Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość daisy duck
Witajcie dziewczynki Ja podobnie jak Betulka mam chyba nawet nie pierwsze ale w moim przypadku mocno zaawansowane objawy choroby psychicznej:p Miałam w planach nawet udać się do psychiatry ale wyczytałam ostatnio ze najnowsze badania amerykańskich lekarzy dowiodły że antydepresanty doprowadzają do zgonu. Zatem już sama nie wiem,chyba lepiej dobrowolnie hi,hi targnąć się na swoje życie a nie przy pomocy albo za sprawą he,he chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie za bardzo mam o czym pisać no ale zajrzałam żebyście wiedziały że ciągle walczymy. Nie wiem jak skończy się ta walka na jak długo starczy mnie sił a mamie zdrowia:(. A poza tym he,he bez zmian. Buziaki i zdrówka życzę. Postaram się zajrzeć od czasu do czasu ale same rozumiecie ja znowu nie jestem panią swojego życia i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko No jesteś teraz ,, za miedzą,,. Jak mi się życie naprostuje a i u Ciebie ze zdrówkiem się unormuje to się umówimy na kawę na deptaku Krakowskiego Przedmieścia. Zdrówka i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko z całym szacunkiem siwe to nie szare :D Szarości w przeciwieństwie do beżu mają wiele odcieni i ogólnie są bardzo eleganckie, spokojne i równoważą wszystko. Z gustami trudno dyskutować - masz Plotko prawo lubić beż. To dla Ciebie łazienka i Ty w niej będziesz plumkać a nie Twoje Dzieci :D Choć uważam że dzieci mają racje - to przecież nie musisz im ulegać. Zrób sobie łazieneczke taką o jakiej Ty marzysz :D A kuchnia capuccino z bielą może być super :D Dziewczynki - okulele moje super :D przestrzegali mnie w salonie żebym na początku uważała szczególnie na schodach ale bardzo szybko sie przestawilam. Super sprawa: moge patrzeć w dal i czytać z bliska bez wysiłku :D Oprawki leżą jak na mnie szyte choć nie kazdemu muszą sie podobać :P:D Dostałam certyfikat autentyczności od Armaniego i dożywotni bezpłatny serwis-regulacje. Żaden cymes bo już wszyscy tak dają. Ogólnie jestem zadowolona i zaczynam wreszcie czytać książki po dłuższej przerwie :P Miłego wieczoru życzę 🖐️ zaraz wsiadam na rower i śmigam na gimnastyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u babci lepiej przyjdzie na tydzień do domu ,a potem do szpitala rehabilitacyjnego,po teraz takie procedury po udarach ma być rehabilitacja.W tym czasie pomalujemy jej mieszkanie chociaż,by odświeżyć.Życzę zdrowia wszystkim i słoneczka,bo o tej pogody to też można wpaść w depresję. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy wpis na rudo;) witaj Ploteczko, miło Cię widzieć:) powtórzę za Teklą - w kwestii kolorów słuchaj młodych, wiedzą co mówią. biel jest ponadczasowa, a szarości też nie wychodzą z mody. teraz ważne jaki kształt kafli wybrać, a można znaleźć cudeńka - niedawo byliśmy u znajomych, którzy kupili mieszkanie z rynku wtórnego i je remontowali od podstaw, największe wrażenie zrobiły na mnie kafle w wc;) przepiękne, białe, tzw 3D, położone bezfugowo. zrobiłam fotkę, to Ci poślę, ale odglądając koniecznie ją powiększ, zobaczysz wtedy ten efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka aż się boję napisać, że mam banana na twarzy jak widzę Twój wpis, bo znów przepadniesz na ruski miesiąc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix pewnie rodzinka obawia się, że czyhasz na majątek Cz., oj natury ludzi nie zmienisz:o a dali chociaż sobie szansę, by Cię poznać zanim pochopnie ocenili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie mam (jeszcze) doświadczenia z psychologami, psychiatrami i pochodnymi w postaci prochów, więc w tym temacie się nie wymądrzam. za to moja koleżanka ma, chodzi do psychiatry, łyka tabsy, przy czym cały czas jest aktywna zawodowo i trzeba przyznać (sama zresztą tak czuje) funkcjonuje coraz lepiej, znaczy terapia działa i wychodzi na prostą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, no jak mogłam przegapić lody korala przecież to ziomek z mojej miejscowości :P Muszę pobuszować po lodówkach w sklepach :D Plotka ja mam kuchnię do sufitu, kolor ecri, lakierowane :) Łazienka brązowa, ale dzisiaj bym zrobiła inny kolor np pomarańczową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Betulka
Wieczorowo Plotko, przesłałam fotki na pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Mnie wciąż nie udaje się zalogować na błękitnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popełniłam szaleństwo! Zakupiłam obraz taki prawdziwy z prywatnej galerii. Od malarki ukraińskiej. Ryzykowałam bo przez internet...ale się wszystko udało. Obraz doszedł, pachnący farbą, z certyfikatem :-). Muszę teraz dać do oprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przyszły weekend jedziemy do W-wy. Ja przy okazji mam kongres ale większość czasu i tak spędzimy z dzidziulem :-). A jest już taka piękna i duża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kawka,zapraszam Teklo,Betulko dziękuje za zdjęcia Wasze rad wezme pod uwagę. Zulko jak bedziesz miała chwile poslij zdjecie od kolezanki z mieszkania Daisy ale narobiłas mi smaka na te kawe na Krakowskim Przedmieściu,mam to na uwadze. A pewnie jezdzisz czesto obok mnie,mieszkamy u córki na przeciw carfura przed makro.Jak dojezdzasz do kładki dla pieszych nad droga do carfura od swojej strony spójrz w lewo,takie jasno zielone nowe osiedle. Na razie tu zapuscilismy korzenie.A potem bloki tzn drugi blok za Krusem,tam mam nasze gniazdko.Ulica od Wron pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisze z tel daje sie rade zalogowac w kompie nic z tego Betulko pewnie Malutka rosnie jak na drozdzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
witam kochane :) u mnie dobrze w niedziele ucieklismy w gory ..pogoda dopisała było bardzo ładnie słoneczko lampiło :) wszytkie buziam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam pomachać Wam łapką. U mnie wszystko w porządku, ale zalatana jestem i służbowo, i prywatnie . Wszystkie Was serdecznie przytulam. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×