Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Ewelina czy miałaś jakieś plamienia albo poroniłas kiedyś albo teraz masz słabe tętno czy coś w tym stylu? Jeśli nie to nie rozumiem zakazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Wlasnie nic nie mam. Wydaje mi sie ze lekarz (ten co bylam na usg) uwaza ze w tym czasie mozna poronic (?). Wiecie obawiam sie sama ze penetracja moze cos uszkodzic i jakies krwawienie sie moze pojawic. albo za bardzO na siebie chucham. W poniedzialek mam wizyte u mojego zaufanca to sie dyskretnie zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Heej, jak się dzisiaj czujecie? Ja nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, tak mnie mdli, a w poniedziałek wracam do pracy ;) Poza tym pogoda jest dobijajaca, obiecalam sobie że będę aktywna, ale jak tu być aktywnym jak leje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, ja pytałam o lekarza o seks i powiedział że w zdrowej ciąży nic nie ma prawa się stać. Jeśli nie ma plamień, bóli itp to nie ma przeciwwskazań. Ja przez tydzień miałam zakaz i myślałam że zwariuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Moj maz wyjechal ale wraca pod koniec nastepnego tygodnia. Tak to bym zwariowala, a on tez by mi zyc nie dawal. Haha Ja sie dzisiaj w miare czuje. Moze dlatego ze zajelam sie roznymi sprawami to nie zwracalam uwagi na swoje samopoczucie. Ale rowniez staram sie odpoczywac i jak sie poloze to sie zaczyna podchodzenie do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
A my abstynencja, bo się boimy haha ochota jest, ale tyle się teraz dzieje, że jakoś jeszcze dajemy radę :D A ja dzisiaj rano do 14 w łóżku leżałam, brak sił. Ale teraz w sumie jest dobrze, nie wiem czy nie za dobrze. Odstawiłam metę i świruję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Właśnie też chciałam poruszyć temat sexu, bo my dziś pobaraszkowaliśmy i już PO tak jakoś się bałam przez chwilę, że może niepotrzebnie do tego 12tego tygodnia ehhh. W poprzedniej ciąży kochalismy się normalnie mimo ciąży bliźniaczej i było ok ;) Zapytam lekarza na wizycie w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollu, a wiesz co na temat zielonej herbaty w ciąży? Uwielbiam zieloną i białą, a moja mama twierdzi, że nie powinnam ich pić :/ Majówka2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam, bo na necie jest wszystko, że pić, że nie pić i bądź tu człowieku mądry! Majówka2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majówka nigdy nie udowodniono nic ze zielona biała czy jaka kolwiek inna herbata szkodzi w ciąży. Jedyna herbata na temat której są sprawdzone informacje to herbata z liści malin nie mylić z herbata z owoców malin. Możesz pic śmiało. Ostrożnie radziłabym tylko z herbatami czerwonymi same w sobie nic nie szkodzą w ciąży ale w nadmiarze powodują skurcze jelit ułatwiając wypróżnienie i nie tyle herbata czerwona może mieć zły wpływ co częste i wznoszone ruchy jelit. Ale to tez jak ze wszystkim zachować umiar i stosować tylko w razie potrzeby a będzie Ok. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Kurde dziewczyny. Boli mnie brzuch wieczorami, nie mogę przez to spać. Wczoraj spałam jakieś 3h, dzisiaj znowu się zaczyna. To są takie bóle jak na okres, nie wiem co mam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje się i nie mogę spać przez to :( A wizytę u ginekologa mam dopiero 2 listopada i to jeszcze nie u mojego, bo mój jest na urlopie i przyjmuje dopiero w grudniu... :( nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegosc masz długie cykle? ile dni jesteś po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegośc już doczytałam masz 31 dniowe cykle, powinnaś zrobić bete hcg i zobaczyć jak przyrasta w odstępie 48h , kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Cykle mam 31 dniowe, ostatni okres 18. września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegośc na pewno wszystko się wyjasni na pierwszej wizycie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz plamień ,zrób tylko przed wizytą beta hcg w odstępie 48h zobaczysz czy ładnie przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegość to bardzo wczesna ciąża wiec do 12 tyg różnie z nią może być wiec panika nic nie da bo jeśli nie masz plamień, beta będzie prawidłowa to spokojnie do 2 listopada poczekaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamień nie mam i ogólnie się czuje całkiem dobrze. Trochę mniej energii mam niż zwykle, ale to akurat mnie nie dziwi. Te bóle mam głównie wieczorami. W tygodniu zrobię betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóle jak na miesiączkę w początkowej fazie ciąży są jak najbardziej normalne :) Majówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinaewelina jutro masz drugie usg ? to będzie już u ciebie 7 tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Tak jutro usg. To bedzie dokladnie 6 tydzien 4 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinaewelina to pewnie już serduszko będzie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Oby oby licze na to :) dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ewelina NA PEWNO :) czekam na wieści mój klonie ciążowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Dziewczyny, zwłaszcza te doświadczone i troll. Od samego początku byłam senna, brak sił, energii. Moglam przespać cały dzień, o 21 prysznic i spać. A dzisiaj jakaś taka żywa się zrobiłam. Nie mam plamień, żadnych skurczy brzucha. Ale po tylu tygodniach bycia senną to dziwne uczucie. Czy mam się martwić? :( Czy po prostu jakiś lepszy dzień mi się trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyferka a w którym tygodniu i dniu od om jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyferka123 do 12 tygodnia jest wczesna ciaza nikt ci gwarancji nie da i nie zapewni że wszystko będzie ok w 100% gdyż różnie na tym etapie może być pozostaje ci czekać i uzbroić się w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×