Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Miałam nic nie robić a jak zobaczyłam ile okruchów po kolacji zostawiła moja Małża to w pierwszym odruchu troche sie wku... Ale widze jak on biega: o 5.00 do pracy, po drodze zakupy, teraz 2 tygodnie zabiegów - też po drodze z pracy a jeszcze inne stałe zobowiązania... Więc chyba te okruchy to czysta głupota a jak wezme odkurzacz do ręki to szybciej stane na nogi - zasuszona jestem jak skwarek :P:D Jedyne co mam tłuściutkie to wory po oczami spuchniętymi od infekcji... Pozdrawiam Was Dziewczynki wszystkie bez wyjątku, zdrowia życzę i siły i wytrwałości ❤️ ❤️ ❤️ Nasiedziałam sie dzisiaj pisząc ale przy okazji wypiłam siemie lniane i zjadłam musli :D Terixiu ❤️ - na czczo miałam 112 na glukometrze (już drugi dzień) czy powinnam sie martwić? :O ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 U mnie też tak było. Ja byłam(czułam)odsunięta na drugi plan, bo sobie radziłam. Brat był niedojda i cały czas na garnuszku mamy, ale to on był ten ulubiony. Raz tylko mam powiedziała że wolałaby mieć 10 takich córek ja, niż jednego takiego syna. Tak jej się wyrwało w chwili szczerości. Ale ja wiedziałam że jestem jej potrzebna. Tak zostało do końca. Dlatego Orsejowa pisałam o tym że nie wiadomo jak my będziemy znosiły cierpienia starości. Tekla bardzo pięknie napisałaś❤️ Miło widzieć że chora podnosi głowę i próbuje zaangażować ciało. Tekla mam nadzieję że cierpienie szybko minie. Musiałaś to załapać w przychodni. Czy M nie zaraził się? Plotka od marca będziesz na pełnych obrotach, ale dasz sobie radę, bo kto jak nie my. Ze wszystkimi przeciwnościami sobie radzimy, jesteśmy zahartowane w boju:D Ponoć ta temperatura nie jest taka straszna. Tekla pomierz przez kilka dni na czczo i 2 godziny po posiłku. Może to tylko skoki ze względu na chorobę. Niektóre leki podwyższają cukier. Może odłóż to mierzenie na później. Lecę na masaż 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Vanilko to wlasnie takie zabiegi mam miec od wtorku.Jutro z wynikami tylko msm isc do lekarza ekg itp. Oj jak ogladam to ciarki mi przechodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze cos nagotowac bo pusto z obiadami, a jak sie wraca to nie chce sie nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Witam wieczorem. Czuję się po masażach jakby walec po mnie przejechał:( Plotka oglądałam zabiegi w komorach, nie trwają długo, nie zdążysz zmarznąć. Zulka a jak twoje samopoczucie, lepiej już? U mnie dzisiaj padała i pada mżawka, będzie ślisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia w dzień kobiet a teraz kawusia i herbata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki Vanilko za kawusie i solidarne życzenia :D ❤️ Ja dzisiaj poczułam sie troche lepiej choć wory pod oczami jeszcze większe. Biore duże dawki paracetamolu i ból uśmierzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana stronki więc śniadanko opisowe: pieczywko masełko konfitura z wiśni twarożek wiejski kiełbaski winerki na gorąco dla niejedzących kiełbasek są sardynki w oliwie Pozdrawiam pięknie i miłego świętowania życzę 🖐️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień czy dwa człowieka nie ma na forum i od razu rudzieje;):P Teklo o żesz, jeszcze tej zarazy w tym miejscu nie widziałam, ale Cię urządziło:o współczuję bólu, bo pewnikiem okrutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś i jutro w domu, mam leżeć:o wytrzymałam w pracy 3 dni, ale jestem tak słaba, a kaszel nie odpuszcza, więc wylądowałam na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja 