Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość 49lat
FAJNIE, CHCIAŁBYM BYĆ NA JEGO MIEJSCU....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 50ce to człowiekowi na wielkiej miłości już nie zależy. Liczy sie już coś innego np ciało partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. prawda, po 50 znalazłem miłość życia i to wcale nie 20 lat młodszą.... dokładnie 11 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat dziś w rzeczywistości nierealne...chyba że za gruby hajs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
do gościa z 23.10- no właśnie....Zależy mi na dużo młodszej...ale szanse chyba nikłe...z tym że ona na kasę nie leci raczej. Macie jakieś pomysły? Podpowiedzcie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma swą cenę... Zawsze znajdzie się taka cena, za którą da się ją kupić...Pytanie czy Cię na to stać? Dużo młodsza, czyli konkretnie o ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat dziś dziadziusiu, idź sobie babci poszukaj, a nie młodej laski dla obwisłego fiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty jesteś droga czy tania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że Cię nie stać :) Słuchaj, jeśli facet ma dużo kasy, to może mieć każdą, wierz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
do gościa z 17.46 -Ona ma 20lat. Mądra, ambitna dziewczyna. Nauka, przyszłość, kariera -to ją teraz zajmuje. Wiem co mówię bo ją znam. Oczywiście, zawsze może coś mnie zaskoczyć- ludzie się zmieniają, zwłaszcza poza domem może być różnie. Niemniej jednak uważam, że warto. Tylko jaki jest sposób? Zepsułem sprawę jakimś swoim zachowaniem, była fajna znajomość z prawdopodobną szansą na coś.... Teraz ona nie chce mieć ze mną kontaktu i nie wiem czy to się kiedyś zmieni. Ale w tym wieku 5 czy 6 miesięcy to bardzo długo więc może jej uprzedzenie do mnie umrze śmiercią naturalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 lat różnicy?! : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wierze, ze może mieć każda kobietę taka jak Ty czyli kobietę, ktora jest w stanie sie sprzedać. Nie sadź po sobie, ze każdą kobietę da sie kupić, nie da sie ale teraz wiem skąd ten jad na młodsze, które mają większy popyt. Starsza konkurencja czuje sie zagrożona ;) Mam już swoje lata ale nigdy nikt mnie nie kupi. Kiedyś byłam młoda i piękna i miałam propozycje nie jedną, teraz tez parę propozycji sie zdarzyło i jakoś nadal nie jestem do kupienia. Nie nazwę takich kobiet jak Ty dziw/kami, tak jak robią tu inne kobiety bo uważam, ze każdy ma inne priorytety, moje nie koniecznie są lepsze od Twoich, są po prostu inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
Czyli, że nikt nie ma pomysłu, nie ma doświadczeń z taką różnicą wieku?? Zależy mi na niej, nie wnikajcie w szczegóły, nie chcę ujawniać bo swiat jest mały.... Proszę się nie sugerować moim wiekiem- nie jest to klasyczny przypadek typu " podtatusiały facet chce młodą"... bo i realia są inne. Na pewno o wiele bardziej skomplikowane. Może wypowie się ktoś kto miał jakieś relacje- seks, miłość, romans - z kimś DUŻO czyli powiedzmy minimum 20 lat - młodszym lub starszym? Takie rzeczy się zdarzają - zobaczcie na aktora M. Kondrata, jego żona jest 38 lat młodsza. Wspomnę też W. Allena - związek z duuużo młodszą -początkowo przybraną córką. Aha, i nie mówcie - to aktorzy itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary durny dziad :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
do gościa powyżej- dlaczego tak o mnie mówisz? nie znasz mnie ani całej tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, jesteś chory gościu..Stary i głupi... to jest naprawdę przesada...(jestem młodą kobietą, właśnie w wieku jaki ci się mrzy i tli). Rzygać mi się chce na samą myśl dzidziusiu... Pomijając jakie to niesmaczne, to jak ty byś z nią wyglądał wśród ludzi? W dodatku mniemam że za bogaty nie jesteś, więc niby w jaki sposób chcesz ją zdobyć??? MOże gdyby była biedna, a ty mega bogaty to poszła by na taki układ, ale tak to co ty możesz jej zaoferować? Niańczenie cię za parę lat, gdy już zaniemożesz, a ona będzie w kwiecie wieku? A co z jej potrzebami macierzyństwa? NIe wspomnę o tym że niedługo (może już) będziesz brzydki i pomarszczony jak ten "mikołaj"...Rzygałam jak to odpaliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle kobiet w wieku powiedzmy 30+ fajnych żeby nie powiedzieć z******tych babek, a ty jęczysz nad licealistką? Czekałeś aż będzie pełnoletnia? Bo to tak wygląda zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat chcesz powiedzieć że ją kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:52 widac ze jakas stara baba to napisala :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś bogaty, to możesz nawet wyglądać jak troll, a masz szansę ją zdobyć. Kasa zrobi z trolla obiekt pożądania, chociaż to niekoniecznie pożądanie fizyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
do gościa z 13.01 - tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.01 dokładnie! Stare baby się nudzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat taaa miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 49lat, żadna tu nie napisze, bo cokolwiek ktoś tu napisze, to zaraz te zajadle baby zaczynają wyzywać od dziwek którym tylko zależy na kasie :O Jeśli tobie zależy na tej kobiecie, to walcz o nią. Zbliżaj się do niej powoli, tak żeby jej nie sploszyc. Jeśli była Tobą zainteresowana, to bardzo prawdopodobne że się uda :) Pokaż jej swoje zalety, szczególnie te których nie mają jej rówieśnicy, czyli doświadczenie życiowe i wsparcie które możesz jej zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co on może niby zaoferować kobiecie? Kupę smrodu, alimenty i p*****lnieta żonke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czym ją obraziles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 49lat
do gościa z 13.46 - Dzięki za normalne słowa i wsparcie. Fakt, tutaj tyle jadu że strach...Już kiedyś poruszyłem ten temat ale było podobnie. ....Czym obraziłem....Było małe zajście, poczuła się urażona. Ale w tym wieku, nie znając życia, wszystko można wyolbrzymiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jak ją traktujesz, jak gowniare co nie zna życia, nie traktujesz jej poważnie, co to za teksty w ogóle. Daj spokój dziewczynie i zajmij się wnukami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość 49lat, żadna tu nie napisze, bo cokolwiek ktoś tu napisze, to zaraz te zajadle baby zaczynają wyzywać od dziwek którym tylko zależy na kasie pechowiec.gif Jeśli tobie zależy na tej kobiecie, to walcz o nią. Zbliżaj się do niej powoli, tak żeby jej nie sploszyc. Jeśli była Tobą zainteresowana, to bardzo prawdopodobne że się uda usmiech.gif Pokaż jej swoje zalety, szczególnie te których nie mają jej rówieśnicy, czyli doświadczenie życiowe i wsparcie FINANSOWE które możesz jej zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×