Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Karol szybko zaurocza się i szybko mu to mija .Tak też będzie z Sarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie są to rzewne jaja;);) Kibicuję Justynie i Karolowi. Małgosi i Pawłowi ze Szwecji Mikołajowi i... tu nie wiem do końca Zbyszkowi i tej niewybranej z Siedlec Piotrowi i ... No wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojny Zbigniew z nadwagą prowadzący gospodarstwo rolne szuka szalonej szczupłej laski robiącej karierę w biurze? :D dobrze mu z oczu patrzy, ale może niech zejdzie na ziemię i poszuka w swoim targecie powodzenia Zbych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 22.47 święte słowa. Mierzmy siły na zamiary czy jak to tam lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek jest niezdecydowany, cały czas grzecznie uśmiecha się, taki miś, nieporadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nudziły się, księgowa chciała wyjechać, nie ruszyła tyłka z ławki, tylko jęczy, że wszystko to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek pogonił dwie karyny po solarium by na ich miejsce wziąć trzecią ? na miejscu tej 40-latki bym się spakował bo honor trza mieć. O tych feministkach, zwłaszcza tej co sobą nic nie reprezentuje a uważa się za królewnę na wydaniu nie ma co mówić bo już cenzuralnych słów brakuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-trochę dziwne z tym Piotrkiem, czyli on zaprosił tę nową Kasię do programu, ale ona wstydziła się przyjechać, i oni cały czas pisali , i on chyba tylko na pokaz wybrał tamte 3 bo musiał, ale już chyba czuł że z nową Kasią coś będzie, wyprosił Emilką by zaprosić nowa, widać zresztą jaki on był nią oczarowany, może ona jest i ładna ale jakaś taka przemądrzała, -kibicuję Sarze i Karolowi, trafny wybór -ta Renata od Mikołaja dlaczego wyjechała, niby ostatnio mówiła że nie jest gotowa na związek, i chyba bała sie ze Mikołaj ją wybierze, ta blondyna co byli na randce nie pamiętam imienia to też jakaś dziwna, on jej się zapytał czy widzi ich jakąś przyszlośc a ona że za szybko sie o to pyta, przecież to zrozumiałe że on chce to wiedzieć by pózniej mieć sie czym kierować przy wyborze, on ją wybierze a ona mu powie ze nie widzi ich razem, nie polubiłam Janeczki ale ona najbardziej do niego pasuje -ta gruba od Zbyszka cały czas narzeka , siedzi na d***e nic nie robi - Małgosia wybierze tego czarnego młodego Piotra bo na wczorajszej nie wykazywała żadnego zainteresowania 2 Piotrem tylko cały czas miała jakieś ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he, ta gruba chciała wyjechac ale z lenistwa nawet duupy nie podniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytłumaczcie mi to bo nie pamiętam, Piotr powiedział, że zaprosił tę nową Kasię, ale ona coś wstydziła się przyjechac, czyli jak było rozdawanie listów i wybór to było jej zdjęcie i on już wtedy ją wybrał tylko , że ona nie przyjechała ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta młodsza od Zbycha to za grosz własnego zdania nie ma, jest tak podatna na każde słowo grubej, że jakby tamta jej kazała krowi mocz pić to by piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbychu też taki niezdecydowany ale w jedym zdaje się być pewny "miał swoje powody by odesłać Joannę i zamierza iśc dalej" zdaje się Joanna już bez szans co ona mu musiała tam na tym zapoznawczym spotkaniu nagadać, skoro te dwie "damy" jadą po nim jak po łysej kobyle, a nadal są w "grze" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa u Piotra śmierdzi, aż mi się żal "ponętnej" Emilki zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem, jak temu Zbyszkowi udaje się gospodarstwo prowadzić??? Mama powinna na pierwsze spotkanie pojechać, widać, że mądra i wyważona kobieta. I ze kocha tego Zbycha, co to na gospodarkę wybiera laskę z korporacji, co do Nepalu w listopadzie ma jechać:)))) Cud-miód na rolę i do oporządzania krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem, jak temu Zbyszkowi udaje się gospodarstwo prowadzić??? Mama powinna na pierwsze spotkanie pojechać, widać, że mądra i wyważona kobieta. I ze kocha tego Zbycha, co to na gospodarkę wybiera laskę z korporacji, co do Nepalu w listopadzie ma jechać:)))) Cud-miód na rolę i do oporządzania krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po jaką cholerę ta laska z korporacji zgłasza się do rolnika co wiadomo nie opuści gospodarstwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może firma zleciła jej jakieś badania wiejskiego rynku pod kątem popytu na mleczko sojowe i bengalskie tofu. A że matka Zbyszka woli tradycyjnego schabowego z kapustką to jest konflikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te Zbyszkowe przeginaja wiedziały gdzie i po co jada ze gospodarka jest one chyba myslały ze beda tylko lezec,spacerowac, sniadania do łóżka itp. ...no u Karola i Sary widac ze iskrzy, tylko on taki zmienny jest łatwo i szybko można go zbajerować, troszke przytulania, buziaczków i juz zauroczony, chociaz ta Sara wcale taka piekna nie jest to pasuja do siebie, on spokojny i wrazliwy marzyciel, ona szalona spontaniczna krejzolka, mysle ze mogloby cos z tego być.. jesli nikt trzeci sie nie bedzie wpierdzielał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara po prostu powinna popracować nad swoim wizerunkiem. Rozjaśnić te okropne, czarne brwi, nie opalać tak bardzo twarzy, zmienić nieco odcień włosów na mniej tandetny i będzie wyglądała dużo lepiej. Ogólnie wydaje się sympatyczna dziewczyna i moim zdaniem pasuje do Karola. Iwona od Zbyszka jest manipulowana przez Ewę. Ale tak czy siak, to z tego raczej by nic nie wyszło. Źle chłop dobrał sobie kandydatki. Nie wiem czym się kierował, ale rozsądek chyba w wyborze udziału nie brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10.52 Ta z korpo poszła do Zbyszka, bo chciała medialnie zaistnieć, a u niego miała duże szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medialnie zaistniec? :D:D Niby gdzie, po co , CZYM ? hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no właśnie czym? Na pewno nie uruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaniedbana jest ciężko uwierzyć ,że jest z korporacji.Oprawki niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaniedbana jest ciężko uwierzyć ,że jest z korporacji.Oprawki niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie masz się do czego doczepić. Oprawki niemodne. Bez przesady. Żadna zaniedbana. Ładna dziewczyna. Zaniedbana to jest ta 'dama' ze stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obydwie ą strasznie zaniedbane a o tej grubej to szkoda mówić, ciagle w jakis łachmanach tych samych chodzi, włosy masakra, niby ksiegowa a taka nieokrzesana, a iwona też jest zaniedbana, włosy zawsze tłuste az się rzygać chce, też zawsze te same ubrania, i zawsze robi miny jakby jej główno śmierdziało pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej to u Piotra. Same przeważnie kobitki siedza. Zainteresowania zero im okazuje. Karol to juz sam nie wie czego chce. Kochliwy jak nastolatek. Najfajniej mimo wszystko u seniora Mikolaja. Atmosfera wesoła i czas milo spedzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj mnie zaskoczył swoją reakcją jak ta w krótkich włosach odchodzila... ewidentnie było mu bardzo przykro. Myślałam że to stary zbok, tylko jedno w głowie..tak większość telewidzów uważa bo tak jest niestety odbierany a tu prosze jakies uczucia ma. Nawet mi się to trochę szkoda zrobilo w pewnym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×