Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

witajcie sobotnio Teklo specjalny całus za pamięć i antyprzeziębieniowe ingrediencje 👄 tyle, że na imbir mam uczulenie, lubię, a nie mogę niestety:o Terix podziwiam za wytrwałość w czytaniu tego dziwoląga Kuczoka;):P Orsejko wiesz, to nawet nie chodziło o niemożność zastąpienia mnie, tyle tylko, że u nas nowa wierchuszka nastała (stara, po 15 latach poszła na eme) i w ub tyg było pierwsze zebranie (trwało 4 godz), na którym trzeba było zaprezentować swoją działkę. moja kol strasznie nie chciała iść za mnie i stąd moja obsuwa ze zwolnieniem. a w wiadomej sprawie nie piszę, bo nie mam nic dobrego do napisania:( Ploteczko został kaszel i taka słabość jakaś, ale oby do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia gratki dla Twojej zdolnej córci:) Ploteczko a dlaczego zmieniłaś robotę? więcej płacą? i też chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Teklo napisz jak cos wiesz choc ta komora pomsga znajomym? Zuleczko zmienilam prace bo o wiele lepsze warunki,wieksza rozmawiajaca ze mna sliczna,wesola dziewczynka. Nawet mowi do mnie ze jestem kochana. Tyle ze dalej i dluzsza jazda ale daje sobie rade samochodem. Mialam okazje to zmienilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak siedzimy z M i mysle co zmienic w naszym przedpokoju,mam szafe postawilam pufa,wiem ze nie pasuje ale juz razem nakladamy buty na siedzaco. Niby w szafie mam polki n buty i w garderobie tez ,ale brakuje mi czegos na takie choc nasze buty jak wtacamy,mokre czesto,jak macie u siebie w blokach? Bo mysle ,przeszkadzaja mi te nadze 2 pary butow codziennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce zagracac kolejna szafka a i tak mokrych nutow nie schowam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Dziewczynki witam niedzielnie.Kawusię zostawiam i zapraszam,moze uda mi sie odblokowac stronke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
A moze teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
🖐️dzieki za kawusie. Tekla jak ciacho smakuję? Sympatycznej pogodnej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Ploteczko za kawusie dziękuje ❤️. U mnie wiosna na całego. Ploteczko mam w przedpokoju ociekacz na buty. I zawsze tam stoją jesienią-zimą. Jesienią go wyjmuje ze schowka i wszystkie mokrości i zabrudzenia z butów ociekają na niego. Na lato chowam do schowka bo nie jest potrzebny. Nie unikniesz miejsca gdzie buciki choć na chwile muszą postać. U mnie czasem jest tak jakby w domu zamieszkała stonoga :P szczególnie jak dzieci przyjeżdżają na kawusie :D Nie lubie tego ale trzeba się z tym pogodzić a buciki nieużywane systematycznie chować do przedpokojowych szafek. Ty masz garderobe to nie widze problemu. 2 razy w roku konserwuje obuwie, zimowe po wyczyszczeniu, umyciu,zapastowaniu wypełniam gazetami zwiniętymi w kulki i chowam. Sandałki letnie i szpilki czy półbuciki przechowuje po sezonie w mojej i małżowiny szafach w specjalnych pojemnikach lub oryginalnych opakowaniach w których były kupione I tak na zmiane: wiosna-lato i jesień-zima. W kółko macieju :P Zabiegi krio są bardzo skuteczne nawet jak sie ich nie lubi to trzeba korzystać. Ale nie wystarczy raz. Powinno się stosować systematycznie co jakiś czas. Moi znajomi często korzystają z Goczałkowic i są b zadowoleni. Vanilko ❤️- serniczek wyszedł pyszny. Zrobie też na wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Zgłaszam się na wspólną kawę dzięki Plotka👄 W sezonie jesienno zimowym chyba u wszystkich jest problem z butami wystawionymi w przedpokoju, ale muszą gdzieś przeschnąć.Koszmarnie to wygląda ale da się przeżyć. Plotka wiosna idzie, nie rób sobie problemów:D Tekla narobiłaś smaka na ciasto, chyba też zrobię na święta:D Widziałam przepis gdzie śmietanę 36 zastąpiono śnieżką w proszku, nie wiem co będzie lepsze. Zulka ❤️ Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wifze wszedzie ten sam problem, Teklo wlasnie mam taki ociekacz i nie moge na to patrzec dobrze ze idzie ciepelko too,e zniknie bloto powoli,ale u nas jeszcze dlugo sie bedzie nanosic,zanim ludzie pokoncza mieszkania pewnie bedzie lato.A z windy sie strasznie nsnosi..W domu mialam ganek,wiec takie mokre buty tam staly i przedpokoj byl czysty bez butow.oVanilko jaki to przepis na sernik? NAwet teraz nie mysle o pieczrniu,pewnie w ostatniej chwili cos zrobie a u mnie swieta beda polaczone z obsiedlnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć kawusia i herbata. Miłego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Vanilko pije z Toba kawusie i zmykam,dziękuję,Miłego tygodnia dla wszystkich,jak bede miała czas to zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ i ja zgłaszam się na kawusie - dzięki Vanilio już siorbie ❤️ Za oknem mam 11 stopni i nie ma słońca. U mnie spokojnie, nerwobóle jeszcze trwają i dziobią nieprzyjemnie ale nie biore już nic od bólu. Od dzisiaj naświetlam sobie strupki lampą "Bioptron" Zeptera coby lepiej sie goiło a szczególnie zależy mi na rankach pod włosami bo smarować