Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Vanilko! Szczere wyrazy współczucia. Przytulam❤️. Trzymaj się 👄. Babcia niech spoczywa w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kawa i herbatka Teklo dla synowej wszystkiego najlepszego!!! A nam dziewczyny zdrowia.W środę pogrzeb babci. Trzymaj cię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie Vanilia przykro mi bardzo i smutno:(:(:( przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ciekawam bardzo Twoich z wnusiem porcealanowo-piernikowych poczynań:) dziś jeszcze masz gościa i wybywasz na kawkę, ale jutro powiedz koniecznie jak się udały wypieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za cudaczny tekst pod moim postem? nie mam bladego pojęcia, ale pod Vanilkowym taki sam widzę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, był pod Vanilkowym, teraz przeniósł się pod mój, kie licho:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czary mary normalnie:P teraz nic nie ma:P pomyślicie, że głupoty opowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix kiedy te andrzejkowe balety? i mam nadzieję, że pamiętasz o pokazaniu nam swojej andrzejkowej kreacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz czas na śniadanie, ale pozbawiona Teklowych umiejętności informuję, że każda śniada we własnym zakresie;) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Dzieki za kawunie Vanilko...❤️ Zulko... no no cholera nić nie widzę :O ale pewnie było ❤️ Na obiadek u mnie gołąbki proszę i zapraszam (_________________________) U mnie pogoda chłodna ale sloneczna :) moje dziecko pojechała na ostatki wczoraj w gory :) a my w domku ...i zaraz mam zamiar wybyć do dużej wsi chciałam zobaczyć jakiś nowy dywanik bo ten co mam włochacz już zaczyna mnie na maksa wnerwiać ..chyba powrot do klasyki zastanawiam się ..co radzicie ? Beatulko ... u mnie cały rok bio jest zabierane :) u ciebie chyba też tylko ja pewnie coś żle zrozumiałam :O Terix.. ❤️ jak możesz daj znać co u ciebie ?❤️ Miłej niedzieli kochane ...jesli chodzi o mnie to sklepy uważam powinny być otwarte ..przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy .. ..w castoramie ile lat tam bywam na kasie pracują te same panie i jak z nimi rozmawiam to nie pracują w kazdą niedziele tylko jedna w miesiącu a same zgłaszają się bo wiecej płacone i mają za niedziele wole :) ...a teraz prawdopodobnie kilka osób odejdzie albo mniej zarobią ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem 🖐️ Bardzo mi przykro Vanilko ❤️ ❤️ ❤️ Kurcze :O każde odchodzenie boli ❤️ Szybko poszło, mam nadzieje że bez cierpienia ❤️ ❤️ ❤️ Zulko - wierze, że dziwny tekst był choć i u mnie nie widać niczego. Wczoraj jak wiecie miałam urwanie głowy - pilnowanie jak oka w głowie :) Zulko tym razem odpuściłam porcelanową masę bo robiliśmy czekoladowe herbatniczki. Wnnusio z zapałem wałkował i wycinał ciasteczka: synowa dała mu foremki "puzzle" "autka" "rybke" "czterolistną koniczynke". Fajna była zabawa a herbatniki przesmaczne. Robiłam dokładnie wg tego przepisu: http://ciastkozercy.pl/proste-ciasteczka-czekoladowe/ Wklejam bo warto je zrobić nawet jako prezent pod choinke. My zapakowaliśmy upieczone ciacha w piękne pudełko i przewiązaliśmy wstążką. No i wnusio miał pudełko herbatników dla swojej Mamusi. :) A ja zrobiłam pierwszy raz tego milkiłeja dla synowej zamiast kwiatka i stwierdzam, że to bardzo fajne ciasto. Wszystkim smakowało dzisiaj - kawka urodzinowa była udana. Wklejam też przepis na to ciasto bo może ktoś szuka odmiany na stół sylwestrowy ;) http://widelcem.pl/bar/szczegoly.html?iframe=http://najsmaczniejsze.pl/2013/03/ciasto-milky-way/ Pozdrawiam pięknie i spokojnego wieczoru życzę ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! to ciasto Milky Way