🖐️ Teklo ..dzieki sliczne za sniadanie 👄 Bardzo nie ładnie to wygląda ale że jest to bardzo wrażliwe miejsce to dlatego tak jest ... a z tym paracetamolem to tak ostroznie może jakiś mniej szkodliwy lek przeciwbólowy ..jestem bardzo przewrażliwiona z powodu mojej C .przytulam mocno do ❤️ Zulko.. nie bardzo chciałam cię denerwować ..jak powiedziałaś że ciut poleżałaś w domku i do pracy pobiegłaś ..jakby to nie było ludzi ..trzeba pamiętać i ciągle przypominać nie ma ludzi nie zastąpionych i ponownie moje dziecko jako przykład chodziło brało leki i myślało że zjadło wszystkie rozumy :O a teraz same wiecie co się dzieje :O leż i zdrowiej tym bardziej że w domu jest osoba ktora szczególnie trzeba chronić ❤️ a tak nawiasem napisz co i jak w tej sprawie się dzieje ❤️ Teklo.. wracając do wczorajszego wpisu napiszę jedynie dziękuję ❤️za mądre słowa bardzo potrzebne dla takich ludzi jak ja Terix.. która przeżyła i wie jak to wygląda ❤️ Moja mama nie bardzo wie co sie z nią dzieje demencja postępuje błyskawicznie :O moim oparciem i wzajemnie jest tato no i moja rodzina C i M razem po raz drugi już przechodzimy tę starość razem :O Wszystkim miłego dnia ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witajcie Koleżanki. Teklo kochana, przytulam mocno, mocno, najmocniej! Trzymam kciuki by jak najszybciej to dziadostwo odstąpiło...Słyszałam o tej chorobie, nieprzyjemna jest. Jakie szczęście, że oko nie jest zaatakowane... Orsejko, wspołczuję mamcinych problemów. nieprawdopodobne wręcz, że demencja tak szydbko postępuje...skóra cierpnie... Ja jutro wybieram się do Cz. Wieczorem idziemy do filharmonii na Jezioro Łabędzie" w wykonaniu artystow Teatru Bolszoj... A teraz piekę ciasto dla syna. pracuje z kobietami i jutro chce im zrobić niespodziankę z okazji dzisiejszego święta. Pozdrawiam Was kochane i zdrówka życzę. Zwłaszcza chorym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Super Dorixiu - - ciesze sie z "Jeziora łabędziego" razem z Tobą. Uwielbiam Czajkowskiego. Życzę Wam niezapomnianych wrażeń ❤️ ❤️ ❤️ magicznego wieczoru A jeszcze w wydaniu "Balszoja"! :D super Zulko❤️ - no kurna, miałam wrażenie po Twoich wpisach, że masz podziębienie pod kontrolą. A tu doop! temperatura i do łózia. Dobrze chociaż że w końcu wzięłaś L-4 Życzę Ci szybkiego polepszenia i żeby nic nie doskwierało❤️ ❤️ ❤️ Orsejko - no właśnie, najgorsze są te animozje rodzinne. Niewyjaśnione sprawy, poczucie niesprawiedliwości. Przy demencji nie warto już nic wyjaśniać, można jedynie dla Rodziców po prostu być przyzwoitym człowiekiem. Ciesze sie, że masz oparcie w Tacie ❤️ ❤️ ❤️ i w swojej Rodzinie ❤️ tu ukłon ode mnie dla wspaniałego Faceta jakim jest Twój Tato ❤️ Dziewczynki - dzisiaj czuje sie znacznie lepiej bo jednak paracetamol odepchnął ból. Orsejko - mam pod kontrolą ilość i wielkość dawek. Jak przestanie ćmić to natychmiast odstawiam ❤️ Mam teraz fioletowe pi*cz*ki nna gębie bo używam gancjany i wielki wór pod prawym okiem :P nawet okulele nie zakładam bo wór przeszkadza :P:D Troche obawiam sie bo pewnie mam krostki pod włosami - czy nie zaczne łysieć :O:O:O blleeee Ja też życzę Wam wszystkim Dziewczynki zdrowia na tym naszym polskim przednówku. Nie dajcie sie wirusom - wysypiajcie sie ❤️ ❤️ ❤️ Nie moge sie doczekać kiedy zaczne spacery w słońcu tak jak Terix ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Witam ,kawusia ,zapraszam. Wczorajszy dzień minął mi fajnie,zyczenia od wszystkich moich chłopakóww domu,wiecie jak to miło.Samym wieczorkiem bo pozno wrociłam.Jestem