Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Dorix to się trochę pomęczyliście z muzą;) pamitasz o focie w andrzejkowej kreacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix nie możesz nic brać na te bóle? pewnie nie, bo inaczej cierpiałabyś tak długo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Kawa Plotkowa czeka. Jakos M jechał do pracy i się rozbudziłam. Cichutko więc wchodzę do Czytelni. Dziewczynki odkąd jestem w L' czas tak szybko leci.Codziennie moc spraw do załatwienia a i ogarniąc mieszkania tez trzeba.Czasem też robię nalot u syna i staram sie tam coś zrobić.Do tego wybieranie projektów,płytek .Nie myslalam ze trudno wszystko razem połączyć.Jak wybiorę jakies płytki chcę zamówić akurat braki a ze okres swiateczny prawie sie zaczyna więc na wszystko trzeba czekac.Ale ogarnełam juz meble kuchenne,jedna szafe w sypialni,prawie łazienke. Jeszcze duzo do wybierania. Wczoraj iałam TK nadgarstka wynik za tydzień. Terix tez mam neuroga w następnym tygodni tylko 6,zobaczę co mi w L powie, ale na razie nie narzekam,blokada u mnie zadziałała,tabletek przeciwbólwych nie biorę,tylko cały czas neurovit(zestaw witamin z grupy B) Nie wiem za bardzo co Twój wynik oznacza ,ale płyn chyba nie jest dobry,pewnie stan zapalny się zrobił. Zuleczko dziękuję za zdjęcia Twojej kuchni,nowoczesna. Teklo ucz maluchy wypieku ciasteczek,dzieci to zapamiętaja. Orsejko nie przejmuj się gadaniem M,trzeba sie z tym liczyć na starość.A tak myśle niewiadomo jakie my bedziemy. Vanilko trzymajcie sie w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorix niewazna muzyka,dobrze ze byliście razem. Milego dnia Koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzięki za kawusie Ploteczko ❤️ ciesze sie, że dobrze sie aklimatyzujesz w nowym miejscu. Nowe wyzwania pozwalają zapomnieć o kłopotach - adrenalina działa. Terixiu - kurcze :O tak mi przykro że masz kręgosłupowe problemy - tego nie spodziewaliśmy sie ❤️ Chciałabym że to wszystko minęło, żeby można było ujarzmić kręgosłup i żebyś mogła cieszyć sie zdrowiem ❤️ Oresejko - gdybym miała wybrać dywan poszłabym w prostote. Naturalne surowce np bawełna i kolory tzw eco, zgodne z naturą np popiele, kremowe itp ale kolory oczywiście zależą od mebli i ścian. Włos dywanu wybrałabym krótki najlepiej bez włosa taki sznurek po prostu. U mnie w domu nie ma dywanów ani wykładzin bo z powodu alergii dzieci usunęliśmy wszystko - nawet zasłony i firany. Teraz mam firane w dużym pokoju i sypialni ale tylko firanke, A pod biurkiem i krzesłem obrotowym bawełniany chodnik z ikei żeby kółkami nie zaharatać paneli. Masz dobry gust Orsejko i duże wyczucie piękna i harmonii - jak zobaczysz dywany w sklepie to będziesz wiedziała co wybrać. Dobrze pomierz i prześpij sie z decyzją żeby mieć pewność że to ten bo nic nie wali po oczach tak jak źle dobrane podłogi lub ściany :D Wierze w Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix - też myśle tak jak Plotka :D z ukochanym kiwałabym sie nawet do "Jeziora łabędziego" byleby być blisko ;) U mnie wyszło słońce - jest szansa na ładny dzień Zostawiam śniadanko http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/www.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1070x0/191511.jpg 🌻 https://1.bp.blogspot.com/-dYEduY02Uq8/WAEoiRoCyCI/AAAAAAAAF54/ZCfyKm1-vA4H43ilpFsub0r5Z5Zlb8lgACLcB/s1600/kanapki%2Bz%2Bawokado%2Bi%2B%25C5%2582ososiem1.JPG 🌻 https://st2.depositphotos.com/1017651/7748/i/950/depositphotos_77489664-stock-photo-sweet-sandwich-with-berries-cheese.jpg Teraz wcinam owsianke a potem sięgne po ciepłego tosta z szynką ;) Zapraszam Miłego dnia życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Plotka jeszcze raz. Powoli ogarnełam juz mieszkanie. Jeszcze jakis obiad naszykować,ale poczekam az mi sie mięso rozmrozi. Musze posprzątac stól w salonie bo wszystko jakies projekty,plany,niedługo zginę w dokumentach a tego naprawde nie lubię.Pod tym względem mialam zawsze porządek.Stos prasowania czeka ,ale pewnie poczeka do jutra. Teklo powoli żaluję jednej rzeczy ze nie wzieliśmy projektanta do mieszkania,wydawało mi sie ze wszytsko wiem,a to jednak nie sa dawne rzeczy,regalik jak było kiedys. Pamiętam jak wykanczalismy córki mieszkanie,zrobił nam u mnie na wsi bardzo ładny projekt a tu w salonie łązienkowym niby zrobiony ale chyba dla nich zeby policzyc dokładnie płytki. dzisiaj tam pojedziemy,bo tak zaplanowac łazienke to i ja potrafiłam. Coś tam wniósl ich projekt ale nie do końca.Wszystko niby mam zaplanowane ,ale nie w całości. Zaraz bede mierzyc wszystko jeszcze raz i czasu brakuje. Terix a nie myśłalas o tej Poradni Leczenia Bólu co Ci kiedys pisałam? Mi tylko tam pomogli naprawde,a przestawałam chodzić.O bólu juz nawet nie wspomnę.Wiem ze sterydy sa złe ale jak pomysle co było .A teraz inne życie.Nawet moge coraz leoiej chodizc i pokonywac jakies odległosci dłuzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teklo ja sie częstuję tostami,dziekuje. Chyba nowa stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do Czytelni, pędzę, ściskam Was😍. Łapię Tekli pucio kanapeczki, popijam kawunią od Plotki.... I już świat jest lepszy :D:D:D:D U mnie dziś lekki mrozik i słoneczko. Jest git :) Oby tak dalej. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Teklo podobnie jak Plotka i Dorix częstuję się tostami tradycyjnymi i owocowymi, pycha mniam:) Ploteczko z projektantem i łatwiej i nie, ale na pewno kosztowniej;):P na pewno dasz sobie radę, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dworze rasowy;) listopad, na szczęście w tej chwili suchy:) dziś mam mały pracorowy sajgon, zatem zmykam, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowe heloł 🖐️ - może budyń? albo capucino chociaż? U U U U U Pierwsze co zrobiłam to zaprosiłam projektanta do domu. Obejrzał, wymierzył dokładnie, ustaliliśmy co i jak robimy i pare dni później mejlem przysłał mi projekt. Projekt był wliczony w cene całej usługi - spisana była umowa łącznie z kosztami za wszystko: projekt, meble, montaż sprzętu AGD i nawet przeróbka instalacji (bo przesuwaliśmy zlew) Ciesze sie że tak trafiliśmy bo do dzisiaj zaskakują mnie przemyślane szczegóły, ciąg technologiczny i ergonomia. Pomyśleli nawet o uprawnieniach elektrycznych i gazowych. Nie mam takich bajerów jak szafki CARGO ani hamulców w szufladach a uchwyty proste i ze zwykłego aluminium a meble z eMDeeFu bo musiałam przyciąć koszty jak chciałam porządną lodówke i zmywarke. Plotko - na pewno wszystko Ci fajnie wyjdzie, nawet jeśli sami decydujecie to przecież głupot nie narobicie - znacie swoje potrzeby. Acha! Plotko - zgapiłam sie, nie doceniłam ilości gniazdek w kuchni. Idealne są gniazdka pod spodem szafek wiszących. Wystarczy ruch ręki i gotowe. Ja zrobiłam gniazdka w ścianie i w blacie. A te w blacie to błąd bo okroiły mi ilość miejsca na blacie. Nie zróbcie tego błędu. Gniazdko na blacie to miejsce które potem jest niewykorzystane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Teklo u mnie byl Pan ktory mniej wiecej zaprojektowal kuchnie. Oczywiscie szafe sypialniana tez. Nie instaluje cargo bo doszl do wnisku ze zajmuja duzo miejsca. Chodzi mi o szafke narozna. W blatach nie mam gniazdek.a blatow bede miala sporo bo meble mam na calej dlugosci kuchni i pod oknem. Ale dzieki ze napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet z tel nie moge sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko, lecę z kawusią biurową i herbacinką :D Dziś Vanilka ma bardzo smutną uroczystość, pożegnanie babci ;( 😭. A ja o 9.15 mam wizytę u rodzinnego bo mnie od kilku dni coś brzusio pobolewa, moja rodzona sis ma dziś operację usunięcia macicy....słowem trudny dzień. A za oknem pada śnieg z deszczem, czyli ciapsko.... Rozpalam pocichutku pod czytelnianym kominkiem.... I czekam na Tekluni śniadanko 👄. Dziewczyny, nie dajmy się codzienności. Głowa w górę i na pohybel problemom !!!!!!!!!! Buziaki 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka jest na kawie,dziękuję Dorix Vanilko trzymajcie się Dorix pewnie na usg Ci da skierowanie.Za s tez trzymamy kciuki. Dzisiaj mam wolnijeszy dzień,tylko roboty kuchenne,jakis obiad jakas sałatka.Cos musze wymyslec. A spało mi sie bardzo dobrze.Jestem wypoczeta. Moge działac. Miłego dnia Kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowo no tak, w kwestii projektowania kuchni fachowiec jest niezbędny. sama korzystałam, zresztą jak robi się kuchnię na zamówienie wykonawcy muszą mieć projektanta, który obmierzy, dopasuje itd. żałuję, że nie wiedziałam o gniazdkach w szafkach bo przydałoby się z jedno w takim miejscu jakoś pomyślałam, że Plotka zastanawia się nad projektantem, który miałby urządzić całą chałupkę. to też jest jakieś wyjście, zwłaszcza jak nie ma się swoich pomysłów, nie ma się czasu i przede wszystkim ma się kasę;) wszystko jest ok, byle nie popaść w przesadę:P tak jak moja znajoma, która znalazła świeczniki, chciałaby je kupić, ale zanim to zrobi musi (sic!) zapytać projektantki, która projektowała i urządzała jej wnętrza czy pasują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przyłączam się do odezwy Dorix i siorbie kawusie Plotki - dzięki ❤️ U mnie spadł śnieg. U Plotki ma być najgorzej bo zawieje śnieżne. Dzisiaj jesteśmy z Vanilką ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ale mam wyczucie czasu;) choć raz zjem śniadanie o właściwej porze:) a jak zawsze serwujesz pyszności, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej pracy Zulko - jedz pomalutku :D reszta spraw może zaczekać ;) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×