wyszło mi dokładnie tak jak na zdjęciach i równie pyszne jak wygląda. Bardzo smaczne i eleganckie, fajnie prezentuje sie na stole. Warto przelecieć wzrokiem wpisy forumowiczów pod przepisem, brałam je pod uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne heloł Teklo fajnie spędziliście czas, wnusio na bank zapamięta, że u babci była super zabawa:) ciastka i ciasto wyglądają pięknie i mooooooocno czekoladowo, wręcz za mocno, więc raczej nie dla mnie;) takie ciemne wypieki musiałabym najpierw spróbować i na własnym języku przekonać się do własnoręcznego zrobienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko też dziś skoczyłam do castoramy, bo popsuł nam się kran i trzeba było kupić nową baterię do zlewu. wybór, na pierwszy rzut oka spory, ale na drugi 80% to plastikowe badziewie:o a jakie ceny:o masakra, za kawałek metalu bez żadnych bajerów prawie trzy stówy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko w komforcie widziałam śliczne dywaniki (jak dla mnie oczywiście), jednolite bez wzorów, o ładnym splocie, ale ceny zabójcze, bo w składzie mają 40 albo 60% wełny i za kawałek wielkości 1,70 x 1,20 trzeba wybulić siedem stów, albo tysiaka. pogięło ich do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie śnieżek prószy pozdrawiam Zapraszam na kawunie herbatkę. Babcia umarła na śnie,mówią,że to najlepsza śmierć starsi.Nie męczyła się.Teraz jest jej dobrze nic już ją nie boli.Wczoraj przedwczoraj mieliśmy noc drapaną,z wczoraj na dziś już lepiej. Trzymaj cię się❤️dziękuję ,że jesteście ze mną❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytelnię😍. Wanilko, baaaardzo mi przykro 😭. Najgorsze pożegnanie przed Wami. Zbieglo się zbyt wiele i babcia nie dała rady. Cudownie, że we śnie, że się nie męczyła ONA a z NIĄ WY. Wyrazy współczucia . Dziewczynki, w sobotę imieninowały nasze koleżanki Katarzyny??? Wybaczcie poślizg.... Daisy 😍, Betulko 😍. Zdrówka, zdrówka, zdrówka i szczęścia. No i powodzenia. Buziaki dla Was 😍. Ja balowałam andrzejkowo w sobotę. Impreza była w moim mieście powiatowym. No i....szkoda kasy było. jedzenie co prawda nie najgorsze ale do niczego muzyka! Sama mechaniczna albo disco - polo i za głośna!!! Zupełnie nie moje rytmy. Co prawda moja firma miała swój stolik (32 osoby), ale muzyka skutecznie zniechęcała do tańca i nie mogliśmy złapać blusa :P. No, zobaczymy czy mi przejdzie wpis ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa stronka, dzięki Vanilko za herbatkę i kawusię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dorix już zajrzała ❤️ i Vanilka kawusie zrobiła ❤️ Pijemy kawusie - siorbie zawzięcie :D U mnie spadł śnieg. Mamy biało i mamy zero stopni. Spałam do ósmej Czas zacząć żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu tak myślałam, że w sobote te balety miałaś. Szkoda że na muzyce się zawiedliście. Może trzeba było sobie dwa więcej golnąć i zacząć sie kiwać do dziwacznej muzyki dla jaj :D Ważne że oficjalne występy macie za sobą. ;) Dziewczynki grzanki z czosnkiem zostawiam - trzeba dać odpór bakteriom ;) https://2.bp.blogspot.com/-TsVQmfvL4-M/WN1T-MRjDDI/AAAAAAAARoQ/UELB6w5vwogWHVjs0IPxPXTWXz7gFlHTwCLcB/w1200-h630-p-k-no-nu/grzanki%2Bz%2B%2Bbagietki2.jpg I troche białka na wzmocnienie https://4.bp.blogspot.com/-9_dw6A9MQHY/WOJ0h3t2KzI/AAAAAAAARok/nMUIbREEQQwiJzGYumm9JszlEkXDNOtxgCLcB/s1600/grzanki%2Bz%2B%25C5%2582ososiem%2Bi%2Bserkiem2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Vanilka ❤️ Wynik TK miałam w tym samym dniu, po około 20 minutach. Liczne zwyrodnienia w odcinku piersiowym i powietrze? płyn? między krążkami. Dowiem się dopiero 5 .12, mam wizytę u neurologa. Najmniej bólu odczuwam leżąc, dlatego ograniczam siedzenie. Pozdrawiam, miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×