Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
I znowu kur/waaa justyna i karol pasują do siebie..ble ble srutu tutu .ooochh una tako...tylko trzeba jej dyśel i chomonto założyć to się uspokoi.wydaje mi sie jakby to justyna pisała.mdli mnie od tego.chlopak się uśmiecha delikatnie chce ją spławić, niewie kiedy głupi ża rtuje. wyczaił że sara jest normalna a justynie szuka koszuli z długimi rękawami żeby z tyłu je związać. heloł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej śmieszy mnie to ze tak się sracie a program dawno się skończył i rolnicy i tak juz wybrali kogo mieli wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to śmiej się dalej. Emitowany jest tak a nie inaczej wiec komentujemy to co aktualnie nam przedstawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara na zdjęciu na fejsie pokazuje pierścionek na palcu,ciekawe czy od Karola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy da rade obejrzec przed premiera? Ten 7 juz odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da rady bądź cierpliwa/y wytrzymaj do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde nigdzie onilne czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o Mikołaja to gwarantuje że znajdą się nawet 20 latki które obsłużą go elegancko w seksie i dadzą mu super satysfakcję a wydaje mi sie czasami że jemu tylko o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 20 latka i prędzej bym sie zrzygala niz go obsluzyla. Sory. Stary dziad chyba taki sam jak ty gościu bo widac ze fantazje masz wybujala. Jedyna 20latka jaka moze was obsluzyc to ku/rwa. Taka prawda. Na ziemie. Raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh Mikołaja ta w krótkich włosach też nie obsłuży... ani teraz ani potem, sama zrezygnuje dla mnie jest trochę dziwna taka cnotka fajnie że jej nie pasują te macanki przed kamerami ale mimo wszystko jest dziwna taka trochę filozofka wszystko w piękne słowa ubiera, za to ta druga od maseczek Z chęcią i przyjemnością obsluzylaby tego Alfonsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta gruba feministka od Zbyszka to nie wiem czego szuka na świecie. Przecież nikt by jej nie zatrudnił nawet jako parobka a co dopiero na miłość życia. Przyjedzie jakiś kontrahent a ona co, w przepierdzianym i porozściąganym dresie wyjdzie ? Wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka bierze do japy ...mówisz że ty o tym wiesz,chciasz się stara jak może ,przrz całe życie słyszy ten tekst.emilka bierze do jaapt tu dududu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od Piotra z tymi rzesami miała do niego pretensje ze wyrzucił Emilę a one tak dobrze się bawiły i wszystko zepsuł... no kurczę ona przyjechała męża szukac dziewczyny czy się pokazać? Chyba faktycznie woli dziewczyny. Moim zdaniem powinni zmienić troche zasady programu bo z każdym sezonem coraz gorzej się dzieje. Coraz więcej osób chce się wlasnie pokazac, jakos"wybić" i w rzeczywistości nie sa zainteresowane samym rolnikiem, w trakcie nagle rezygnują, albo kloca sie jak przedszkolaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Piotra dołączy jakaś nowa uczestniczka, ciekawe tylko z jakiej racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ...Moim zdaniem powinni zmienić troche zasady programu bo z każdym sezonem coraz gorzej się dzieje. Coraz więcej osób chce się wlasnie pokazac, jakos"wybić" i w rzeczywistości nie sa zainteresowane samym rolnikiem, w trakcie nagle rezygnują, albo kloca sie jak przedszkolaki xxx Racja, tylko jak to zweryfikować? Poza tym rolnicy nawet mając ewidentne sygnały, że panienka na wieś się nie nadaje, lub chce się "wybić" nie potrafią dokonac odpowiedniego pod tym kątem wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dwie feministki od Zbyszka to mi się w głowie nie mieści.Mi byłoby wstyd iść do kogoś do domu i takie rządy uprawiać,pouczać gospodynię domu, wyliczać wady facetowi który zaprosił je do swojego domu.Nie wiem o co tu chodzi .Idzie się do czyjegoś domu i takie rządy tym bardziej że one nic sobą nie reprezentują oprócz buńczuczności.Po co one się zgłaszały, po co tam lazły ? Przecież każdy człowiek jest dorosły i ma prawo decydować o swoim życiu.To tak, jakbym ja miała iść do domu mojej teściowej i zabronić jej słuchać radia maryja albo wytykać że za często sprząta taras albo powinna iść na spacer zamiast gotować obiad swojej córce bo mi sie to nie podoba że jej córka ma podawane gotowe. :O Każdy sam decyduje o swoim życiu i ma prawo do niego więc o co temu pasztetowi w leginasach chodzi i tej okularnicy która teraz twierdzi że jej