Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Mógłbyś kabarety pisać,masz dar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam większość bab to przszła powiedzieć żeby te głupie chłopy sprzedały gospodare i zaczeły życ.co druga uknuła ze jak wygra potem ślub i lusesita na okrągło.posadzą swojego wybranka przed tv i się zacznie:nie próbuj regulować odbiornika,będziemy nadawać w pionie i poziomie,zasypiemy cię tysiącem obrazów i zmienimy je w jednolity obraz ,wszystko po to żebyś znalazł się....PO TAMTEJ STRONIE...GNOJÓWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wogule to słyszałem że.ten tego to no podobno tak ludzie gadają że ta no ta ciemna nie murzynka ta czarna emilka to no ma no te takie melodyjne usta i na niejednym flecie grała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika (ta od Piotrka) jest piekna i ma klase.Super kobieta.Wie ktoś może jakie ma nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka zatkaj sie nie zmieniaj tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś z Was wie, czy rolnik może przywrócić do programu osobę, którą odrzucił? Mam na uwadze tego pana bez ręki, bo te lale które wybrał to porażka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gotuję dla męża!!!! On potrafi inne prace wykonywać. A tak ogólnie :udany związek jest wtedy, kiedy jedno dla drugiego robi coś co absolutnie mu się nie należy. To się nazywa miłość. Ale co ja tam wiem po 30 latach udanego małżeństwa z rolnikiem. Czasami jest tak dużo pracy, że wstaje się, pracuje i śpi. O wakacjach zapomnij, o rozrywkach także. Rolnictwo to w zasadzie pasja i nie wszyscy się nadają. Kokosów telewizyjnych też w rzeczywistości nie ma. Jak wygląda dzień gospodyni wiejskiej? Wstaję, ogarniam dom, robię śniadanie dla rodziny/mąż, dzieci, chorzy teście bo prawie wszędzie rodziny wielopokoleniowe/, potem zwierzęta - kury, pies, koty/, pranie codziennie, obiad/, potem warzywniak i okolice czyli mój odpoczynek/i znowu zwierzęta, kolacja. Jak się ściemni to można poprasować, porobić w sezonie zaprawy itp. Przeważnie wyrabiam się do północy w sezonie letnim. To tylko stałe obowiązki, od poniedziałku do niedzieli /w niedzielę nie ma prania, a w zimie ogrodu/. Jak można być szczęśliwym? Ja jestem. Byłabym tylko bardziej zadowolona, gdyby doba miała więcej godzin. Mi najbardziej podoba się ten co ma kwiaty, pokrewna dusza z pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj obejrzył jeszcze raz ten pokazowy odcinek z wiosny, od razu było widać że nieśmiały, bojący się własnego cienia inwalida. Myślisz że kobiety lgną do takiego ? Tu trzeba przebojowości, nawet co do ręki wymyśleć zgrabną i nośną historyjkę a nie ojej, nie mam dłoni i się wstydzę. Znam faceta co nie ma całej ręki do barku i nie jest taki spięty jak Zbyszek, żyje, co tydzień w remizie wywija. Pewnie to kwestia charakteru ogólnie a ucięta dłoń Zbyszka to takie alibi. Jak on w ogóle mógł kogoś poznać jak mamusia od razu z tekstem że post jest do gościa z daleka, kto by się tam nie zjawił to by wiał gdzie pieprz rośnie. Ja to bym nawet bała się o drogę zapytać takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy jest przebojowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie Zbyszek jest absolutnie nieatrakcyjnym facetem. I brak dłoni nie ma tu nic do rzeczy. Nie miał na to wpływu, więc nie ma tematu. Jest zapuszczony, z nadwagą, z beznadziejną fryzurą, a do tego straszny nudziarz. Poza wszystkim myślę, że dokonał złego wyboru kandydatek. Ta, którą odrzucił, moim zdaniem, pasowała do niego najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:13 zgadzam się...w technikum miałam nauczyciela matmy bez dłoni i co śmieszne nawet ten sam typ urody co Zbigniew a zadbany, zupełnie inaczej siępprezentował. Jego żoną była wuefistka,również z naszej szkoły, ekstra laska. Ja na początku to nawet nie zauważyłam że on nie ma dłoni. Dziewczyny się ze mnie śmiały jak mnie wezwał do tablicy i wskazał mi coś ą właśnie ręką i dopiero wtedy ZAUWAŻYŁAM i zrobiłam głupią minę a nauczyciel miał fajny dystans do siebie i zażartował coś w stylu,że dla takiej miny to będdzie mnie częściej wzywał do tablicy ;-) uśmiech na twarzy, zawsze luz a patrzą na tego rolnika ma się ochotę zanucić marsz pogrzebowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka przyznaj się czy jest jakiś flet w Warszawie w którego nie dmuchałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kocha to