po kwalifikacji do krio.. I pełna obaw ,w poczekalni spotkałma sie z ludzmi,którzy chodza,ponioc fundusz 2 razy do roku refunduje takie coś.I twierdza ze bardzo pomaga.Nawet duzo starsze osoby.Takze próbuje,tylko bede miała problem czy zdaże dojechac przed zamknięciem.Mam godzine na dojazd, wczoraj poznawałam droge z M,, wszedzie swiatła wiec problemu nie ma,tylko problem abym dobrze sie ustawiła na pasie bo jak nie to bedzie porazka. a napisze tylko ze zmieniłam prace,mam duzo lepsze warunki,to samo ,ale mysle ze dobrze zrobiłam.Tylko dalej ale jakos sobie samochodem radze. Teklo mało sie mówi ale własnie parac a to jest to składnik wielu leków tego typu to jak dla mnie okazał sie klęska.Ile trwało leczenie skutków to juz nie wiem.trwa to do tej pory.Ale ja brałam go bardzo długo bo nie miałam wyjscia jak nic nie pomagało.Nie myslałam o watrobię tylko aby przestało bolec. Zulko dobrze zrobiłas idąc na zwolnienie,wygrzej.Bo czy ktos potem zapamieta w pracy ze sie tak poswięcasz? Pewnie nie.dbaj o zdrowie bo ono najwazniejsze. Orsejko wytrwałości zycze ,wiem ze cięzko ale zeby kiedys człowiek nie miał sobie nic do zarzucenia,ze spełnił sie jako córka doskonale. Terix i jak po masażach? Widzisz poprawe? Napisze Ci po moich zabiegach jak bedzie,moze u Ciebie cos takiego jest,na pewno toz to wielka wies. Jak dobrze ,ze dzisiaj piatunio,wreszcie jutro cos w domu porobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
A na razie wybywam. Miłego dnia,ciesze sie bo dni juz długie i czuc wiosenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za kawusie dziękuje U mnie też wiosennie ale pada deszcz - no i dobrze, bo sucho było podczas mrozów. Dzisiaj miałam takie sny, że obudził mnie mój własny chichot :D:P ale już nie pamiętam co to było :D Śpie dobrze bo nerwobóle są wzięte w kupe Na śniadanko proponuje pieczonego dorsza :P https://goo.gl/images/3pmY17 🌻 https://goo.gl/images/vrrjEa O pieczywku nie wspominam bo to oczywiste Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dzięki za herbatkę i śniadanko.miłego weekendu . moja córcia zrobiła kurs kelnerski zakończony certyfikatem,nie chwaliłam się ,bo nie chciałam zapeszyć.Syn już 5 miesięcy pracuję. Plotko czekamy we wtorek jak pierwsze wrażenia po tej komorze,ciekawe czy sama będziesz wchodzić czy z grupą,ja bym wolała tą drugą opcję. Zulka jak się dziś czujesz. Orsejko na spacer ruszyliście gdzieś.jak ja cie rozumie demencje miała babcia,wiem co to robi z mózgiem. Terix jak zabiegi pomagają,też jak ty lubię łososia. Teklo zdrowie,nawet w chorobie dbasz o śniadanka,ja rybkę miałam na obiadek. Dasyi jak mam co u ciebie. Fruwająca jak śnieg poszedł sobie,już wcinasz lody. Doris czekam na wrażenia po jeziorze łabędzim. U mnie lampi słoneczko,teraz widać jakie mam brudne okna,ale córcia z chłopakiem jutro mi ogarną,to już na święta nie będę myła,w słońcu mam 20st. Wczoraj akurat już została zakończona sprawa domu,teraz wszystko jet tak jak ma być.Pozdrawiam miłego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Vanilko 🖐️ ❤️ Kawusie siorbie oczywiście ;) U mnie słońce i mokro - będzie ladny dzień. Moja Małża pojechał na narty z córką i starszym wnusiem a ja spokojnie moge "lizać rany" Vanilko -gratulacje dla córci - super! :D ❤️ Młody też dzielny jest ❤️ Możesz być dumna z Dzieci ❤️ Lekkie śniadanie dla wszystkich ale szczególnie dla Zulki ❤️ https://goo.gl/images/rgAtTY 🌻 https://goo.gl/images/dKDvso A na pocieche sernik który mam zamiar zrobić na wielkanoc jako alternatywe dla pieczonego https://goo.gl/images/38gXsu