Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Moze jutro bedzie wolniejszy dzień. Miłej nocki. Ja juz chyba pójdę polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Dzięki Vaniko, że z herbatką i kawusią dzisiaj czekałaś ❤️ Dzięki za przepis - teraz jest ok ;) Dzisiaj miałam od rana przesrane :P:D bo zamówiłam na cały dzień F wnusia i od 10.00 do 21 .00 był u mnie a miałam wymyśloną akcję robienia świątecznej niespodzianki dla mamy. Obawiałam sie że nie dam rady, że F nie podejmie wysiłku. A zabawa wyszła super - dziecko przeszczęśliwe, że ma dla mamusi prezent pod choinke :D Za to ja jestem wykamana bo oprócz tego zrobilismy spory spacer a piź..ło u mnie tak jak u Zulki - tyle, że nie padało. Już dawno mi nie zmarzły tak dłonie jak dzisiaj. Zapomniałam wziąć rękawiczki i miałam wrażenie że mi odpadną od nadgarstka w dół (znaczy do koniuszków palców) W przyszłą sobote powtarzam manewry tylko z drugim wnusiem (z J.) Myśle że będzie ciut spokojniej bo J jest typem filozofa a F jest jak bomba tykająca :D i trzeba mieć oczy dookoła głowy. Ogarnęłam już chałupke po tym trzęsieniu ziemi i weszłam delektując sie herbatką Wszystkie Was pozdrawiam. Jutro leżenie bykiem - tzn normalne rutynowe zajęcia: pranie lubie robić w niedziele jak nigdzie nie wyruszamy. Obiad lubie pichcic bez pośpiechu i po południu zaszywam sie w swojej jaskini: czytam i dłubie sobie przy biurku to co lubie :P I Wam życze miłej niedzieli - spokojnej i ciepłej ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,Plotkowa kawusia jest na stole w czytelni,zapraszam Miło Teklo spedziłas czas z wnukiem,napisz czy mały nie zmarz na spacerze? U mnie wczoraj az chyba tak zimno nie byłó.tzn my wszedzie samochodem,tylko wsiąść i wysiąść. Dzisiaj mam wreszcie wolniejszy dzien ,tzn jkais obiad,po obiedzie moze pójdziemy wybrac panele bo płytk do łazienki ,pdłogi na przedpokoju i kuchni juz wybrane. Dzisiaj mamy dostac projekt kuchni taki wstępny.Potem tylko wybranie płyt. Ale juz nie będę nudzić. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ploteczko 🖐️ dzięki za kawusie ❤️ U mnie 2 stopnie i będą przejaśnienia - widze dziury w chmurach ;) Wnuk nie zmarzł - był dobrze ubrany, miał rękawiczki, nie chciał wracać do domu najchętniej grzebałby w piaskownicy :D A ja wczoraj wypiłam na noc 2 aspiryny i mam cichą nadzieje, że kataru nie będzie. Nie może być bo we wtorek jade do endokrynologa na planowaną konsultacje. 2 razy w roku każe sie zjawiać z wynikami a raz na 2 lata robi USG tarczycy. Kto ma chęć - zapraszam na niedzielne śniadanko: http://www.alezdrowe.eu/uploads/blogi/zdrowy-blog/_large/omlet_porzeczki_sniadanie_niedziela_zdrowe_pyszne_serek.jpg 🌻 https://scontent-sjc2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/c0.135.1080.1080/22277604_365670213876179_7834668716167004160_n.jpg 🌻 https://scontent-sjc2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/c0.135.1080.1080/22220852_274784913041398_592934292640759808_n.jpg Miłego dnia 🖐️ własnie u mnie pokazało się słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Witam w niedziele kawa herbata i jak ciacho. U mnie zimno buro i ponuro zero stopni. Miłego dzionka życzę. