Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
No bywa, bywają prawdziwe wisienki na torcie i w tym wieku :) I wtedy nie ma nic dziwnego w tym, że sporo młodsze za nimi latają. NIe oburza to przynajmniej jak młoda jest z takim dojrzałym przystojniaczkiem :) ale niestety jak młoda piękność jest ze starym brzydalem, to nawet nie trzeba mu do portfela zaglądać, żeby wiedzieć co się święci :) Osobiście znam jednego mężczyznę około 45 lat, naprawdę zniewalający przystojniaczek, typ maczo, jeszcze taki styl bycia skóra, harley, no mega jest. Ja mam 35, ale wiem, że robi wrażenie i na młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojniaki przeważnie ładnie się starzeją i pozostają przystojniakami na dłużej, nawet do 50-tki. Ale autor pisał, że do pięknych nie należy. Temat był taki: piękna i młoda + stary, nieatrakcyjny i bogaty. Odstępstwa od tego kanonu mogą mieć inne podłoże wzajemnej fascynacji niż pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.05 - Oni mają identyczne rysy twarzy, więc całkiem możliwe, że tutaj nie chodziło o kasę lub nie chodziło tylko o kasę. Ludzie dobrze czują się w towarzystwie ludzi do siebie podobnych, a Internet mówi, że ona jest po rozwodzie, więc całkiem możliwe, że nie szukała już emocji, a spokojnego bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:05 Żona Kalisza piękna nie jest i zapewne wyboru za wielkiego nie miała ale jest jeszcze coś takiego jak charyzma a tego na zdjęciu nie widać. Mam wrażenie, że piszą tu bardzo płytkie osoby, które oceniają człowieka po wyglądzie i portfelu. Kobieta może być piękna ale nudna i głupia a mężczyzna może być nieurodziwy ale mądry z charyzmą. Grubość portfela to dodatek bo tego na początku nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:58 ja znam faceta, z którego dopiero po 40 zrobiło się mega ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak też bywa, często jak są młodzi to takie nieopierzone koguciki :) chude, mleko pod nosem :) ale z brzydkiego karakana apollo nie wyrośnie nigdy :) A Kaliszowa rzeczywiście taka sobie, spojrzałam tylko na pierwsze zdjęcie, na którym fajnie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma pociąg do jakiejś młodej, to nic z tych rzeczy o których tu piszecie nie przekona go do odwrotu. Dopiero jak dostanie w dupę, to przejrzy na oczy. Nie spróbujesz, to zawsze cię będzie kusiło, więc może lepiej posmakować, chociażby tylko cieleśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będzie sobie dodatkowo wmawiał, że jego młoda to na pewno z miłości... a nie dlatego że jest kasiasty... Życie to prędzej czy później zweryfikuje, ale długo się nie przyzna przed samym sobą, że dał się wydymać. Ba, są nawet tacy, którzy w sobie będą szukać winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:31 tak też bywa, często ale ten mój znajomy dopiero teraz zrobił się taki przystojny. Widziałam jego zdjęcie sprzed 6 laty...i...wyglądał okropnie. A teraz zadbał o siebie, schudł, rzucił okulary, wyleczył trądzik, wyćwiczył ciało, zapuścił brodę, no sam seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli miał w genach coś fajnego, tylko po prostu wcześniej nie dbał o siebie. Ale jak jest taka pokraka metr sześćdziesiąt, mordka nieciekawa, to raczej nic się z tego nie da zrobić... może przypakować, ale wzrostu ani urody sobie tym nie doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej wyglądał bardzo przeciętnie ale wysoki nie jest ok 170cm. Ale gębe ma ładną teraz skubany :D Ale i tak się z Tobą nie zgodzę, nie ma ludzi brzydkich, są tylko ludzie biedni i nie zadbani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że jak się zadba to czasem jest o niebo lepiej... Ale znam takich bogatych właśnie, co ich na to stać, żeby dobrze wyglądać, nawet mają w miarę sporo wolnego czasu żeby poćwiczyć, bo od wszystkiego mają pracowników, ale nie da się pewnych rzeczy poprawić, chyba że jakieś radykalne operacje plastyczne, nos krzywy, szczęka niemęska, ogólnie twarz trolla :) no i też jednak facet niski nigdy nie będzie typem macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danny Devito to taki karakan a kobiety za nim szaleją. Mój mąż miał 163 wzrostu i mnie to nie przeszkadzało bo był fajnym człowiekiem. Wygląd ma małe znaczenie liczy się charakter, błysk w oku, wiedza i to "coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szaleją za DeVito bo ma dużo kasy :) założę się że szaleją za nim te niezbyt majętne. Co do tematu, to jeśli panowie lubią się ośmieszać, to ich wybór. Bo wygląda to śmiesznie, jak widać tą dużą różnicę (a widać, 20 lat to już całe pokolenie). Jeśli nie mają nic przeciwko temu, że są wytykani palcami, że dali się wydymać sprytnej małolatce, o ich wybór. Uszanujmy te wybory, jakkolwiek idiotyczne by nam się wydawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:59 jak im się chce dbać o siebie to ich sprawa, widzą że babki i tak na kase polecą więc po co się meczyć. Mój znajomy, niewysoki ale bardzo męski, naprawdę, ma silny charakter, charyzmę, żart, bajerę, zniewalający uśmiech (zęby sobie też poprawił) i intaligencje. Mimo 40 na karku wiekszość 20latek się za nim ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.51 - mnie tacy bajeranci z tą bajerą i uśmiechem, to jakoś tak nie bardzo mi się podobają, właściwie to tego typu ludzi nie lubię. A czym jest charyzma ? To taka cecha, którą trudno opisać, ale wiele osób ją źle definiuje. Przerost ego/hałaśliwość/cwaniakowatość, która pozwala przeskakiwać szczeble kariery to dla wielu człowiek z charyzmą i inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dokładnie - w punkt dziś oprócz tych wszystkich zalet (pozornych) ma pewnie jeszcze gruby portfel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie sobie odpuścić takie ciasteczka: http://viva.pl/ludzie/newsy/kim-jest-piotr-czaykowski-partner-michala-piroga-w-azja-express-27966-r3/ wasza sprawa... ja wolę młodych apetycznych mężczyzn, a dorobić wolę się sama (lub wspólnie z partnerem) i nie być nigdy od nikogo zależna finansowo i nigdy nikt nie będzie na mnie patrzył jak na wykorzystywaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpuścić to sobie raczej nie odpuszczą, po prostu będą miały na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34, może źle się wyraziłam, to nie typowy cwaniaczek, nie, nie, on nie z tych ludzi. Po prostu swoim zachowaniem potrafi ująć ludzi, ma wielkie poważanie wśród chociażby pracowników, wiem bo mój facet z nim pracuje :) Charyzma to moim zdaniem cecha dzięki której człowiek będzie potrafił porwać za sobą tłumy, będą go słuchać i szanować. 14:51, dlaczego pozornych? Inteligencja, silny charakter, charyzma to nie zalety? Nigdzie nie pisałam że jest biedny, głodem nie przymiera. Teraz po 40 w końcu dorobił się czegoś i korzysta, zainwestował teraz w swój wygląd bo wcześniej nie było go stać np. na aparat stały czy licówki. A co do 20 ogladających się za nim to oglądają się po prostu na ulicy, nie wiedzą przecież jaaaak gruby ma portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na ulicy się za nim oglądają jak jedzie swoim merolem za pół bańki hahaha Na pewno urzekła jego uroda wszystkie nieznające go 20-latki, które przecież na pierwszy rzut oka nie widzą ani tej inteligencji ani charyzmy... Ale ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee piechotą idziemy :D razem w miasto :D bo za moim miśkem raczej się nie oglądają :P Jak jedzie swoim autem to pewnie i starsze sie ogladają :D Czemu na siłę chcesz coś udowodnić? Jest fajnym, przystojnym facetem i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, jak jest przystojny, to może i się oglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum prawie każdy chce na siłę udowodnić swoje teorie. Teorie bo z rzeczywistością to czasami mają bardzo mało wspólnego. Tak ciężko niektórym jest uwierzyć, że czasem ludzie do siebie pasują mimo różnicy wieku, że nie wszystkie kobiety patrzą a portfel oraz urodę, że można zakochać się w dużo młodszej lub dużo starszej osobie. Mogą mnie wytykać palcami a ja i tak będę szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co, już cię chce lekarko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pewnie zdarzają się od tych reguł jakieś nieliczne wyjątki, ale te wyjątki można uznać za pewnik, jeśli on rzeczywiście nie jest bogaty. Jasne, znam takie osoby, których dzieli spora różnica wieku i on nie jest zamożny...ale ona poza tym że jest sporo młodsza - jest nieatrakcyjna po prostu... Ma nadwagę, buźkę taką dziecięcą (i pewnie to jego urzekło), ale buźka pulchniutka i podejrzewam, że jej rówieśnicy nie zwracali na nią uwagi. Uważam ich uczucie za szczere, ona wpatrzona w niego jak w obrazek, on jeździ jakimś starym oplem, więc nikt tu się nie dopatruje nieszczerych intencji. Weźmy jednak pod uwagę typowe relacje stary bogaty nieatrakcyjny + młoda piękna niezbyt majętna. Nikt mi nie wciśnie kitu że młoda piękność, która może mieć KAŻDEGO leci na mężczyznę w wieku zbliżonym do jej ojca w dodatku SZPETNEGO mężczyznę... Halo, żadna nie jest masochistką, żeby swoją młodość i urodę oddawać starcowi za darmo. Dajcie mi przykład, że on jest te 20 lat starszy, brzydki, ona młoda i piękna, a on nie ma kasy - TAKICH PRZYKŁADÓW PO PROSTU NIE MA! I każdy wie dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że taki przykład znałam, ona młoda i piękna a on starszy o prawie 20 lat i niebogaty. O jego urodzie nie będę się wypowiadać bo dla mnie był przeciętny a dla niej przystojniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×