to nie pasuje.jeśli nie pasuje to wypad, wychodzisz i won .Co za lumpiary niewychowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powoduje że takie gófna jak u Zbycha czują sie pewnie i obrażają gospodarzy domu ? Ten program zrobil sie własnie bardzo komercyjny i zgłaszają się p***y chcące zaistnieć i zdobyć sławę. Taki pasztelon z oczami jak u świni, tłusta du/pa,uda jak u słonia,opona na brzuchu,wygląda jakby w oborze robiła całą dobę pyskuje i szydzi z rodziny u której jest,śmieje się i nabija.A ta w okularkach też piórka dostała , wyglądała na taką poczciwą duszę a zachciało jej się faceta który będzie śniadanie do łóżka podawał,szykował obiad, robił w polu kombajnem i jeszcze dom sprzatał.Gwiazda, wielka gwiazda łaskawie sie zgodziła pojechać do "kaleki" więc myślała że będzie księżną.A tu bezczelny Zbych traktuje ja zwyczajnie-baba zawiedziona. Jeśli baba szuka sponsora to niech ogłosi sie na roksie, zobaczymy ilu będzie miała kandydatów. Pi/zda tępa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś takie właśnie "miastowe" mają pojęcie o życiu na wsi, "teraz takie mamy czasy że mąż musi pomagać w domu", no fajniutko w takim razie żona jazda na kombajn a mąż w tym czasie ziemniaczki na obiad obierze i kotlety utłucze to są baby które nigdy w życiu nie były na wsi poza przejazdem samochodem przez tereny wiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem powoli tego. Czy to na serio wielka ujma przygotować mężowi obiad? Ogarnąć dom gdy on zasuwa na roli? Co to się porobiło ... Tym bardziej nie rozumiem tych " wyzwolonych" które zgłaszają się do programu. Przecież nie jest tajemnicą, że to casting na partnerkę dla rolnika, który faktycznie wiele godzin spędza poza domem, co za problem w tym czasie zadbać o posiłek i np. zrobić sobie w wolnym czasie piękny ogród z ziołami i kwiatami? Nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to świadczy jakie feministki wychowały te tvn i polsaty dla nich przygotowanie obiadu to ujma na honorze kobiety wolą zapiertalać u siebie w jakiejś kiczowatej korporacji za pensję niż pomóc przedsiębiorcy-swojemu męzowi który robi na polu kombajnem, traktorem, mają duży dom wyposazony we wszystko i dla nich to ujma że musza wstawić na herbatę lub umyc okno :O takie jest zycie zwykłe - ty rpobisz obiad, u8myjesz okno,wannę, podliczysz podatki, pojedziesz na zebranie gminne a mąż pracuje ,tyra, ma dofinansowania i niczego ci nie brakuje - masz na dom, masz na opłaty,masz na dzieci, masz samochód i co ? jeszcze pdgrywac Paris Hilton że sie nie podaba kurfa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feministka to emancypantka, kobieta niezależna, znająca języki obce, mająca hobby, pasje wykształcona osoba, a nie bezczelny babofon który wyżej sra niż du/pę ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawdę jestem kobietą ale dziwię się kobietom w Polsce.Ile to programów oglądałam w tv ,gdzie kobiety płakały bo mąż bije i musiały uciekać z dziećmi ,iśc do domu samotnej matki i doszukiwac sie na nowo jakiegoś sensu zycia, nie miały pokoju , nie miały na jedzenie a nie jedna miała ciążę jeszcze na głowie.I takie ubolewanie jaki ciężki los kobiety a jak pójdzie do faceta który pragnie rodziny,oferuje dom, warunki, może jeździć autem, ma na wszystko to tez źle bo nie było śniadania do łóżka bo matka faceta sprząta dom a to on powinien sprzatać.Na siłę wyszukiwanie problemów i strzelanie focha,niezadowolona.Taka tłusta torba ze świńskimi oczami żąda warunków jakie ma księżna angielska bo tzw "kaleka" ma wielkie szczęście że ona zgodziła sie na pobyt w jego domu.A weź Zbych grabie i pogoń te przebrzydłe wredne babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tamta skąd wiedziałaś że do Piotra przyjedzie nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak słów na te "dziunie" od Zbigniewa, szkoda jego matki, bo to ona jest przeszkodą dla tych dwóch lambadziar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJUSTYNKA
😠 Jakim prawem Karol wącha bąka Sary?! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym juz na miejscu tej 40stolatki podziękowała temu Piotrowi, nie okazuje żadnego zainteresowania, pisal i rozmawial z jakąś nową która zaprosil w trakcie trwania programu i to jej juz więcej czasu juz poświęcił niż tej ktora byla u niego od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ścisnął ją za mocno w tej wodzie, aż sie gacie zrolowały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol szybko zaurocza się i szybko mu to mija .Tak też będzie z Sarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×