Miłej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Vanilka zerwała się skoro świt, dzięki za kawę👄 Gratulacje dla dzieci. Tekla dzięki za śniadanie👄 Ostatnio jem tylko chleb chrupki owsiany, M się śmieje że niedługo będę rżała :D a mnie smakuje. Po zabiegach czuję się już lepiej. Odstawiłam leki przeciwbólowe-rozkurczowe, jak najmniej chemii. Po masażach muszę załatwić naświetlanie na zrosty po zastrzykach, bo już guzy się porobiły. U mnie wczoraj był bardzo ponury dzień, pochmurno i co jakiś czas padał deszcz. Dzisiaj trochę ładniej, mniej deszczu. Tekla czy wnusia też już próbuje swoich sił na nartach? Skończyłam Kuczoka Spiski i muszę powiedzieć że nie jestem zachwycona, nie podeszła mi:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla oczywiście miało być wnusio, bo J...ka jeszcze nie daje rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Witam sobotnio Vanilko ja piłam z Toba kawusie i z M dzisiaj raniutko. Potemzakupy a teraz ogarniam gotowanie sprzatanie pranie. Tylko po zakupach doszłam do wniosku ze mam za mała chyba lodówczyne.Zakupy na cały tydzien chyba sie nie zmieszcza .A jak pisłałam czasu nie bedzie. Vanilko wchodzi sie w grupach 3 ,4 osobowych.Ja pewnie dojade na koniec to wejde jakkolwiek aby przyjeli. Musze do 17 dojechac a łatwo nie bedzie ,wszędzie zakorkowane, vanilko ciesze sie z sukcesów córc***ewnie na wakacjach prace znajdzie. Terix nawet nie wiedziałam ze tak sie leczy zrosty po zastrzykach. Mój M własnie pojechał na masaze,bo kręgosłup wysiadł i w pracy i w mieszkaniu.Wychodzi dzwiganie a on sie nie oszczędzał i widze dalej dzwiga.Takze nie sadze ze mu pomoze,trzeba czasem nie łapac wszystkich siatek z samochodu na raz,ale moje gadanie na nic sie nie zda. Teklo nie wychodz na dwór, to trzeba wygrzac A Ty Zuleczko jak sie czujesz,przeszło? Mi ostatnio kaszel tak dokuczał gdzies na jesieni,nic nie pomagało,dopiero lekarz wypisał mi na receptę syrop Pecto drill (cos takiego) ,po tym jakos powoli przeszło.Nie wiem czy bez recepty sprzedadzą. Dzisiaj na rynku tyle zieleniny ,czuć wiosenkę wszedzie.Pewnie wszystko pryskane ale juz sie chce cos nowego. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla to ciacho jest super.U mnie jest hitem na zamówienie,dużo już go zrobiłam ,powoli trzeba wracać do tego ,koleżankę będę miała w po niedzieli to spytam czy są chętni.ciasto z jabłkami smakuje wszystkim kiedyś podawałam przepis i serniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! :D Terixiu ❤️nie dziwie Ci sie że Kuczuk nie zachwycił. Z tego co pisała Zulka to jednocześnie nie powala osobowością. Przeczytałam Spiski i podobają mi sie - lubie taką narracje chociaż jest strasznie "wsysająca" i nie zawsze daje się strawić. Chyba sięgne po coś jego jeszcze żeby sie zdecydować: "czytać go czy nie". Terixiu - starszy wnuk tupta sobie na oślej łączce - dokładnie tak jak zaczynała jego mama :D mysle że w przyszłym roku stanie na jakichś deseczkach. Plotko ❤️ - jeszcze tydzień mam nie wychodzić. Jeszcze wszystko żywe i moge zaziębić ale też zarażam jeszcze więc powinnam poczekać. Mam jeszcze bóle i powiększone węzły chłonne :O Plotko - koło mojej wsi niedaleczko jest ośrodek krioterapii Goczałkowice. Moi znajomi też często korzystają z komór. Vanilko ❤️- wyjęłam składniki. Zaraz biore sie za ciacho - żałuje tylko że musi przez noc poczekać bo ślinka mi cieknie :classic_cool: :P Terixiu - uśmiałam sie z tego oślego rżenia :D:D:D:D:D: hi hi ja też lubie chrupkie pieczywo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×