Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Witam 🖐️ zapraszam na kawe herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? Szaro i ponuro - rzeczywiście depresyjnie. Jakoś ta jesień nie bardzo piękna jest w tym roku :O Wczoraj oddałam krew bo za tydzień wizyta u endokrynologa. Zrobiłam sobie też lipidogram i cukier - w poniedziałek dowiem sie w jakim stanie jestem ;) Może być różnie bo przecież mam odstawiony lek cholesterolowy. Vanilko ciesze sie, że babcia jest już po. Wygląda na to że jest silna. Dobrze, że odświeżycie jej mieszkanko ❤️ Śniadanko - tylko tosty mogą w tak ponury dzień podnieść na duchu http://3.bp.blogspot.com/-ETDcae3B-FY/VSVGitRsZfI/AAAAAAAAC3o/JyEt2sj21lA/s1600/PicsArt_1428503716252%5B1%5D.jpg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/-NSzNihqbb3A/U4Yz1J4uePI/AAAAAAAAA_Q/FAuFsCuSFs4/s1600/DSC02579.JPG Miłego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Dzień dobry Ale dzisiaj brzydko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M jest ciężko chory...ma katar! Dobrze, ze teraz bo na następny weekend jedziemy do W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się poskarżyć - tak mi dokuczają stawy, że nic nie mogę własciwie robić. Wysiadło mi biodro, bark, łokieć że o kręgosłupie nie wspomnę. Mam nawet problem z ubraniem się bo nie mogę podnieść nogi 😭. Musimy poszukać jakiejś kanapy do dużego pokoju no i wygodnego fotela. Z tych starych gratów nie mogę wstać a jak dłużej posiedzę to bóle się nasilają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i głupio mi bo zamiast powiedzieć coś radosnego to zaczynam opowiadać o problemach. A problemów mi się nawarstwiło...jeszcze nie dojrzałam żeby wam opowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nic to, muszę teraz troszkę popracować jak na emeryta przystało ;-). A! zakisiłam troszkę kapusty i wyszła mi wyjątkowo dobra. Muszę jeszcze dokupić i nastawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Betulka masz się z tymi stawami:( współczuję. ja tylko rano jestem sztywna, że ręką sięgnąć za siebie nie mogę i narzekam, bo boli, wyobrażam sobie jak Ciebie musi:o powiedz na jakim śpisz materacu? Teklo śniadanko the best 👄 powiedz, po odstawieniu tabsów cholestereolowych robiłaś już lipidogram, czy to pierwszy raz? Dorix kiedy masz wolne za 11-go? u nas zrobili jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ja mam jakis materac dostosowany do wagi jakis poltwardy,nic nie podpowiem bo bolal kregoslup bardzo,teraztu spimy na naszym materacu i bolu nie czuje,ale pewnie dziala blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Hejka dziewczyny pozdrawiam u mnie mglisto i zimno. Tez w tym miesiącu wizyta u endo,też w tygodniu robię wyniki,zobaczymy.U babci lepiej ,chodź gada trochę nie do rzeczy.A jeszcze siostra spadła ze schodów,ma siniaka na nodze,i przy czole.Coś ciągle się dzieję ,coś.Trzymajcie się dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jeszcze siedzę bo czekam na moje kociaramby ;-) - poszły na wieczorny spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, mamy nowe łóżko tzn odkąd się sprowadziliśmy i ostatnio zastanawiam się czy nie jest za miękki materac...ale to może dlatego, że źle sypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, czasem biorę coś z grupy diclac (olfen). Dzisiaj wzięłam Doretę(tramal+paracetamol) i wreszcie mi ulżyło. Brałam to przed operacją i przez jakiś czas po. Pewnie trzeba będzie wrócić do tego świństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dzień dobry Caffe! Dzień dobry Czytelnianym Dziewczynom ;) U mnie stara bida. Praca -dom - praca - dom .... Cz. zdenerwował się na rodzinkę i cały tydzień jest u mnie :P. Mam dobrze, bo obiadek gotowy po przyjściu z pracy czeka na stole . A poza tym załatwiam sprawy notarialne, wkrótce zostanę legalną właścicielką mojego domku ;) a mój brat gospodarstwa rolnego po rodzicach. Zulko, u nas nie ma konkretnego dnia wzamian za jutrzejszy wolny od pracy. Każdy z nas odbierze sobie kiedy zechce, w dowolnym terminie :) No i pochwalę się troszkę :P Wybieramy się z Cz. na zabawę andrzejkową. Już mamy zaklepane miejsce w miejskiej restauracji :P idziemy ze znajomymi z mojej pracory, w sumie będzie nas 15 par....... A Wy planujecie coś na andrzejki? Stawiam kawunię i czekam na Teklunię ze sniadaniem ;) i oczywiście, na Wasze towarzystwo... Fajnego dnia! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka zostawia kawusię,zapraszam. Betulko staraj sie jak musisz brać sam tramal jest duzo rodzajów ale nie bierz z paracetamolem,bo zrobisz sobie z wątroba to co ja zrobiłam.leczenie trwa teraz wątroby. Wiem ze łątwo powiedzieć. Brałam codziennie bo nic nie pomagało. Teraz po blokadzie tramal odstawiłam całkowicie,pewnie blokada tez zostawiła spustoszenie ale nie miałam wyjścia.Wolałam blokade niz operacje,tylko nie wiem na ile tym razem pomoże.Ból prawie zniknał ,zostaje odcięcie kręgosłupa jak gdzies ide nawet spacerkiem.I tym sie martwię. Oj Betulko trzymaj sie,przy tych lekach moze bierz cos na wątrobę.Ja cały czas teraz biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorix tak było ładnie a widzisz zawsze ktos cos popsuje,tak w zyciu niestety jest ,życie nie jest usłane rózami. A odnośnie materaca nasz jest bardzo cięzki,teraz mi sie spi bardzo dobrze na nim,dzisiaj mnie obudzili przed 8,juz nie pamietam kiedy w domu tak spałam. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Jestem po małej przerwie. Plotka dzięki za kawę. Miałam następny pogrzeb, tym razem w rodzinie. Zmarła moja siostra cioteczna. Pogrzeb był wczoraj. Jest mi ciężko, bo sama źle się czuję, a tu co chwila jakieś przykrości:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ ...i dlatego Terixiu teraz wykorzystuje skwapliwie każdą okazję na spotkanie z Bratem i Siostrą - przez całe lata spotykaliśmy się sporadycznie. Terixiu przykro mi że Ci się takie smutne dni trafiły ❤️ ❤️ ❤️ Dorix - bardzo fajnie :D super - ciesze sie, że kożystacie z życia czy sie to komuś podoba czy nie życzę Wam dobrej zabawy. Ja nie planuje niczego na Andrzejki - chyba, że coś spontanicznie wyskoczy ;) Chcielibyśmy wziąć wnuków w obroty, mam poysły na robienia ozdób i prezentów pod choinke - małe paluszki mogą wyczarować cuda. Ale jeszcze musimy sie wstrzymać - w mojej wsi króluje "bostonka" - odmiana ospy wszystkie moje wnuki przez to przeszły a teraz przechodzą ich rodzce. Spotkamy sie jak wyzdrowieją bo inaczej nas starych najbardziej bostonka poszkodowałaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko? czy ja Ci odpowiedziałam jak wyszło z opieką nad kociakami u znajomego? bo nie pamiętam ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×