Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gość
Kiedys mi lekarz powiedział ze biopsja jest po to by sprawdzic co tak naprawde ma negatywny wpływ na watrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloł 🖐️ Zimno i mokro :O ale jak jesień to jesień Vanilko nie wpadłam ze śniadankiem dzisiaj bo raniutko jechałam do O do endokrynologa. 2 razy w roku są konsultacje z wynikami poziomu hormonów a raz na 2 lata USG tarczycy. Wszystko mam w normie, mały Eutyrox utrzymany. Następna konsultacja w czerwcu. Vanilko - jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wieczorowo - zostawiam gorący pachnący budyń z konfiturą jeżynową (__)? (__)? (__)? (__)? i powoli szykuje sie do wyjścia na gimnastyke. Miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że tu o książkach i czytelnictwie będzie, a tu jakieś dyskusje o bzdetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyniki krwi mam 14,5,cholesterol całk.255,hdl50 nie hdl205 i ten LDL183.Trojglicerydy 112to wiem ze ok.Cholesterol trochę szalej ale od tygodnia jestem na diecie.Alt,sód ,potas w normie.Ths się też poprawiło z 8 mam 0,151,f4 1,73.Jakie wy macie wyniki z tarczycy,i cholesterol .jak to mówią będę żyła:P:).po niedzieli endokrynolog wizyta.Mówił,też ,że jeszcze jakieś badania zrobimy ,ale to powie na wizycie. Herbatka z cytrynką i budyń śmietankowy.VVVVVVVVV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn studiuje ,pracuję teraz dostał nie dawno prace jest zadowolony.Bo nie wiem czy wam pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne Ploteczko to przecież Twoje mieszkanko, więc urządzasz je jak chcesz i jak Tobie się podoba, bo Ty tam masz się dobrze:):):) na pewno będzie ładnie:) a jak już skończycie, przyślesz nam gotki, będziemy podziwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, sto lat nie robiłam wyników, a starych wartości nie pamiętam;) dobrze, że Twoje są w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka nie jest tak, że na emie masz więcej zajęć? podeślesz fotki swojej kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko zostaliśmy w starej przychodni, wybrałam lekarza na chybił trafił;) i trafiłam chyba na najstarszego:P facet wygląda na 75+ i pewnie tyle ma... jeszcze u niego nie byłam i jakoś mnie nie ciągnie:P wiem tylko, że z dnia na dzień nie ma szans żeby się do niego dostać i to jest ból największy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ,ale cholesterol trochę nie dobrze.Wyniki staram się robić raz do roku.Tarczycowe robię przed każdą wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Za oknem noc a ja jestem już wyspana .... Vanilko.. ja podobnie jak Zulka nie bardzo pamiętam kiedy robiłam wyniki sobie :O Dobrze że syn dostał prace ....ma na woje wydatki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo... super ❤️ za wynik i niech tak zostanie .... Beatulko... nacieszyłaś się Marysienką ..ja nie powiem jak babcie z kondycją się mają ..:)a ty pomagaj i ciesz się na tyle ile możesz i nie rób sobie z tego powodu wyrzutów ❤️ Terix..❤️ Daisy ... prosze daj znać co u ciebie ❤️ Zulko... czekam na wieści i trzymam mocno kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka to wstajemy na kawusię i herbatkę . Orsejko🖐️ Jutro młodzież do domu zleci. Co do wyników to by też nie robiła,ale to dzięki Tekli ,bo ona dba o to wszytko,dzięki niej zrobiłam D3,i to okazało się też moim większym problem zdrowotnym który zakłóca mi metabolizm ,drugie to moje haszimoto.gina mam co 2 lata teraz.Dostałam o dietetyczki plan diety.Wczoraj śnieg dzisiaj deszcz.