Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Oj tam nie wszystko można wytłumaczyć zakochaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największą INTRYGANTKĄ jet Justyna, każda z nich ma prawo rozmawiać i przebywać z karolem , no więc dlaczego Sara nie może , nie jest powiedziane ze KARol wybierze Justę i zadna inna nie ma prawa z nim przebywać, każda z nich powinna mieć duże szanse, wg. mnie najbardziej pasują Karol i Sara, bo Justa to jakaś nawiedzona zołza jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kurfa Justyna kupiła do karola prawo na wyłączność że inna nie może już z nim przebywać , głupoty piszesz ze sara staneła między nimi, karol jest mądry i widzi co się dzieje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby był mądry to by takich ludzi do domu nie spraszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapetowyprzyjaciel
Co do urody Justyny - jesteście śmieszne obgadując ją zawistne babska z oponami i gębami żab!!!! Justyna występowała w wyborach miss! Jej zdjęcia sa w necie! Widać na nich figurę w kostiumie!!!! Jest bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quizomanniak
QUIZ dla uczestników chcę sprawdzić kto z was dokładnie oglądał program odpowiedzcie na pytania: 1. Która uczestniczka nosi za ciasne majtki (wrzynają się w tyłek)? 2. Kto lubi kopiec kreta? 3. Który uczestnik pofarbował sobie włosy? 4. Która uczestniczka ma głowę w kształcie dyni? 5. A która w kształcie czaszki bez ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opop9ud
1.Iwona 2.Ten gruby kandydat Gosi 3.Mikołaj 4.Monika 5. nie wiem - Ania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redford L
Bardzo podoba mi się Ewa - kto mógłby napisac jak ma na nazwisko bo chciałbym napisać do niej na fejsbuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co, ona ma męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Justyna w wyborach miss ?? To super pewnie dlatego nie wyszła jeszcze za mąż bo razi po oczach swoją pięknościa wszystkich facetów haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym trzem dziewczynom od Karola to tylko tzipy ogolic i do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hu/j z tego że była na wyborach miss?i co jest-była miss świata?nie takie paszczury startuja ale to nie znaczy że są ładne.powiedziała kilka słów do mikrofonu i wszystko jasne bybyby yyyyy hihi eeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Justyna jest bardzo atrakcyjną dziewczyną, ale wygląd to trochę za mało. I co z tego, że jest tzw. chemia między nią i Karolem, zauroczenie i że jak ktoś wyżej napisał, gdyby nie Sara, to Justyna "miałaby go w garści"? Justyna jest niedojrzała emocjonalnie, a do tego intrygantka. Przynajmniej tak to wygląda w TV. Jakie życie czekałoby Karola z taką kobietą? Ciągła inwigilacja i tłumaczenie się? Sorry, ale pociąg fizyczny to za mało, by utworzyć dobry związek. Karol nie powinien kierować się przy wyborze tylko tym, że iskrzy między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna jest brzydka,szczene ma straszną,te wąziutke zacięte usta,ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu od quizu rozwaliłeś system, dawaj więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy sie tak uparliście ze jak karol na początku powiedział justynie że jest faworytka to już tak musi zostać?przekonał sie,poznał ja że toto mózgu nimo i prubuje to odkręcić .a wy tylko karol justyna karol justyna...łeee .z daleka i na pierwszy rzut oka to każda ładna a potem sie okazuje że dziewczyna porządna tylko piz/de ma łajdaczke,mądra jak ust nie otwiera pracowita jak coś chce a jak już to ma to pier/dole nie robie -i tekst "widziały gały co brały"i pod pantoflem zdechnie wegetacja aż do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawcie się na miejscu Justyny, którą facet od początku wyróżniał, a nagle zaczął się trzymać z jej kandydatkami i rzucać teksty, że jego faworytka spadła na sam koniec. Na pewno ją to zabolało, a że jest uparta, to walczy o niego. Nie widzę w jej zachowaniu nic nawiedzonego. Mimo że osobiście