie na VOD bo średnio lubię seriale, czyli czekanie na dalszy ciąg wydarzeń. Poczytałam wcześniej w internecie o dynastii Piastów by wiedzieć o co w tym serialu caman :D Acha... robiłam test na helicobater pyroli i wyszedł mi pozytywny. Walczyła któraś z tyn ustrojstwem? Buziaczki dla wszystkich zasyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko, widać, że z nogą coraz lepiej, zwłaszcza przy męzusiu ;D TEKLO, podziwiam za wszystkie Twoje kuchenne specyjały...😍. Wszystkie ściskam bo juz spadam na Skypa :D Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Jeszcze ja na zakończenie dnia. Betulka dzięki❤️ Następna choroba wykluczona, chociaż może jeszcze nie do końca, bo jeszcze kilka badań. Jutro idę na usg kręgosłupa. Plotka wszystkiego dobrego w nowej pracy, zadowolenia i satysfakcji. Tekla podziwiam cię pogoda, deszcz, zimno, a ty pędzisz na ćwiczenia❤️ Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny pochmurny dzień 🖐️ może kawa i herbatka z miodem i cytryną nam pomoże (__)? (__)? (__)? (__)? zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vanilko - razem w czytelnianej kuchni dzisiaj ;) ❤️ Vanilko - trzymam kciuki za Siostre ❤️ Mnie już pogoda dobija - mam uczucie klaustrofobii, nawet rysy ani prześwitu w tym szarym kopulastym niebie nie ma :O:O:O Dorixiu - serial o którym piszesz ma bardzo złe recenzje. A dlaczego robiłaś testy na te bakterie? co sie dzieje? masz jakieś dolegliwości? może to ten pośpiech i tempo które powinnaś zmniejszyć? Zwolnij troche Dorixiu i zmniejsz stres ❤️ Terixiu - mój szyjny kręgosłup aż chrupie :O Obawiam się bo TK może nie zdążyć z opisem na wizyte u neurologa :O Życzę Ci dobrych wyników i szybkich diagnoz ❤️ Terixiu - chodze na te gimnastyki od ponad 20 lat. Gdybym przerwała szybko bym sie rozsypała :O Musze jednak uważać z tym odcinkiem szyjnym, od 2 dni znowu szumi mi w uchu i jakoś niepewnie stąpam - na szczęście lek od neurolog jest super, trzyma mnie w pionie. Na śniadanko zostawiam jajeczniczke: http://www.runningfestival.pl/sites/default/files/main/articles/jajecznica.jpg troche kanapek http://4.bp.blogspot.com/-dCIKZHaKY38/VXyMzNlAz3I/AAAAAAAAN5I/R369brtC_7w/s1600/IS_DSC_3170.jpg i słodkie muffinki z orzechami http://gurbacka.pl/wp-content/uploads/2017/11/35621685_m.jpg Udanego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już weekendowo Teklo za śniadanie buziak ogromny 👄 powiedz, ten lek od neurolożki łykasz wtedy, gdy Cię zaczyna wodzić? i łykasz tak długo aż przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia kciuki za sis trzymane mocno:) Terix trzymam też kciuki za właściwą diagnozę, żeby w końcu można było skutecznie zadziałać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix nosicielami tej helikobakter jest połowa ludzkości, wiem żadna to pociecha, ale myślę, że można to przeleczyć. to i pewnie słabość mamy powoduje Twoje rozbicie emicjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ten lek to mała pastylka którą łykam od czerwca regularnie 2 razy dziennie: rano przy śniadaniu i wieczorem przy kolacji. Jestem wdzięczna losowi że takie leki istnieją bo zawroty głowy to coś bardzo stresującego i przykrego :O Nie życzę nikomu takich "przyjemności" ;) Dobrej nocy dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś temperatura w okolicach 0, ale słońca ani widu ani słychu:o jednym słowem ponuro:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dzięki za wyjaśnienie 👄 raz mnie tak mocno wodziło, straszne uczucie:o a jak - mimo zażywania leku - czujesz czasami się niewyraźnie, wtedy możesz wziąć dodatkową dawkę, czy czekasz aż przejdzie? Teklo pewnie już pisałaś nazwę tych tabletek, a ja sklerotyczka nie pamiętam:o Mogłabyś raz jeszcze ją podać? obiecuję skrupulatnie zapisać i więcej nie pytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zgubiłam taką fajną szmacianą torbę na zakupy:o miałam ją czekając na auto, a jak z niego wysiadłam już jej nie mam, w aucie też nie ma:o pewnie posiałam przy wsiadaniu, wrrrr sierota ze mnie do sześcianu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×