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ za kawusie i herbatke dziękuje Orsejko 👄 Vanilko - fajnie że masz wszystko pod kontrolą. Tam gdzie mieszkamy w Bieszczadach młoda gospodyni (w Twoim wieku) też długo sie męczyła, ciągle zmęczona, ciągle było coś nie tak. Aż wreszcie zdiagnozowali hashimoto, zastosowała diete, leki i świat ma inny kolor. Dziewczyna wróciła do życia - w tym roku o dziwo zastaliśmy ją wyszczuploną, pełną życia. :D ❤️ Czasem jest też tak, że wszystko ma się pod kontrolą a i tak w pewnym momencie coś walnie :O no i trudno - trzeba się z tym zmierzyć i podejmować wyzwanie. Zróbcie sobie przerwe w pracy - chodźcie coś przekąsić na II śniadanko http://3.bp.blogspot.com/-Xw0ociUvrv0/VV9-L75kDkI/AAAAAAAAABg/H1_6sKbhQu0/s1600/dsc_0134%2B%25281%2529.jpg troche hummusu ;) http://littlehungrylady.pl/wp-content/uploads/2016/09/kanapki_hummus.jpg i twarożek ;) https://cdn.kalkulatorkalorii.net/photos/medium/kanapki-z-serem-i-rzodkiewka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Dzisiaj wstałam bo idę na tomografię, nie wiem kiedy wynik i jaka będzie decyzja. Strzeliło mi coś w odcinku piersiowym, jakieś nacieki porobiły się przy kręgosłupie. Starość😭 Trzymajcie się, dużo zdrówka wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dzięki za herbatkę.To ciasto robiłam jest bardzo dobre.potem lub jutro jeszcze napisze wam parę przepisów. Może coś wykorzystacie na święta i nie tylko.Na razie trzymajcię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie tylko machnę bo zaraz fajrant;) Teklo pyszne śniadanko podałaś 👄 Orsejko niestety nie ma dobrych wieści:(:(:( Vanilia nad cholesterolem można popracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko- chętna jestem na przepisy bo brakuje mi pomysłów. A ostatnio nie jadam cukru więc tym bardziej pomysły gdzieś sie uśpiły. Milki Way chce upiec na urodzinki Synowej zamiast kwiatka ;) Nie mają jeszcze piekarnika bo inne potrzeby są ;) a upatrzony piekarnik kosztuje sporo - muszą poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ na kawusie i herbatke zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie piękne słońce po wczorajszych mżawkach Mamy też śniadanko - może ktoś głodny zajrzy ;) https://irs3.4sqi.net/img/general/original/49077328_HKFyAiY0ePiDhjM1IKBEbKPGJK-HDprQXT2UnlQJjog.jpg 🌻 http://bulka.torun.pl/wp-content/uploads/2015/12/Fotolia_98108508_Subscription_Monthly_M.jpg 🌻 http://marmoladachlebikawa.pl/wp-content/uploads/2016/03/obrazek-wyr%C3%B3%C5%BCniaj%C4%85cy-home.jpg Miłego dnia życzę i pogody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witam koleżanki. Od razu przepraszam, bo mnie ostatnio coś mało, ale wierzcie mi...żyłam ostanio na największych obrotach :P. Trochę problemów osobistych, ale w zasadzie baaaaaaaaaardzo dużo spraw zawodowych. Ano....machina wyborcza ruszyła więc na prawo i lewo działam, by promować moją firmę :) Przede wszystkim dziękuję Tekli za pyszniuuuuuutkie śniadanko. Kochana - tradycyjnie dla Ciebie wielki buziak za to, że codziennie jesteś i zawsze z pełnym stołem 👄. Dziewczyny, myślami jestem z Wami. 😍. Miałam napisać Orsejce, że pięknie się prezentowałai w górach ze swoim emusiem. Oczywiście, to mi uciekło...ale teraz Orsejko proszę przyjąc do wiadomości, że dobrana z Was para :). Widać szczęście na Waszych buziach ;) 👄. Vanilko, Twoje wyniki w porzo, tak trzymaj. Szkoda, ze między nami kilometry, chętnie bym zakupiła Twoje ciacha na święta. A dobrze podpowiada Orsejka, nie myslałaś o rozwinięciu mini - cukierenki w formie sprzedazy bezpośredniej? 👄. Plotko...no wijecie, wijecie sobie gniazdko. Coś fajnego mieć wszyściutko nowiutkie i pachnące w nowym domku. Mnie osobiście beże bardzo się podobają, są cieplejsze od szarości, tyle, że ze mnie zaden autorytet w tej materii. 👄. Terix....baaaardzo Ci współuczuję dolegliwości, wracaj szybko do formy 👄. Betulko, Świat Ci się zakręcił wokół M. z Wa-wy :) To piękne! 👄. Zulko, dopóki trwa życie, zawsze jest nadzieja. I tego się trzymajmy! 👄. Co do zakupów - kupowałam kreację andrzejkową i tkaniny na garsonkę dla mamuni. No i zeszło mi trzy dni zanim sklepy objechałam i podjęłam decyzję 👄. Daisy...brakuje nam Ciebie. Postaraj się częściej machnąc łapką, plisssss... Fruwająca, też częściej wpadaj 👄. A teraz zobaczymy czy mi przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×