Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Ta justyna nie potrafi walczyć widzi zagrożenie sare to podper/dala ją jak tylko może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana rolniczka
Tata Piotra jest the best! :D Kozak. Ta Justyna to ma coś z głową naprawdę. Dajcie spokój, stara dupa a zachowuje się jak 13 latka. Pewnie przebieg ma już spory bo znkikąd się cycyem tak wahlować nie nauczyła i motać facetów, głupi ten kto wierzy w jej piękne słówka. Dziewczyna która walczy z innymi o faceta nie ma honoru, co to za miłość kiedy trzeba było podpierdolić wszystkie którymi facet się zauroczy na całe tysiące kobiet które później się przewiną obok karola nie znajdzie haków. Jak facet jest TYM na całe życie to nie trzeba się o niego bić. Poza tym jak ktoś tak świetnie znajduje wady w innych kobietach to i w swoim wybranku też Justynka będzie miała niezwykłą łatwość znaleźć te najgorsze rzeczy a nie patrzeć na te dobre. Nie znam żadnej normalnej Justyny jakieś przyj/ebane to imię jest. Szkoda że program nie leci na bierząco. Nie rozumiem co im szkodzi emitować go w wakacje a tak z opóźnieniem to beznadziejnie się to ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna to dziecko w ciele kobiety..coz z tego że cyc jest jak zachowanie przedszkolaka bo ona stała do mnie tyłem bo ona pokazała palcem bo ona z Tobą dłużej rozmawiała... jaja jak berety w tej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I super że Emila i rzęsiasta wyleciały, Monika fajna zadbana i co z tego że ma usta ciągle na czerwono pomalowane ? Super ze o siebie dba i chce się podobać na wsi też trzeba ładnie wyglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak karol będzie gnój wyrzucał też bedzie musial stacprzodem do justyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i najlepiej na bacznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie Sara w*****a. Nie lubię zrobionych dziewczynek (ona jest tylko zrobiona, a urody 0 i dziwię się, ze karol tego nie widzi), nie lubię też nadpobudliwych i gadających jak katarynka. Poza tym jej styl bycia i zachowanie to jeden wielki fałsz i gra, bo zauważyła, że na początku Karol wolał Justynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem za moniką, super tak wygląda materiał na żone, umie sie ubrać ,umalować kulturalna ,spokojna aaa piotrek zastanów się czy chcesz piękną żone zadbaną która chce dobrze wyglądać dbać o dom i ciebie i dzieci czy babochłopa do chlywa do gnoju która piłaby wódke bez przepojki z którym wstyd byłoby iść do kościoła.no ale pewnie to że jest 2 lata starsza zniechęca .no ale piotrek urosłeś w oczach te dwie motopompy szacun won ze stada lezbi szoł one z warszawy to pewnie przy tej samej latarni stały.ale jak by co to my się nie znamy.ta ja tu pisze a dopiero na święta Bożego narodzenia wszystko będzie wiadomo kto jest z kim bez sensu że to nie na żywo .pisze o czymś co już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa urody 0 chyba u bejbusia justyny-krowi pysk noga jak u wielbłąda a we łbie fiu fiu nasza Polska kelly Bundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tato a wyzyniesz mnie pod ołtarz i upolujesz?taak córko hej puśtu nastąp sie podnieś tylnią nogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna wzbudza najwięcej kontrowersji najwięcej złych komentarzy jest o niej, na fb też jej wątek jest najbardziej popularny i najbardziej komentowany i ta są w 99% zle opinie i niezbyt pochlebne na jej temat. Karol otwórz oczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam nie najlepsze zdanie o Justynie. Zresztą już je wyrażałam wcześniej, że sprawia wrażenie manipulantki, tyle że.... należy brać poprawkę na to, że to co widzimy w telewizji może odbiegać od tego, jak wygląda rzeczywistości. To tylko show i być może telewizja w ten sposób wszystko pokazuje, by było jak najwięcej kontrowersji i emocji. Być może powinniśmy być bardziej powściągliwi w swoich ocenach, by nikogo nie krzywdzić nieprawdziwymi opiniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli pokazują tylko wybrane momenty to i tak uważam że Justyna jest niezła intrygantka i manipulantka "Jestem wrażliwa i nie umiem walczyć " ludzie niech go dobrze najpierw pozna a potem sie zastanowi czy jest o co walczyć jest u niego raptem parę dni i już zabujana i zdesperowana bo on rozmawiał z inną no taki to program że musi z każda rozmawiać i randkowac a ona się zachowuje jakby co najmniej się jej oświadczył bo dał jej czerwona różę.. W dodatku kabluje na koleżanki jak w przedszkolu niech mu namaluje laurke jeszcze jedna to może Karol odesle konkurentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrzę na Sarę i widzę tylko zmarszczki, samoopalacz i przyklejony uśmieszek. To nie jest ładna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ta sara ma lat ze takie zmarchy ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miał wybierać pomiędzy sarą a justyną wybrałbym sare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 masz kiepski gust. A lat ma podobno przed 30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJUSTY
Justynie odwalało z tej miłości, ale ona dużo ładniej wygląda i dużo bardziej pasowała do Karola niż konkurencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię jak pokazują winnicę. Panie trafiły jak na wczasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 właśnie ze dobry mam gust bo ja jestem po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak justyne widze to aż chce sie powiedzieć ihaha kobeło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, mieć ponad 30 lat i gustować w zrobionych a nie ładnych kobietach, gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj to zbok a ta na krótko obcięta to ona ma swoja matke w wieku mikłaja.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu ale mi pojechałaś zamkne się w sobie jak lubisz kobite konia który na śniadanie robiłby ci laurki i gdybyś szła drogą a ktoś by krzyczał dawaj te kobełe do dyśla to prosze bardzo.nie wmawiaj mi ze jest ładna bo wygląd to nie wszystko a charakter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtych latach kobiety rodziły tuż po 20ce i co komu do tego? Mama na pewno by chciała żeby córka ułożyła sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma charakter do wyglądu? Akurat o urodzie to tylko wygląd decyduje :p i nikogo tu nie wspieram, tylko współczuję Karolowi, ze nie miał z czego wybierać, bo jedyna ładna dziewczyna miała jakąś fiksację psychiki na jego punkcie, a jej konkurentki to jedna brzydsza od drugiej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Sarcia uroda nie grzeszy taka przeciętna ale z charakteru lepsza od Zdesperowanej zawistnej Justyny a to przecież uroda nie najważniejsza latka lecą i obie nie długo będą pomarszczone a i cyc Justyny też nie będzie wiecznie jedrny z czasem zrobi się obwisly i sflaczaly wiec madry chlop wybierze kobietę z która da się żyć a nie tylko współżyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mi nie dodało postu no to jeszcze raz. Wygląd człowieku nic nie ma do charakteru, bo tylo wygląd przesądza o urodzie. Justyna to akurat jedyna urodziwa z tego towarzystwa, ale dostała jakiegoś fisia na punkcie walki o Karola. Za to jej kandydatki jedna brzydsza od drugiej. Ja nikogo nie bronię, ale współczuję chłopakowi, że nie miał z czego wybierać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, jednak dodalo mi post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo i szacun dla Piotra ! W Internecie jest burza na ten temat że dobrze zrobił itp. Wszyscy najezdzaja na Emilke i te jej kolezaneczke . Piotrze fajny z Ciebie chłop zycze powodzenia jak nie wyjdzie z Monika to na pewno spotkasz jeszcze kogoś wartościowego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×