Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Napisze że jak tylko czas mi pozwoli to rano Plotuś ..Teklo . wpadnę z kawunią :) .Terix !!!!! co się dzieje z tobą !!! Zulko.. u mnie póki co jeszcze nie było przymrozków a dziś było 10st .:) Wiecie muszę to napisać ..zastanawiam się czy tam u góry ktoś jest :O:O:O bo ja coś zaczynam wątpić ..👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orsejko czyli dalej chodzi o próby watrobowe u c? jeśli tak to napiszę ci jeszcze raz Pamietasz jaki miałam problem juz mi chciała wypisywac gastrolog skierowanie na oddział na biopsje bo wyniki złe były bardzo,przede wszystkim alat 200.Odmówiłam codzienne na poczatku 3,4 razy dziennie Heparegen,essentiale itp.I niewiele wyniki lepsze,wystarczyło seria jakis zastrzyków kręgosłpowo biodrowych i wszystko wracało. Dopiero mój lekarz zasugerował mi wit E 400 raz dziennie i o dziwo troszeczke lepiej byłó z watrobą.Kiedys zabrakło mi leków i poszłam po recepte do takiego emerytowanego lekarza w mojej przychodni,zasugerowal baranie łącznie z Heparegenem vit E 400 (tylko na recepte) 2 razy dziennie. Tak zrobiłam i po 3 miesiacach takiej kuracji próby w normie tzn jeszcze GGTP troszeczke podwyzszone.Teraz wiem ze ta witamina zadziałała.Nie wiem czy o to u Ciebie chodzi ale jesli tak to spróbujcie.Oczywiscie Tk jamy brzusznej miałam przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku próby wskazywały ze jestem jakas tez alkoholiczką a ja nawet nie biorę do ust alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w moim przypadku próby pogarszały sie po lekach przeciwbólowych i przeciwzapalnych a Twoja c chyba az tak nie brała leków.Ja bym zasugerowała zeby lekarz dał skierowanie na wszelki wypadek na TK jamy brzusznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Orsejko teraz tez musze dalej brac te leki tylko mam zmniejszony Heparegen i tę wit do 1 raz dziennie. Ponoc tez tabletki ACC tez maja składnik odtruwajacy wątrobe ,ale u mnie nie dzialało Mylse ze bardzo Ci nie namieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terix nie może siedzieć, odezwie się może w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Betulka
Dobry wieczór Jutro jadę do W-wy więc odezwę się po powrocie czyli w poniedziałek lub wtorek. Dla pocieszenia też mam wyniki wątrobowe jak stary alkoholik 😭. Właśnie na forum dla "łuszczyków" przeczytałam najnowsze doniesienia - przy łuszczycy i łuszczycowym zapaleniu stawów są też wyniki wątrobowe wskazujące na alkoholizm...i na co mi przyszło? Całusy posyłam👄 Do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziękuje Ploteczko za kawusie ❤️ Orsejko ❤️ Terixiu ❤️ bardzo mi przykro 🌻 Dziewczynki życze Wam wszystkim i Waszym bliskim zdrowia ❤️❤️ ❤️ Ja po tej ostatniej diecie z kolono zrzuciłam pare kilo i czuje się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - ja już zwątpiłam wiele wiele lat temu i choć raz poczyniłam próbe zmiany poglądów - nie udalo się: jeszcze bardziej utwierdziłam się w swoich przekonaniach. Rozumiem Cię bardzo dobrze ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć taka jesień jaka u mnie dziś była, mogłaby trwać do marca;) a potem od razu wiosna:P było przepięknie, słońce lśniło, ciepło było, na drzewach jeszcze całkiem sporo, jednak po nimi dużo więcej żółtych liści - super pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo za śniadaniową smakowitą orgię;) wielki buziak 👄 Ploteczko te kafelki na zdjęciu nie są malutkie, nie pamiętam dokładnie jaki to rozmiar, ale chyba 40x60 a może i większe. tyle tylko, że są wypukłe tzw. 3D i są położone bez fug, zrób zbliżenie naprawdę mocno trzeba się przyjrzeć, żeby dojrzeć połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko i znów zmartwienie:o dobrze, że trzymacie rękę na pulsie, a ja zaciskam kciuki, żeby się zdrowotnie wyprostowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dziewczyny pozdrawiam. boze nie straszcie bo ja też teraz próby robiłam wyjde też alkoholik czekam na wynik i cholesterol. a teraz dam wam przepisy na fajne ciacho szybkie 1,5kg jabłek sok z połowy cytryny 1łyzka cynamonu ok100g cukru 2 serki mascarpone po 250g 2śmietanfix 60herbatnikow maślanych 200g czekolady 50ml mleka Jabłka zetrzeć na tarce grube oczka (obrane) dodać cukier,cynamon wymieszać ,dodac serki i smietanfix wymieszać mikserem.Ukladamy foremce herbatniki masa,aż do wyczzerpania skladników.Na to polewa z czekolady. 50ml mleka iczekoladę 200gr mieszamy i rozpuszczamy wylewam lekko ostudzone.Na całą noc dajemy do lodowki .Pychotka mowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Będę ruda, bo nie mogę się zalogować :P Zulka tylko pozazdrościć pogody, bo u mnie mokro, buro i ponuro Pocieszające, że nie ma śniegu :) Vanilia zrobiłaś mi taki mętlik w głowie tym plackiem, że choć bym chciała zrobić to nie wiem jak, napisz dokładnie co po kolei trzeba zrobić :D Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłka zetrzeć na tarce na grubych oczkach,dodać sok z cytryny ,cynamon,cukier,wymieszać łyżką,dodać serki i śmietan fixy połączyć mikserem masę,Czekoladę rozpuszczamy w mleku. układamy herbatniki- masa-herbatnik -polewa czekoladowa na końca.Miałam małe zamieszanie w domku i szybko pisałam,mam nadzieje ,że teraz już dobrze napisałam Ps.ja użyłam cukru pudru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę,kawusia i herbatka cytrynka i miód jak kto lubi do herbatki.Udanej soboty.Trzymajcie się.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio przechwaliłam wczoraj pogodę;)dziś się popsuła, wiał zimny wiatr i przez godzinę nieźle popadało, cały listopad, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tyle razy muszę popychać, znaczy, że nikt nic nie napisał:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miałam rację:o niestety nikt oprócz Vanilii nie wpadł powiedzieć cześć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ja wpadam odwiedzic czytelnie. Cały dzień mieliśmy latany. Plytki mierzenie .projekty wstepne. Byc moze klucze beda szybciej. I calydzien zleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×