Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaaplikowałam do wielu miejsc. Niestety same odmowne odpowiedzi lub brak kontakt

Polecane posty

Gość gość
W uk tez przyszlosci dla Ciebie nie ma juz, wysokie ceny, malo pracy, niski kurs funta no i wkrotce uk opusci Unie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy k****y było sie uczyc to byscie mieli biurowa prace jak ja :classic_cool: a nie podniecacie sie gó/wno-ofertami z uk haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa jestem ciekaw co robiliscie wy ku/rwy w liceum, dawac skany swiadectw :D posmiejemy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duzo cweluchow wyjezdza z uk. wiec pracy bedzie pelno dzieki brexitowi wroca stare czasy jupiiii :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwrotnie bardzo duzo cweli wyjezdza z pl do uk , zostaja sami patrioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jada do uk? A niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patisserie Valerie przyjmuje do kuchni od zaraz... Jeśli ktokolwiek potrzebuje pracy na już niech się wybierze do Patisserie Baterie na Old Compton Street, Soho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*valerie Praca w Londynie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do PV konieczne jest doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk strasznie smierdzi, wrasnie wrociłem do PL do normalnego domu z jednym kurkiem i wszystkie obrania mają ten sam SMRÓD ZGNILIZNY Z ANGIELSKIEJ KAMIENICY, trzeba bedzie wyprac ze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z UK to najwyzej wrociles z Google maps. Tam nie ma kamiennic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier/dolenie o nauce buehehe :D gdybym mial wybierac miedzy praca w polsce w biurze za 5000zl i praca w UK w fabryce za 1000f, wybieram UK :) jest kilka powodow innych niz pieniadze dlaczego :) wyjazd to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo. kocham Cie UK i S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie ubrania je/bia bo ty je/biesz smieciu. Przesiakly twoim smrodem brudasie bo sie nie myles, zreszta nawet umycie nic nie daje bo to ty je/biesz nonstop :D gnij cwelu w plu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3k na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolna świnia i musiałaś wyjechać do uka na zmywak, nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty osrusie. Gnij tam. Jak ja się cieszę, że nie ma już w PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica swinio niektorzy twardziele z plu plakali i wracali z placzem do mamusi, wiec wyglada na to ze kazdy przyglupi polaczek poradzi sobie w plu natomiast za granica moze okazac sie zwykla miekka pipa szlochajaca w podusie. Wiec juz skoncz pier/dolic bo chyba za granica cwelu miales wszystko podstawione prawdopodobnie przez swoich cwelowatych kumpli alkonow, kumple wszystko zalatwili itd ale pomysl smieciu czy poradzilbys sobie zupelnie sam tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyczy sie to wiekszosci swin ktore wyjezdzaja na gotowe. Biedaczki pewnie nawet ninu by sami nie umieli zalatwic BUEHEHE :D gnic w plu swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Retail to handel Customer service - obsługa klienta Cash handling - płatności Google chyba nie gryzie jeśli nie znasz tak podstawowych słówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Czarny Księżyc - to jest forum POZA POLSKĄ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×