Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Emilka niech się zgłosi do Trudnych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna mi się nie podoba i tyle taki mam gust morda jakby łopatą dostała i kobele zęby zaślinione.noga 2razy grubsza od karola i pewnie 2razy jest cięższa.buty na szpilce do tych nóg?chyba gumiok i pachołek uliczny trzebaby było przybić ,zgrabność słonicy.na bramce w wanessie powinna stać!babochłop motopompa.a ty co tak ją bronisz?że taka ładna a może to ty justyna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, ludzie, skąd w Was tyle nienawiści? Skąd Wy takie epitety znacie, takie obelgi? Skąd Wy tak umiecie ubliżać? Wstydźcie się. Nad takimi wadami to się pracuje, a nie w internecie z nimi afiszuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna ma świetna figurę,kobiecą,ale charakter koszmarny!! Lepsza Sara,ale niech tych brwi tak nie maluje!!!!! Emilka-od początku było wiadomo co to za element,ta Kaśka jeszcze lepsza,brzydka jak noc,Monika 100% kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama piszesz że taka ładna justyna to wbijaj na fb do niej i umów się ,a nie wmawiaj że ktoś niema gustu i gratulujesz.bo ty jesteś wyrocznią, kreaturą mody i myślisz że jak skrytykujesz kogoś tylko dlatego że wolałby sare od justyny to ktoś zaraz zmieni zdanie i podłapie twoje słowa i się zgodzi z toba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek szacun.ciekawe kto mu powiedział że emilka była w innym programie.emilka została ci "pieresza randka "produkcji tvp ,ślub od pierwszego wejrzenia-tvn ewentualnie chłopaki do wzięcia a jak nie to może usterka nasz nowy dom. jedziesz z koksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dobrze, że Piotr wyrzucił tę dziewczynę, ale ciekawe, na ile to jego własna decyzja, a na ile zamysł produkcji programu. Dziwne, że tak był za nią, a nagle się rozmyślił po takich zaszłościach z innym programem. Justyna faktycznie najładniejsza z nich wszystkich, ale ciekawe, kto z nią psychicznie wytrzyma. Babki u winiarza mają jak u Dionizosa :D chłopaki u Małgosi raczej też nie narzekają, skoro jeden sobie nawet z cielakiem poradził. Panu Zbyszkowi współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi imponuje zachowanie Piotra.Dowiedział się że dziewczyna lansuje się w różnych programach o tematyce damsko-męskiej i jej podziękował, wyprosił z domu.Koleżanka która za nią płakała postanowił nie powstrzymywać.Bardzo ekstra się zachował ,ktoś inny celowo by trzymał taką i owaką żeby był program i żeby grać na potrzeby widzów a on zrobił jak uważa ,nie będzie oszukiwał i grał jakąś rolę aktorską dla potrzeb telewizyjnych, postanowił to przerwać i wyprosić .Mogła owszem mu się podobać ale jeśli dowiedział sie takich rzeczy to powiedział nie, twardo i zdecydowanie,super !Bardzo na plus i na pewno po tym programie znajdzie się jakaś dziewczyna dla niego, tym bardziej że ma fajnych rodziców. Jeśli chodzi o randkę Mikołaja oraz tę szczupłą elegantkę to było żenua.Chodzi o to że widać że on jej nie pociąga.Ta babeczka nie lgnie do niego i wręcz przeciwnie -chce się odsunąć, mówi że nie jest gotowa i podobne rzeczy ale po prostu ona nie czuje chemii i organizmu nie oszukasz.A Mikołaj chciałby się dokleić do ciała kobiety bo on taki jest ,lubi poflirtować,pożartować,przytulić,pocałować a ona jest chłodna,jakaś taka wytworna i niedostępna. Jeśli chodzi o Karola to Justyna jest kobietą bluszczem.Ona go osaczy i zatruje mu życie.Widać było jak Karol się cieszył że przebywa z Sarą w traktorze, że w jej obecności czuje się na luzie i uśmiechnięty.Gdyby związał się z Justyną to gwarantuję, że ona zatruje mu życie.Będzie siedziała w domu i wymyślała intrygi, jak dowie się od kogoś że Karol rozmawiał z sąsiadką w sklepie to urządzi gehennę.Shizolka i proponuję jak najdalej od takich bo po co sobie truć życie . Jeśli chodzi o Zbyszka to facet fajny a jego mama to naprawdę kobieta z klasą.Te dwa babole co u niego siedzą to porażka,jak program się skończy to wierzę że ta luba wspaniała już na niego czeka.On potrzebuje kobiety aktywnej, towarzyskiej, rozmownej,wesołej,optymistycznej żeby