Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejna kobieta z ktora sie spotykam okazala sie wytatuowana

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 3 tatuaze wkrotce zrobie sobie 4ty mam 26 lat i... o dziwo nie przeklinam, nie pije nie pale, mam 2 kierunki studiow techniczny i humanstyczne i jestem jeszcze dziewica bo nie chodze do lozka z byle kim. Wiec masz zle podejscie do tematu autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 12.39- zgadzam się, również jestem przeciwniczką tatuaźy, oszpecania się na własne życzenie. Czysta skóra, jasny umysł, zdrowa dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo się podobają, sama bym sobie zrobiła ale niestety nie wytrzymałabym bólu i za bardzo boję się igieł (udało mi się tylko przekłuć uszy - mam 7 dziur w sumie :) ) Moi rodzice mają tatuaże (mama 3 i planuje czwarty, tata 2) obydwoje wykształceni, dobrze wychowani, nie piją, nie palą, a mamę to chyba każdy zna i każdy ja lubi, ma świetny charakter, dba o swój wygląd, ubiera się elegancko, maluje tylko tyle by podkreślić zalety. Każdy tatuaż u nich coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są normalne kobiety bez tatuażu, szukaj i pytaj, autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialabym zeby dyrektorka szkoly w ktorym uczy sie moje dziecko miala takie zacofane poglady. Osoby swiatle nie mysla w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 34 lata, jestem pieprzonym wzrokowcem, przyciagam niestety tandeciary... ale do czego zmierzam ja tez nie lubie tatuazy, nie wiem, chyba kwestia wychowania. i nie mowie ze majac to jest ktos zly i inny, poprostu nie moj klimat, i tez szukam bez... ale ciezko kogos bez tatuaza szczegolnie ze magnetycznie dzialam na tzw "tanie barbie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawia cie dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo takie tipsiary szukaja chamów i facetów silnych, zdecydowanych patrzacych najpierw na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wytatuowanego smoka na łydce, a jestem na kierowniczym stanowisku. Poważnie :P Zrobiłabym nawet zdjęcie, ale niestety akurat tę nogę mam w gipsie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym pracodawcom przeszkadzają tatuaże w widocznym miejscu. Podobno wytauwowane osoby nie wzbudzają zaufania klienta zamożnego. To nie jest moja opinia, tylko wyraźdmie zaznaczone w ogłoszeniu dla poszukujących pracy. Niektóre banki, linie lotnicze, hotele, kancelarie prawnicze, biura podróży, prywatne kliniki, z góry spisują na straty wytatuowane osoby lub każą im ukrywać tatuaże w widocznym miejscu. Niestety sporo osób kojarzy tatuaże z marginesem, mafią, przepitymi, łatwymi dziewczynami z reality show w MTV. Ogólnie osoba, która na własne życzenie wpuszcza sobie do organizmu truciznę i za ciężkie pieniądze funduje sobie dzieło sztuki na skórze wydaje się dziwna osobom nietolerancyjnym. Mnie tatuaże nie przeszkadzają, ale niektórych to obrzydza, szczególnie u kobiet. Czasem małe dzieci boją się wytatuowanych ludzi, bo są inni i z płaczem tulą się do mamy, widzieliśmy takie sceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam uważam, jak się komuś podobają tatuaże, niech sobie ma. Jego cielsko, jego sprawa. Jak ci przeszkadzają tatuaże, poszukaj sobie dziewczyny bez i pasuje ☺ Sporo dziewczyn ma dziary, ale też sporo nie ma. Jedne koleżanki zaraz po 18 robiły sobie tatuaże, inne prawo jazdy, albo jedno i drugie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam problemu zakrywac tatuazy do pracy, ale nie pracowalabym w miejacu gdzoe skreslaja ludzi za wyglad. To juz nie chodzi wtedy o klienta tylko o uprzedzenia pracodawcy. Na szczescie prace mam taka, ze moge przyjac do noek w rozowym jezu i nikt zlego slowa nie powie. Za to autor przesadza. Rozumiem, ze moga nie podobac sie bardzo wytatuowane osoby, ale jeden tatuaz i juz kogos skresla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże noszą osoby zakompleksione które na siłe chcą się wyróżnić z tłumu ... a u kobiety tutatuazto już kompletna porażka...serio jak widze kobietę w tatuazach mam wrażenie że jest latwai wulgarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz zle wrazenie. Tak przy okazji, skad u prostakow milosc do wielokropkow i nienawisc do przecinkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.13 też mam takie wrażenie:) i daleko mi do prostaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzisz po ulicy i zastanawiasz sie jak latwo jest sie z kims przespac, a daleko ci do prostaka? Zaczynam rozumiec skad tyle samotnych kobiet. Facetom brak oglady i samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam tauazu nie mam nawet przeklutych uszu nigdy nie mialam jakos jedyna w klasie kolczykow, znaczy ze sa takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i malo puszczalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet bez tatuazy jest wiecej wiec autor musi miec po prostu taki gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile takich tematów jeszcze będzie. Autor z domu spokojnej statości będzie jęczał, że kobieta w pokoju obok ma serduszko nad kostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda ma tatuaże, jest latwa i wulgarna, tak samo Orzechowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc tego typu gwiazdek taka jest i nie maja tatuazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesz i Zielińska też mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×