ich sie nie da. Na razie włosów umyć nie moge więc wyglądam jak obraz nędzy i rozpaczy :P Vavilko - zeżarłam wczoraj 4 kawałki tego serniczka :P:D Plotko jeszcze raz wklejam link do sernika - może Ci się przyda ( i może nie tylko Tobie) https://goo.gl/images/38gXsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja do tego serniczka,daje herbatniki na górę maczane w mleku,i na to wiórki z czekolady i delikatnie cukrem pudrem sypie. Spróbujcie zrobić to ciasto z jabłkami i mascarpone podawałam przepis,a Fruwająca robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Rano nie mogę się wyrobić, bo w tym tygodniu chodzę na masaże na 11. Po przyjściu szybko jakiś obiad, bo M popołudnia. Dzisiaj jeszcze umyłam 2 okna w kuchni i łazience. Tekla śniadanie zostawiam sobie na kolację:D Vanilka przypomnij twój przepis, bo chyba przegapiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz podaj przepis ciasto z jabłkami bez pieczenia. 1,5kg jabłek(ja biorę takie we worku z biedronki) 2 serki mascarpone 2 śmietan fix 1 łyżka cukru 1 łyżka cynamon 4 paczki herbatników(u mnie sprawdzają się maślane bonitki w żółtym opakowaniu też z biedronki)ok60 200 gr. czekolady mlecznej 50 ml. mleka cytryna Jabłka obieramy ucieramy na tarce o grubych oczkach,skrapiam trochę sokiem z cytryny,dodajemy cukier,cynamon mieszamy.Następnie do jabłek wymieszanych z cukrem i cynamonem dodajemy serek mascarpone,śmietan fix mieszamy mikserem wszystko do połączenia składników. Na dno blachy układamy herbatniki na nie smarujemy cienko masą herbatniki na masę herbatniki,aż do wykończenia składników.Czekoladę z mlekiem roztapiamy i wylewamy na herbatniki.Wstawiamy do lodówki najlepiej na całą noc.Dlatego jak robię to ciacho to wieczorem ,bo najlepsze jest na drugi dzień.Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie 8 st ciepła ,ale bez słoneczka jest jaśniej niż wczoraj. Kawusia i herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vanilko 🖐️ Dzięki za kawusie ❤️ i za przypomnienie przepisu ❤️ U mnie ciepło, dzisiaj nie wieje, w nocy padał deszcz. Terixiu wiem jak to jest, zabiegi zajmują nie tylko czas ale i energii sporo. Śniadaniowe kanapki: http://zielona-patelka.blogspot.com/2013/08/kanapka-z-kozim-serem-czarnymi-oliwkami.html 🌻 http://kropla-oliwy.blogspot.com/2014/04/kanapka-z-cheddarem-i-jabkiem.html Po zmianie w googlach nie ma mozliwości kopiwania obrazów i nasze śniadaniowe menu zubożało :O Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak sprawa m ? Terix zabiegi pomagają. Zulka już wyzdrowiałaś? Orsejko byliście na jakimś spacer ,wiesz,że nową kolejkę na kope w Karpaczu jest ma ruszyć,jak rodzice,córcia. Plotka dziś ciekawe jak wytrzyma w komorze,czekamy na relację,a jak z waszym internetem już działa. Doris wróciłaś jak wrażenia Fruwająca zajrzyj powiedz co u ciebie. Days a u ciebie co słychać. Betulko gdzie aniołki dla nas? U mnie teraz świeci słoneczko. Wieczorem napisze na @ coś. Mam pytanie czy któraś też ma prąd z tauronu,czy skąd macie? Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ❤️ sprawa M jest oddalona i niedługo będziemy składali wniosek o apelacje. Myśle że optymistycznie zakładając- jesienią będzie druga sprawa i mam nadzieje że tym razem wygrana. A pesymistycznie: termin może być nawet na wiosne przyszłego roku :O i wtedy trudno sie mówi.... Ale nie odpuszczamy. Vanilko - dzisiaj zeżarliśmy przy popołudniowej kawce ostatni kawałek serniczka "biały puch" i dzisiaj robie to ciacho: https://www.kwestiasmaku.com/przepis/ciasto-krowka-bananowka na próbe bo to będzie drugi ciacho wielkanocne ;) Musze młodych czymś podjąć jak przyjdą na świąteczny obiad :D Budyń już sie studzi, kajmak wymieszany i banany skropione Jutro próba przy kawie ;) Terixiu - mam 4 dorodne Lusie :D:D:D Wracam do szycia. Bałam sie, że bóle będą sie utrzymywać długo - ale nie. Czuje sie naprawde dobrze, moge szyć Miłego wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwilke.Dopierp wrocilam do domu ,Vanilko jest dla mnie ciezko wytrzymac komore ,moze poerwszy raz tak ludziemowia.Pierwsze pol minuty w tem monus 60wytrzymuje.120 dla mnie to walka ze samym soba przez 2,5minuty.. ale sie nie poddaje na razie. Moze potem wejde.Na razie trzeba ogarnac mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie od wczoraj jestem w pracorze, szczekam jeszcze, ale to normalka niestety, bo męcząca bardzo:o wczoraj nie spałam od 2, więc padłam o 19, dziś powtórka z rozrywki, nie śpię od 3:o w pracorze szał, na cito muszę napisać projekt, jeszcze nigdy nie piasłam w takim stresie, bo z weekendem zostało 10 dni:o a temat trudny, bo dot. niepodległości (w tym roku obchodzimy stulecie) i u nas to święto to martyrologia a nie radość:P;) a wymyślić trzeba coś co przybliży temat w sposób przyjemny, poza tym opisać to by było spójne, zaprosić trenerów itpd itp. masakra jednym słowem. a to nie wszystko i żeby nie było za dobrze, to wszystko oprócz tego co robi się normalnie, więc nie wiadomo w co włożyć ręce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×