pociągnęła go za sobą do ludzi ,bo wiadomo on spokojny i wyciszony i jak żona będzie taka sama to będzie niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wredne małpy od Zbyszka niech pierwsze włosy umyją,fujjj i jak nigdy nie komentuję tuszy tak ta gruba ma się za cudo,a ekhemmm... Ona na wsi codziennie nie chce być?! To po cho*erę przyszła do tego programu,mogły obie pójść do "Koła fortuny". Ta chuda od Mikołaja widać,że cnotka to nikt jej nie chciał.Tamte kobiety pewnie swoje przeszły w życiu i chcą trochę poczuć życia "na starość" (przepraszam drogie panie) to i tańczą jak im Mikołaj zagra. Wydaje mi się,że w tym wieku babeczki mają więcej luzu niż nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobitka z randki od Mikołaja mówi,że nie czuje pociągu do Mikołaja. No przepraszam bardzo,widziała jego "ofertę" jego samego i zgłosiła się do faceta który w ogóle jej się nie podoba? Hmmm...Cóż mogło jej się spodobać,że się zgłosiła ;-) Mikołaj jest mądrym facetem,ta pani "poleci" pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie też najbardziej lubię te sekwencje z panem Mikołajem, te dwie starsze babki są takie fajne, równe i szalone :D pani Renata troszkę od nich odstaje swoją powagą, ale wiemy już, że ma chorą babcię na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no Justyna przypomina mi Hurrem z serialu Wspaniałe stulecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka ,Bandziirek z chlopakow do wtiecia juz na Ciebie czeka.Bedziesz gwiazda TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie że Karolek nie ma w czym wybierać, a przecież na pierwszych randkach miał dwie fajne dziewczyny - jedna sama zrezygnowala jak zobaczyła fiksację Justyny a drugą sam odesłał do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam nie wierzę że Karol nie miał i nie ma brania fajny sympatyczny chłopak nie wiem po co mu ten program myślał że przez tv jakas gwiazda mu się trafi no to się trafiła psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a szczególnie ta jedna byla najmilsza i najfajniejsza, która po odrzuceniu nawyzywała karola, że nie ma wartości i będzie cudze dzieci bawił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Zbyszka wykazuje wiele cierpliwosci i taktu wytrzymujac te docinki tych dwóch bab pod własnym dachem. One chcą pokazac swoją nad nią wyższość a tylko sie kompromitują... Jest róznica między WSIĄ a WIOCHĄ, która reprezentuja te dwie "niezależne" paniusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek poniekąd sam jest sobie winny zaistniałej sytuacji. Przecież to on wybierał kandydatki. Mógł przewidzieć, że panie z dużego miasta, aktywne zawodowo, niekoniecznie odnajdą się na wsi. Moim zdaniem najbardziej odpowiedniej podziękował na samym początku, więc niech teraz ma pretensje do siebie, że kierował się... no właśnie: czym? Bo nie wiem skąd wybór tych dwóch dziewczyn. A tak na marginesie, to może i z niego dobry człowiek, nie zaprzeczam, ale jednocześnie nudziarz i ciepłe kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł przewidzieć, że panie z dużego miasta, aktywne zawodowo, niekoniecznie odnajdą się na wsi X Może sądził, że zgłosiły się faktycznie te, które widzą siebie na wsi. Och, naiwny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek, którego tak wszyscy żałują jest ofiara swojego egoizmu i wygodnictwa. W swojej wizytówce mówił, ze szuka osoby, która poza ogarnianiem jego domu, ogarnie mu papiery. Więc odrzucił wydawałoby się fajną kandydatkę - ale humanistkę i wybrał księgową oraz kobietę z finansowej korporacji. No i dostał, co chciał. A chciał piękną, szczupłą, wykształconą pannę, co będzie mu gotowała, prała, sprzątała, ogarniała ogród, zajmowała się ich dzieckiem/dziećmi, a w wolnych chwilach prowadziła mu księgowość, bo takie ma być jej wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE CO W TYM ZŁEGO ZE CHCE BY OGARNĘŁA MU PAPIERY , ogarnąć dom ugotować ogarnać jakieś papiery czy to dużo, Zbyszek w gopodarstwie sam super sobie radzi więc pewnie nie będzie żony za dużo obarczał, tam pracą, ewidentnie widac że jemu brakuje tam kobiety i rodziny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To