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) dzieki za kawunie ❤️ u mnie rownież pogoda do bani jeszcze nie leje ale za to wieje ile wlezie :O a rano było nawet słonecznie ... na obiadek będzie będzie kaczka z jabusiami ryż i mix sałat z jogurtem gęstym ..zapraszam (______________)(____)(_) Wczoraj kupiliśmy drzwi do przedpokoju nie mialiśmy zamiary wcale ich kiedykowiek wstawiać ale drzwi frontowe ponoć przez nie bardzo dobrze nas słychać jak rozmawiamy aż u naszego sąsiada :D teraz już wiem dlaczego o kazdej porze jest na podwórku przy naszym płocie wiecznie coś robi :D:D:D a..a ostanio jak już to wykminiliśmy to rowno rozmawialiśmy o nim hahahahaaa... Miłej niedzieli kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam niedzielnie za oknem listopad w całej swojej... brzydocie:P dziś wieje i pada co i rusz, byłam na cmentarzu pozakręcać wazony, trochę zmokłam. poza tym wpadłam do mammobusu zasięgnąć języka - dostałam zaproszenie, ale robiłam mammo rok temu, więc chciałam się upewnić, że teraz nie muszę się prześwietlać. no i nie muszę, lepiej usg, a mammo za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo śniadanko iście królewskie:D dziękuję za pamięć o czymś słodkim 👄 a zdradzisz nam jaki zmajstrowaliście prezent? bom ciekawa bardzo:) Ploteczko opowiadaj, z przyjemnością poczytam o zakupach i urządzaniu:) powiedz jakie wybrałaś kafle do kuchni? no i w jakim kolorze będzie? Orsejko to numer z tym ciekawskim sąsiadem, co za szczyt beszczelności:o a czy zamiast montowania drzwi, nie mogliście przenieść się z rozmowami w głąb domu? hmmm tylko trzeba by o tym pamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam się oprzeć i kupiłam wczoraj śliwki, niestety, jak ładne, tak w smaku już są byle jakie:o więc upiekłam kruche ciacho. właśnie wyłączyłam piekarnik, jak ciut ostygnie zapraszam:) w sam raz do niedzielnej popołudniowej kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam sie na ciacho ze śliwkami ❤️ fajnie że kruche bo takie najbardziej lubie. Dzisiaj mam śpiączke - to chyba po koskiej dawce aspiryny ;) chodze i śpie :D Ale żeby nie było: pranie sie pierze, obiad zjedzony - nawet ten z kaczuszką od Orsejki ❤️ Dlatego czas na śliwkowy deser :D Zulko - robiliśmy dokładnie to co w linku i filmiku. Fajna zabawa Zrobiliśmy choineczki, serduszka, gwiazdki i imiona z foremek literek https://mojedziecikreatywnie.pl/2016/11/porcelana-przepis/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dziewczyny wpadłam na chwilkę pomachac Wam z Cz. Wyjechałam szybciutko i nie miałam czasu Wam tego oznajmić. U nas wszystko OK. (tak jakby). Jutro mam urlop za 11 listopada. Będziemy robić z Cz, zakupy. We wtorek napiszę więcej. Całuje wszystkie :) Wasza dorix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia to ja rozumiem, przepis teraz jest ok. :D U mnie dzisiaj przewiało śniegiem i się oziębiło {zły] Mam nadzieję, ze jeszcze zima nie przyjdzie :P Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka to mamy śnieżek mrozik lekki-2 Kawusia ,herbatka z cytrynką.Miłego tygodnia. Trzymajcie się.Babcia pojechała do szpitala rehabilitacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na kawusi - dzięki Vanilko ❤️ Trzymamy kciuki za Babcie ❤️ U mnie w nocy spadł śnieg a teraz sobie radośnie topnieje. 2 stopnie na termometrze. Tak ponurej jesieni jak obecna nawet najstarsi górale nie pamiętają :P Dzisiaj szprotki na śniadanko: http://3.bp.blogspot.com/-zQ1Dn2pJwR8/U3OgRXfYwRI/AAAAAAAAa-o/ApFAOx7obUU/s1600/Szprot+podw%C4%99dzany+Graal+na+%C5%9Bniadanieb1.jpg 🌻 http://przepisnachleb.pl/wp-content/uploads/2013/05/pasta_z_wedzonych_szprotek4.jpg 🌻 i na poprawe nastroju słodkie grzanki http://3.bp.blogspot.com/-gXSYf_Py9Js/VAoxpvwP8yI/AAAAAAAABYo/99NpxvAMexY/s1600/DSC05077.JPG Terixiu - możesz już siedzieć i chodzić? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowy serwus Teklo za sardynkowe, zdrowe śniadanie wielki buziak 👄 i dzięki za linka do tych świątecznych cudeniek, muszę się wczytać i podrzucę koleżankom - wykorzystają w zajęciach z dziećmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix te zakupy to pewnie coś poeażniejszego, skoro wspólne, zatem jutro opowiadaj co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pada pada snieg:):P Gorąca kawa i herbata ,a Tekla wpadnie to poda nam śniadanko. Udanego dnia dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Plotka dziękuje za kawusię Vanilko. Vanilko napisz jak wyniki w normie? U mnie tez mroznie ,szyby w samochodach zamarzniete. Obecnie jestem na etapie projektowania kuchni, Mamy wstępny projekt,teraz zostaje wybrac fronty,blaty.Ale pierwsze zadanie wykonane.Wsplnymi siłami z panem który będzie wykonywał kuchnie i nami jakos zaplanowaliśmy wszystko.teraz tylko kolory. Łazienka tez wstępnie wybrana . Zulko jednak zostaje przy kolorach bezowych wszedzie i w kuchni i łazience.Porównywałam ,myslalam i jest mi jednak blizej do tego koloru.Nawet córka zaakceptowała.Myśle ze bez jest cieplejszym kolorem.Po prostu bardziej mi pasuja te kolory.Marzy mi sie coś jakies dodatki w kuchni w kolorze cappuccino ,nie wiem moze jakis blat. Zaraz musze ogarnąć mieszkanie ,naszykowac sie na jutro.Musze pojechac do mojej wsi,mam kilka spraw do załatwienia.Między innymi lekarz,fryzjer itp. Przy okazji odwiedze siostrę.M jedzie z pracy w tym kierunku to przy okazji pozałatwiam sobie sprawy. Zulko i co w koncu zostaliście w swojej przychodni czy przeszliście do innego lekarza rodzinnego? Miłęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc orsej owa
Witam ..:) vanilko...dzieki za kawunie ploteczko jak milo wszystko nowe u mnie pada deszcz mrozu nie ma :) ale jest pochmurno pisze z tel i nie bardzo lubie z tel czlowiek slepy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
I urwalo mi ciekawa jestem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka gość
Dzień dobry późno wieczorem wróciliśmy z W-wy. W sobotę zaliczyłam kongres a piątek, sobota popołudnie, niedziela i kawałek poniedziałku były pod znakiem Marysieńki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka gość
W W-wie wczoraj rano zaliczyliśmy burzę śnieżną ale droga powrotna była już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Ciekawa jestem czy moje wpisy się pokażą czy piszę tak sobie do kosmos :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wnusia jest cudna :-D. Ale muszę się przyznać - wróciłam okrutnie zmęczona...Ciekawa jestem czy nasze babcie i naszych dzieci babcie też były takie słabo - silne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w domu jak zwykle - praca przy biurku, dziś o 15 mam orzekanie w PCPR (nie lubię tej pracy ). Jutro badania sądowe i wciąż pisanie i pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się zaglądnąć wieczorem...chyba że padnę tak jak wczoraj :-p Buziaki posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę Orsejka i Betulka odblokowały stronkę Betulko ale to miłe zmęczenie pod znakiem Marysienki. Też bym chciała być tak zmęczona w takim sensie. Ale musze chyba na to poczekac. Orsejko nie napisalam Ci jeszcze. W czasie leczenia wątroby brałam bardzo duze mysl eilości tez ostropestu,tylko zmielonego,tak 3,4 razy dziennie po łyżeczce,w ziarnach nie podchodzil mi ostropest. długo brałam,potem gdzies w lecie mi odrzuciło cakowicie a teraz jakos powoli znowu wracam tak biorę 1 albo 2 razy dziennie. Jak sobie przypomne.Ponoc to to samo co essentaile ale ja te zto brałam.Robiłam wszystsko by ustrzec sie biopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×