po prostu bym się obraziła na takiego chwiejnego faceta, to Justyna uznała,że warto mimo wszystko walczyć i skoro tak go oceniła, to nie widzę w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna jest brzydka?to co moze jej konkurencja ładniejsza?nie znacie sie na urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli jej powiedzial na początku że jest faworyta to nie znaczy że się jej oświadczył... A ona właśnie się tak zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna zachowała się w ostatnim odcinku jak dwunastolatka. Problem Karola, jeśli nie widzi jej infantylizmu i gierek. A tak na marginesie na Interii przytoczyli jej wpis z FB. Kwintesencja tej pannicy. Nic dodać, nic ująć. Żenada do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna powinna wiedzieć na czym ten program polega i że będą inne dziewczyny którym Karol się podoba i z którymi ON będzie randkowal i flirtowal , dostała kwiatuszka i czuła się wyróżniona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Justi taka piękna i ma piękne wnetrze to powinna znać swoją wartość i nie zachowywać się jak desperatka, jakby to był ostatni wolny facet na tej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie wazne ,ktora ladniejsza oprocz urody liczy sie tez charakter,pasje, zainteresowania.Jezeli np. poznam chlopaka i jestem nim oczarowana, podoba mi sie ,ale poznajac go blizej okazuje sie,ze to jednak nie ten. To powinnam juz z nim byc do koncz zycia, bo na poczatku bulo super. Zastanowcie sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie wazne ,ktora ladniejsza oprocz urody liczy sie tez charakter,pasje, zainteresowania.Jezeli np. poznam chlopaka i jestem nim oczarowana, podoba mi sie ,ale poznajac go blizej okazuje sie,ze to jednak nie ten. To powinnam juz z nim byc do koncz zycia, bo na poczatku bulo super. Zastanowcie sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko na interii przytoczyli jej wpis... wszędzie dosłownie wszędzie już to wczoraj widziałam, Onet, fakt, wp, plotek , pudelek itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromną pewność siebie widać w tym jej wpisie. Może jest w związku z Karolem i stąd taki protekcjonalny ton i buńczuczność ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej niż po zakończeniu emisji tej edycji nie dowiemy sie czy sa razem czy nie... bo nie moga sobie wrzucać wspólnych fotek żeby nie zdradzić zakończenia. Na pewno obowiązuje ich jakas umowa żeby się nie wygadać. Wpis nic nie znaczy jakoś chce się bronić przed atakami hejtu...ale nie wiem czy jej to na dobre wyjdzie.nie widzę w tym poście pewności siebie raczej rozgoryczenie ... jest takie powiedzenie że winny się tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pominę urodę bo nie to jest najważniejsze. Typuję dopasowanie do osoby i sytuacji. Mikołaj - wydaje mi się że Janeczka. Raz że nie będzie się wzbraniać przed seksem, a on cały czas stawia w roli aktywnego w tym temacie. Po drugie ona jest reprezentacyjna i na gospodarstwie agroturystycznym dobrze wejdzie w rolę gospodyni. Kalendarz gości będą mieli zapełniony po brzegi. Karol - jednak stawiam na Justynę. Ma swoje odpały ale powinna się sprawdzić na wsi. Ona jest wrażliwa ale silna psychicznie. Wieś ją utemperuje, narodzi dzieciaków, rozwinie biznes florystyczny i będzie dobrą żoną. Małgosia - ten w okularach pasuje, ale nie wiem czy da jej to czego ona oczekuje. Prędzej ten młody zapewni jej dawkę emocji ale czy to wystarczy? Piotrek - wybory się skończyły. Dobrze że po latach oglądania opakowań dojrzał wreszcie że trzeba zdjąć złotko, żeby posmakować prawdziwej czekolady. Jego kobieta znajdzie się poza programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa... jeszcze Zbyszek - nie ma co komentować, on nie ma żadnego żadnego doświadczenia z kobietami i zupełnie nie wie czym się kierować. Wybranka znajdzie się szybko, też poza programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Mikołajowi te kandydatki po co się w to bawi... on i tak ma kobiet pod dostatkiem do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×