złego, że szukał właśnie księgowej, żeby przyoszczędzić. Pierwsza lepsza karyna mu tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek jeszcze chce zeby mu obiagała przyszła żona. Chyba tego obawiaja sie najbardziej panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek jeszcze chce zeby mu obiagała przyszła żona. Chyba tego obawiaja sie najbardziej panie ---------obiagała--co to znaczy -o co ci chodzi napisz po ludzku bo nie zrozumiałam sensu twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.00 To nie są jakieś tam papiery jak się ma duże gospodarstwo. To są podatki dochodowy, VAT i td. Przy tym mam wrażenie, że poza zauroczeniem tą szczupłą kobietą z korpo,to było powodem zrezygnowania z nauczycielki. Jeśli tak - to szkoda i Zbysiu przechytrzył sam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Karola to wieś nie przeszkadza w znalezieniu drugiej połówki, chodzi o to że wcale nie jest ciężej niż w mieście jak to ktoś tu napisał...widac że to ogarnięty chłopak kaweler mlody przystojny bezdzietny więc jakby chciał to by znalazł ..nie wiem może ma wygórowane oczekiwania i jest wybredny, nie wiem po co mu ten program dla rozgłosu ? no o Justynie z pewnoscia jest głośno cały Internet aż huczy i o nim przy okazji, choć lubię ten program i z zaciekawieniem go oglądam to jednak nie jestem zwolenniczką szukania miłości przez kamery i telewizję sama nigdy bym się nie zgłosiła, niestety wiele osób robi to dla lansu dla zabawy ale co z zrobić tak ten świat jest urządzony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam też że bardzo wredną jest 3 kandydatka Karola Anna , najpierw w liście nie napisała ze ma dziecko bo chciała za wszelka cenę dostac się do programu, no nie dla mnie to ona jest osobą dążacą do celu po trupach , udaje taką miłą uciekajacą od kłótnie problemów ale ja jej nie pulubiłam, ona też jest niezłą manipulantka, najlepsza dla Karola to Sara, bo o Justynie to już mi sie nie chce nawet pisać bo ona to jest niezrównowazona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna się zakochała, a kazdy w takim stanie trochę traci rozum. Najgorszą manipulantką jest Sara, bo to ona zaczęła się kleić do Karola, widząc, że woli Justynę. Akurat oni jedyni w tym programie (Karol z Justyną) wydają się dla siebie stworzeni, a Sara się pcha gdzie nie jej miejsce. Jak ją widzę na ekranie, to coś mnie strzela. Jeżeli im nie wyjdzie, to wyłącznie Sara będzie winna, że ryła się gdzie nie powinna. Anka może i przechytrzyła Karola z tym synkiem, ale przynajmniej zna swoje miejsce w szeregu i nie podrywa ostentacyjnie kogoś kto ewidentnie wolał inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sara pewnie po programie zrobi karierę w mediach, bo jest taka cwana, owija sobie ludzi wokół palca, nikt nie widzi jej MANIPULACJI i umie zrobić lepsze wrażenie niż jest. Karola też raczej odbije Justynie, bo on jest podatny na Sary manipulacje, ale czy z tego coś będzie na stałe -nie sądzę. Oni są skrajnie różni. Justynie współczuję bo od początku Karol się nią zauroczył, mimo ze widział jej narwany styl bycia, i jakby tam się ta Sara nie wp*****lała, to miałaby chłopaka w garści. JUSTYNA jest trochę zbyt autentyczna i wrażliwa jak na telewizję, więc będą się z niej śmiać z każdą kolejną walką o Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za żadna nic nie wyjdzie za dużo manipulacji i zawiści ta w okularach najmądrzejsza ale i tak też z tego nic nie bwdzie bo nie iskrzy bo nawet nie maja okazji się bliżej poznać tamte dwie za dużo wokół Karola robią zamieszania. . Oby się pozbył Justyny jak najszybciej jest za bardzo zaborcza już teraz a co będzie potem... owszem zdrowa zazdrość jest potrzebna w każdym związku bo to znaczy że komuś zależy ale podkreślam zdrowa zazdrość a to co Justyna odwala jest chore oni nawet nie są w związku jeszcze ewidentnie chce sklucic Karola z pozostałymi kandydatkami no sorry to nie jest normalne zachowanie dojrzałej kobiety, nawet nie pozwala siebie zdobywać to on powinien o nią zabiegać a ona go tylko osacza i snuje intrygi jak pietnastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×