Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Malarz myślał że jak na opakowaniu jest napisane farba zmywalna to można zmyć tą farbe :-D przecież chodzi o brud i plamy na farbie! A nie o samą farbe :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*portret matki! Pomyłka nie monaliza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tą, co napisała, że dwie pozostałe kandydatki są przeciwko Justynie! Szczególnie ta Sara. Wy nie widzicie jakie toto wredne i podłe? Umie się podlizać, uśmiechnąć i ludzie ją ocenili jako sympatyczną, ale im dłużej ją oglądam, tym większy widzę w niej fałsz! --------------------ha ha ha ha teraz też tak myślisz, na pewno nie wszystkiego my nie widzimy ale ja nie zauwazyłam nic co zrobiłaby Sara przeciwko Justynie, nawet jak Justa darła na nią ryja to ta zachowała spokój, a Justa to jakaś nawiedzona jest zachowuje sie jak dzieciak z przedszkola, poskarżyła się Karolowi , , widac gołym okiem że to ona nie chce kontaktu z tamtymi dziewczynmi tylko je obgaduje przed kamerami , Karol to super chłopak i on chyba widzi te podchody gimnazjalistki Justy, ale ona wredna suuka ------ Emilka i KAŚKA faktycznie chyba znały sie wczesniej, i z tego co mówiły miedzy sobą to tylko przyjechały tu dla zabawy -------Dawid od Małgośki to totalna porażka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03Owszem, nie polubiłam tej Sary od początku. Sama jestem raczej żwawa, ale nie lubię osób, które gadają i chodzą jak katarynka. Potem, widząc w programie jej konszachty z Anną i dystans do Justyny, również nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Nadają się do siebie z tą Anną - obie są jakieś wystudiowane i lekko fałszywe. Justyna ma swój specyficzny styl bycia, ale wygląda on na jej prawdziwy. A z Karolem sobie rozmawia o czym chce, bo wyczuła od pierwszego spotkania jego zainteresowanie, czuła się swobodnie i próbuje to podtrzymać. pozwalała sobie na jakieś żarciki o bąkach itp.bo czuła się na pewniejszej pozycji od tamtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojak Szwejk pogonił dwie celebrytki z tvn co to krowi doić szły w gaciach w panterkę. Jego stary dobrze je podsumował: "Jedna za drugą tak płacze, może to są leZbijki ?!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna ma prawo mówić, że jest odstawiona przez Karola i rozmawiać z nim o tym otwarcie, bo to on pierwszy dał jej odczuć, że jest jego faworytką. Sara ze swoimi fochami porażka, na miejscu Karola bym jej nie zatrzymywała bo wcale nie jest taka piękna i tylko udaje fajną babkę. Tego otyłego od Małgosi to chyba produkcja podstawiła, żeby takie durne teksty rzucał, a ten w okularach jej się nie podoba. Babek od Piotra nie skomentuję, dobrze że idą, bo została najlepsza, a te od Zbyszka też powinny wyjść :) jedyne pary jakie z tego wszystkiego mogą wypalić to Gosia z młodziakiem i Karol, mimo wszystko, z justyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja własnie polubiłam Sarę i wydaje mi się odpowiednia dla Karola a Justyna to ona mi się wydaje fałszywą podłą manipulantką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj we wszystkim się zgadzam poza jednym - Karol z normalną Sarą, a nie nawiedzoną Justysią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ta dziewczyna na S ma talent, tak was wszystkich kupić;-) a mnie ona drażni od pierwszego zobaczenia, nic nie poradzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak się sytuacja rozwinie u pana winiarza. Tam wszystkie panie mają jak na wczasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA polubiłam pana Mikołaja , otwarty pan jasno mówi czego oczekuje, żyje pełnią zycia, widać że bogaty, i nie wygląda na swoje lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez stary caly czas bierze rudą bo jedyna mu nie odmawia macanek i całuje go prosto w ryj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, myślicie ze Mikołaj szuka na stałe? :D przecież on z trudem utrzymuje małego w gaciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rolniczka ma taki koński uśmiech i urodę faceta, ale najbardziej by do niej pasował ten młody, taki energiczny i ma podejście do "kobiet" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrażenie że bardziej mu się Renia podobała:-p tylko że ten tekst co dzisiaj dowalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:57 oczywiście mowie o winiarzu 00:56 Małgosia to kopia swojej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to właśnie Justyna nie intryguje, jest zbyt szczera i wylewna, ale to tylko wynika z jej przekonania, że spodobała się Karolowi i tak czy siak ją weźmie....tamte dwie cholery nie sposób wyczuć co kombinują żeby Justynę wtopić. A fochy Sary, jak zauważyła,że Karol mimo jej starań nie skreślił Justyny - dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego brodatego grubaska od Małgosi jak wzięło. Myślał że przyjedzie, porobi bekę a tu go strzała amora w sam środek d**y trafiła i się zabujał w rolniczce na zabój. Dlatego tak mu się świat zawalił jak nawalił z tym malowaniem ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Też uważam, że Justyna to okropna manipulatorka. Do tego dziecinna i 'sfochowana', zaborcza złośnica. Niełatwe będzie miał ktoś z nią życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ta frustratka, która nerwami wręcz tu pisała, że żołnierzyk wybrał Emilę i ona u niego pomieszkuje ? rzekoma "sąsiadko"- udaj się lepiej do specjalisty, bo te fantazje są niebezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no przecież ten program był nagrywany latem, nie wiadomo co teraz dzieje się u rolników, z kim są lub nie, może ma rację ta "sąsiadka", po co od razu ją nazywać frustratką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde jakmnie wkurzają te larwy od Zbyszka ,myślałam że ta w okularach będzie mądrzejsza,a ona jaka wyzwolona feministka,jaka cwana,ojej,o tej drugiej nie mówię bo to masakra chodząca w biały dzień,pani z Warszawy, a mi sie wydaje że ona ciągle jest spocona i śmierdzi,no sory taki ma wygląd odpychający,a ten jej charakter straszny,ten chłopina powinien pogonić to miotłą,obie!!! Co do Justyny od Karola,to cwana bestia,widzi że ma coraz mniejsze szanse to gra sierotkę Marysię,jaka ona biedna,nikt jej nie lubi srety tety,charakter ma okropny,zawistna ,zazdrosna,a mi się Sara podoba,fajna dziewczyna,emanuje z niej takie ciepło,i radość,moim zdaniem bardzo fajna ,bo tamta w tych okularach,to taka nijaka trochę. Co do Mikołaja,mówcie co chcecie może i stary zbok, itd,ale umie się zachować ,i one mają tam jak na wczasach ,kobitki też fajne,nie wariują jak te młode,fajnie się patrzy na takich starszych ludzi co mają w sobie tyle energi jeszcze,ja im zazdroszczę chociaż jestem o połowę młodsza ha ha:) Co do Piotra lasek to sytaucja staje się jasna Emilka z ta drugą znały się wcześniej,przyjechały dla rozrywki,jaja sobie porobić i tyle,A emila płakała nie dlatego że szkoda jej było Piotra,tylko dlatego że jako pierwsza poleciała z programu,wogóle między nimi dziwna więz jest,albo może homo niewiadomo,jak tatus Piotra powiedział.I Monika została sama,szkoda bo fajna dziewczyna,ale nie za bardzo ją widzę na gospodarstwie,cały czas usta na czerwono itd... niewiem. A co do Małgosi,ci jej faceci takie ciapciusie,nie wiem czy coś z tego będzie,ten młody zakochany w niej po uszy ,ale też jakis taki rozlazły.A te krowy najlepsze,sama jestem ze wsi ,sąsiedzi mają krowy nawet więcej ,ale takich obsranych w życiu nie widziałam:(((wiadomo że jak się ma duzo bydła to nie nadązył by z czyszczeniem,ale takie coś to mi włosy dęba stają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to ciekawi czy Ci rolnicy żadnych sąsiadów nie mają ??? nikt nic nie wie z kim są a z kim nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja cyrk na kółkach .. nawet te stare od Mikołaja jakieś dziwne ta ruda ze szpara w zebach napalana klei się do tego zboka przy pierwszej lepszej okazji, ta szczupła w krótkich wlosach też jak coś powie filozofka to rece opadają *gdzie się urodziłas?* w szpitalu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda Karola fajny chłopak obawiam się ze Justyna go tak omota że się od niej nigdy nie uwolni juz teraz jest podatny na jej manipulacjie a co będzie potem chłopie przejrzyj na oczy !! Po programie kogoś poznasz po za kamerami . . W wielu przypadkach z poprzednich edycji rolnicy nawiązują normalne znajomości i są w normalnych związkach po zakończeniu emisji programu! Bez blasku fleszy reżyserii bez lansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Emilka przeszła sama siebie... I te łzy na koniec masakra dzięki programowi chciała poznać znajomych bo ma mało w Radomiu bidulka jaka ofiara losu bo się jej pozbył programu chodzący pustak w tapecie..ojciec rolnika krótką riposta dobrze je podsumował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juśtyna nie bawi sie już bo łopatka sie jej złamała.Konfident kapuś .bo bo bo one mnie obgadują sara palca mi pokazała i powiedziała że na wieś sie nie nadaie...i i i wogóle to podejrzałam sare w kiblu i widziałam ze ona ma penisa a a a i ona jest gupia a ja jeśtem mądra a ta druga ma 11 dzieci a nie jedno.Ka ka karol bo ta kacka się na mnie patrzy,ona mi coś robi zabij ją.krowi ryj zaborczy.jak jej ten mosiek nie wybierze to przecież zabije jego a potem siebie.łłeee ty sie na sare patrzysz a nie na mnie ,muzg 6latki.justyna jest pusta na początku zrobiła wrażenie jej asortyment intelektualny się skończył byyy byyy bby bbyy .sara dobrze sobie radzi na wsi jest spontaniczna i ma milion pomysłów żeby coś robić, a justyne trzeba wyzynąć jak krowe i upolówać bo niewi gdzie mo stać.wzieła go na rolki żebu podje/bać tamte hahaha potem przyszła z nim, powinna pokazywać palcem- to une mnie nie lubio proszęm paniął.dziecko jak nimosz czym zaszpanować to puś baka i do domu nie bierz nikogo na litość bo mi mózg sie lasuje jak na ciebie i twoje zachowanie patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa to że karol dał do zrozumienia NA POCZĄTKU justynie ze jest faworytką to to drugie co jest po baku znaczy bo jej nie znał i o reke jej nie prosił wiec niech spada i to że ona jest uczuciowa zakochana itd na litości związku nie zbuduje bo kto ma miekkie serce potem musi mieć twardą du/pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pies niema problemu ....na a ta sara musiała sie odezwać z tym psem-sara chciała ratować niezręczną sytuacie jaką stworzyła justyna.bezczelne idż dziecko laurke zrób .karol ty sare byś chyba zaaplikował a nie mnie-a h/uj ci do tego jego wybór kogo on wybierze sara jest 5 razy ładniejsza od końskiej mordy justyny żółć mi pęknie jak dalej toto będzie sie zachowywać, sraj i spierd/alaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa że sara staneła tyłem do justuś to po to żeby ta sztachneła się jej bąkiem, justyna lubi good staff.nimom takiego parcia jak sara uuu sara bądż gupio, zatkoj się jo mom byc cool mom największo noge spasiono jestem i mom pociągło kóñsko morde jo jo chce karola wy bee.a tak wogóle to my nie widzimy wszystkiego nie widzimy PRAWDY gdy kamer niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×