Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Ten oblizujący się wywalony jęzor idealnie oddaje jej zachowanie w stodole! Karykatura to strzał w 10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro kolejny odcinek oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prodendron
Ale dlaczego uważacie że Justyna Bąk ma zły charakter, nie zrobiła nic innego od pozostałych kandydatek. To one sprawiają wrażenie jakby się od niej dystansowały, obgadywały. Pomyślcie jak jej musi być przykro bo czuje że one są przeciwko niej. To metoda żeby ją wyprowadzic z równowagi, niech się wyłozy na histerycznym zachowaniu i Karol jej nie zechce. Wredne. A ona jest zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszKiepurowskiKolBaszki
Moje męskie spostrzeżenia odnośnie tej edycji: moje moje Kaśka od Piotra - chodzi w bieliźnie - co za desperacja, rzęsy ma jak wójta grabki, podobno pracuje jako analityk IT a te tępe oczy jak włączała piekarnik zupełnie mi tu nie pasują. Monika od Piotra - obudził ją a ona w pełnokrwistym makijażu wychyliła się spod kołdry - to jakiś dżouk? moje Justyna od Karola - odrażająco czasem coś rzuci - np jak krowa pierdyknie nam placka, zapach puszczonego bąka itp Zbigniew wybrał sobie dwie korpobaby które nigdy nie poniżą się ugotowaniem zupiny - gdzie on myślał, przecież mógł wybrać choćby tą w sukience w grochy, z radością dawałaby radę. moje moje Tęgi kandydat od Małgosi mówił że uwielbia kopiec kreta i - zauważyliście - na stole na śniadaniu stał kopiec kreta!!! Sara niby wesoła, pracowita muszka ale czy to nie jest wykreowane? Dziewczyny o pomarańczowych buziach w zestawieniu z żółtymi włosami i plastikowymi rzęsami lubią manipulować. moje Jaka kobieta jest dla was najładniejsza? Bo dla mnie Janeczka. Piękna choć ma swoje lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się Justyny czepiacie, żart o bąku był żartem jej klienta, ona go tylko niefortunnie powtórzyła na wizji. Do tego Karola pasuje idealnie, dziewczyna z charakterem, wierząca więc wieś przyjmie ją z otwartymi ramionami, robotna na gospodarstwie się przyda, oboje floryści i jeszcze biznes rozkręcą, przy tym zgrabna i niebrzydka, czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEKST NA PODRYW, RANDKE:słyszałem że yyy lubisz yyy troche take różne rzeczy robić a propo kucharowania i takie rzeczy....coś tam jest yyy jakieś yyy poprostu udałem zeby dalej coś tam się pilnować a to zobaczymy no-Ktystian u małgośki stare, ale to jest silne szacun je/bany ma gadane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te baby od Zbyszka sa okropne, to przeciez normalne jak mieszka z matką, on ciezko pracuje to wiadomo ze matka dba o dom, obiady herbatka to normalna rzecz i każda kochająca kobieta tak robi, mężczyzna pracuje robi obrządki w polu na podwórku a kobieta gotuje obiad, on ma tylko matkę wiec ta dba o niego, jakby sie ozenil i zona też ciezko pracowła no to wiadomo jakaś pomoc od ZbyszKA by sie jej należała, ale w tej chwili gdy on pracuje a mama o niego dba a te idiotki tak kpią z niego to to jest okropne, każdej matce by serce pękło ze ona siedzi ogląda telewizję a zmeczony syn przychodzi z pracy i jeszcze jedna reką musi sobie obiad ugotowac, dopiero każdy by naskakiwał na tę panią, przeciez ta jego mama to nie jest jakaś zagrzybiała schorowana staruszka tylko kobieta w pełni sił to co te kretynki chcą od niej że gotuje synowi obiad, i w czym niby ten Zbyszek ma tej matce pomagac, ugotowanie obiadu dla 2 osób czy zrobienie herbaty to nie jest jakiś herkulesowy wysiłek, ja na te jego kandydatki to patrzeć nie mogę, one kretynki jeszcze domagająs ie kawy i sniadania do łóżka, przeciez wiedziały gdzie jadą, a one nic soba nie prezentują, ta gruba to taka zaniedbana a robi za gwiazdę , ta w okularach to bezczelna i chamica z niej i też żadna z niej pieknosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forrest G
Dejta spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tą, co napisała, że dwie pozostałe kandydatki są przeciwko Justynie! Szczególnie ta Sara. Wy nie widzicie jakie toto wredne i podłe? Umie się podlizać, uśmiechnąć i ludzie ją ocenili jako sympatyczną, ale im dłużej ją oglądam, tym większy widzę w niej fałsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy czepia się bąka a same walą kac-kloce co rano aż Karola zemdliło na pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek wlasnie podziękował tej Natalii, bo nie powiedziała mu, ze juz była w innym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rolnik szuka żony a żona rolnika co z tego wynika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Piotr to idiotki wybrał :D Z tą Moniką też nic nie wyjdzie, Piotr dalej jeździ podobno na dyskoteki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodziło z tą Emilka? Bo nie oglądałam od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta kaśka od Piotra odj/bała Emilka odpadła to ta za nią LESBIJKI.. chyba ojciec piotra powiedział ze lesbijki ale nie jestem pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywalił ją bo nie chciała mu dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22,05 odrzucił Emilkę bo uważał że jest na lansu. Dowiedział się że była już w innych programach no i ją wyrzucił i chyba miał racje płakała ale chyba nie chodziło jej że odpadła tylko o jej ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co myśleć o Justynie, ale biust ma bardzo ładny chiałabym mieć taki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Justynka 😍 nie dość że puszcza bąki to niezła z niej manipulatorka :-) normalnie kocham ją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tymi bąkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta z krowimi rzęsami to porażka na maksa :-D hihi pogubiła się dziewczyna. Ona myślała że gra w jakimś filmie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku myslałamze Karol i Justyna sa dla siebie stworzeni, ale teraz? Justyna dla mnie jest tak przesłodzona...tak zaborcza....szok...Karol w przyszlosci będzie przez Justyne strasznie zdominowany. Justyna bezpardonowo mowi co jej lezy na wątrobie. Zachowuje sie tak jakby z miejsca byla wybrana tylko ona. Zachowuje sie jak żona po slubie co ma jakies prawa. Nie. Nie podoba mi się juz Justyna. Wole jednak Sare. Z nią Karol przynajmniej sie usmiecha a nie kwasnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona u Zbyszka jest ewidentnie pod wpływem Ewy. Ale czy pasuje do Zbyszka???? Coraz bardziej mi Zbyszek imponuje. Wartościowy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj z tymi swoimi erotycznymi zapedami orzed kamerą wydaje sie zalosny. Poza tym faktycznie, fajny starszy mężczyzna. Ale te erotyczne zapędy niech zostawi sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej ten tekst justyny jak ją inne obgadywały gdy dostała od karola biały kwiatek to normalnie........gimnazjum :D taka jedna jej pokazała palcem i powiedziała i tak było bum tarara bum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotra mi szkoda. Zle wybral. Ale sam sobie po czesci winny bo widac ze glownie skupial sie na urodzie. W programie z odcinka na odcinek Piotrvw moich oczach zyskuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dziś piotr też zapunktował! pokazał że jest zdolny do samodzielnej i nieodwołalnej decyzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Malgosi kibicuję temu ktory na starcie odbieral cielaczka. Fajny facet sie wydaje. I potrafi dzialac a nie tylko mielic jezykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś z wołmina i te jego malowanie :-D :-D :-D schrzanił to tak samo jak jaś fasola monalize :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×