zrobi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia to babka" niby" z klasą, ale ciągle wysuwa język... Wydaje się Jej, że jest bardziej pociągająca.....Zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysuwa jezyk bo dawno nic nie lizała i nic ciepłego w buzi nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem co to za atrakcja dziewczyna (czarna Emilia) zaprosić do domu jako kandydatke na żonę taką flądrę, która wygląda na zawodową lodziare i nie raz dwóch naraz ją posuwało.Wygląda jak aktorka po/rno, sposób bycia gdzie jeszcze powiedziała że ją wiec nie interesuje :O Facet taką wybiera a później żrą się ,kłócą albo będzie zazdrosny lub sam siebie oszukiwał i przymykał oko .Przecież ona jeszcze jego koledze łacha obrędzoli za drzwiami :O jeśli nadarzy sie okazja. To nie nie ma porządnych dziewczyn ? żenada, kurefka z por/nosa i rozchachany jak gimbus .Facet w tym temacie widac bardzo dziecinny.Pewnie w seksie też nie zaimponuje tej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Zbyszka z nią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emilka hola hola co ty robisz nadstaw usta swoje,dam do japy ze dwa razy i odczepisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona to gotuje dla męża ale najpierw... musi zostać tą żoną. Na razie one są tylko kandydatami na żonę.To on je zaprosil, jest gospodarzem i na nim spoczywa obowiązek ugoszczenia kobiet. Nie musiał robić wykwintnego obiadu ale chociaż zrobić coś do jedzenia wiadomo że dziewczyny przyjechały z walizkami, z daleka to co mają się na mieście stolować? I jeszcze ten tekst kto zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw chłopu, zanim się nie usamodzielni gotuje mama a tu głodem biorą mu kandydatki na żonę więc jak się ma taki chłop ożenić ? Zamknięte koło zaklętego kręgu dziwactw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za chłop że obiadu nie umie sobie ugotować to dupa nie chłop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za gospodorz co nimo chałupy,co to za gospodyni co nie daje d/upy łojdana łojdana pod kopecką siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za gospodorz co nimo chałupy,co to za gospodyni co nie daje d/upy łojdana łojdana pod kopecką siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbychu wypi/erdol te tempe krowy .ta ugotuj zapierd\alaj w polu piniądze w zębach przynieś a baby bedo leżały i śmierdziały .po h\uj komu takie darmozjady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ta w miare jeszcze młoda (przynajmniej mlodo wygląda w porównaniu ze Zbychem) z korporacji finansowej pisała do tego podstarzałego inwalidy, nie rozumiem tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyższego, to może być podstawiona laska przez produkcję żeby mu nie było przykro że pies z kulawą nogą do niego nie napisał. Dzisiaj oglądałem powtórkę odcinka jak przyjeżdzali i Zbyszek zaorał. Gość w dom, dziewczyna sama siedzi na górze jak palec a on smęty pociska z mamusią na ganku :lol: Nie ma co, gospodarz pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek to jest porażka i wcale nie chodzi o jego brak ręki :O Facet ponad 40 lat i z mamą uwiązany, robi to co ona nakazuje, przyjmuje jej zwyczaje, odżywia sie tak jak ona chce itd po tylu latach on już nie nadaje się do związku z kobietą a wszystko zrzuca bo nie ma ręki .Jemu potrzebna druga mama a zresztą jestem pewna od wielu lat że każdy dom ma tylko jedną gospodynię, druga kobieta będzie tylko lokatorem który ma się dostosować .Zbyszek wygląda mi na sknerę i dusigrosza,żonę będzie rozliczał z każdego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się nie chce wierzyć że tak 50 siątka szczupła poleciała na starego Mikołaja.Taką kobietą zainteresowałby sie z pewnością niejeden 40 paro latek ,wyjechali by gdzieś ,życia zakosztowali.Po co ona do faceta który mógłby być jej ojcem ? :O Musi mieć niskie mniemanie o sobie albo jest łowczynią spadków,chce wygodnego życia lub faktycznie podstawiona przez program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zapowiedzi nowego odcinka widzę, że Piotr zrozumiał że laska przyszła do niego żeby sie lansować a nie dla niego.Co za głupi tępy cep,poleciał na baby wyglądające jak przydrożne tirówki i nie dziwne że nie może znaleźć żony.Interesuje go produkt w pięknym opakowaniu, nad życiem nie myśli .Nie zainteresuje takiego zwykła dziewczyna w dżinsach i tiszercie,debil,debil i jeszcze raz debil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×