Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gość
Plotka jest na kanapeczkach od Tekli,dizękuję ,rzaem z Zulka cos skubne Fachowiec od kuchni o wszystkim mysli ale zostawia nam wybór.Ma wiedze co i jak ma być.Ale same wiecie zawsze sa jakies watpliowości. O projektowaniu wszystkiego nie mysle nawet bo kasa ogromna,sama kuchnia ze sprzetem przekroczy wielka sume.Koszt wysoki bo meble lakierowane do sufitu,ale braliśmy to pod uwagę. dzisiaj chyba nigdize nie wychodze ,czekam na jakas tylko paczkę.A i pogoda do niczego,pada wielki snieg,pierwszy taki w tym roku tzn tej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwartkowo się witam od rana miałam okazję się pogimnastykować;) przymrozek skuł szyby w aucie i trzeba było je skrobać, rozgrzewka w sam raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam wodę z cytryną i miodem, kto chce się przyłączyć, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ kawusia podana (__)? (__)? (__)? Ja chętnie wypije szklanke wody z cytryną ;) Od jakiegoś czasu robie sobie przed śniadaniem smoothie - zaraziłam sie od Zulki ❤️ Dzisiaj w TV usłyszałam, że smoothie rano to duża dawka cukrów. Ale mam to gdzieś - z awokado i jakimś warzywkiem smakuje obłędnie i świetnie sie po tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylogowało mnie, więc zrudziałam;) teraz powinno być ok:) Teklo Twoje śniadanko zjadłam ze smakiem i nie musiałam z nikim się nim dzielić;):P choć smutne to z jednej strony, bo nikt więcej nie zajrzał od rana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmroziło Was czy jak????? ruszcze doopska i dajcie znać co u Was słychać, dużo wysiłku to nie kosztuje przecież, wystarczy zaledwie odrobinę chęci. bo warczeć zacznę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątkowo coś moje warczenie psu na budę się zdało, żadna nie pomachała łapką, buuuu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mróz odpuścił, więc obyło się bez porannej gimnastyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czas na wodę z miodem i cytryną, o 9 na śniadanie. a teraz oddalam się do roboty, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Plotka Zulko jestem jestem. Kawusie zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko wczoraj jakos mi dzień zleciał,co chciałam napisac to ktos cos chciał A zalogowac sie dalej nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotka222
Moze pod nowym nickiem mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotka222
Moze pod nowym nickiem mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotka222
nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotka222
i nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo 🖐️ "machnęłam" wode z miodem :D i teraz czas na śniadanko Jade zaraz do Ikei - mam upatrzone drobiazgi. Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
🖐️u mnie -5 rano było,mąż poleciał odwiozłyśmy go z córką.Ale za 2 tygodnie będzie .Powiem tak na pogrzeb wstawili się wszyscy,oprócz mojego rodzinny ,a babcia u nich była,mojemu było bardzo przykro,jak dla mnie to mieli głupie wytłumaczenie,jeden ,ze urlop na świniobicie ,drugą głowa bolała,to kierowcy nie mają,ale jak teść zmarł my byli wszyscy domownicy z domu na dwa auta jechaliśmy.Po raz pierwszy widziałam ,jak mój mąż płacze.Wiecie co to przykre ,ale musiałam wydusić to z siebie,jeszcze nie wiem ,ale chyba zadzwonię i powiem jaką przykrość zrobili.Trzymaj cię się Miłego popołudnia i wieczoru. Może kawusia i herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Vanilko... ❤️ ...przykre to ale tak już jest rodzina czasami przeróżnie się zachowuje ...ale ty daj sobie spokój nie dzwoń poczekaj jak emocje opadną i wtedy M two sam sobie poradzi ze swoją rodziną ..tak będzie najlepiej 👄 U mnie kochane jakoś dzień mija nie wiem kiedy ....zasuwamy jak dziki ale dobrze bo nie wiem jaka zima będzie .... Zulko... nie wiem czy oglądałaś program na tfn Ewy Drzyżgi tam było o leczeniu immunologicznym chorób nowotworowych ...pomyslałam o was nie kazdą przypadłość tam się daje leczyć ..trzeba wejść na stronę leczenie immunologiczne ....Czechosłowacja ..nie wiem czy dobrze pamiętam ale poszukaj ❤️ Wszystkim miłego dnia ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam, że oprócz niezalogowanej Plotki nikogo od wczoraj nie było, a tu strona była nieprzerzucona:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko kochana jesteś, że myślisz o nas 👄 akutrat tego programu nie oglądałam, ale Czechosłowacja raczej nie, bo... nie ma jej na mapie;) czyli albo Czechy, albo Słowacja, ale też Niemcy czy Meksyk tyle, że bez ogromnej kasy liczonej w setki tysięcy ani rusz:o u nas też taką terapię stosują, ale tylko w ramach zaledwie kilku wybranych badań klinicznych, ale żeby ją zastosować trzeba przede wszystkim wiedzieć z czym ma się do czynienia, my nie wiemy:o i to jest bieda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, przez to, że strona była zacięta Twoje wczorajsze śniadanie zjadłam dzisiaj, mniam pyszne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Pozdrawiam wszystkich w sobotni wieczór. Tekla czasami zaglądam żeby zjeść śniadanie, Zawsze smakowite i kolorowe, dzięki,ale pisanie na stojąco nie wychodzi:( Czekam na wtorek jak na zbawienie, a jak nie rozpozna, to chyba pójdę do jakiegoś znachora. Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie na dworze plus półtora stopnia, więc nie jest źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekendy śniadaniowo każda dba sama o siebie;) więc nic nie proponuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×