Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Ja po badaniach. Pobrali krew, zrobili usg i znalezli tętno. Na ta chwilę jest dobrze. W niedzielę powtórka. Zrobili też betę ale nie wiem czy powiedzą mi wynik. Powiedzieli żeby nie brać tego do głowy. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Klara odpoczywaj I sie nie przejmuj. Wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Klara dużo odpoczywaj. Staraj się nie denerwować a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Klara, leż i odpoczywaj póki możesz. Ja niestety już takich przywijejów nie mam, bo moje dziewczyny mi nie pozwalają :-) Napewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Justyna ile lat maja twoje dziewczyny? Moja ma 2 latka. Ciagle cos trzeba robic. Jak juz zle sie czuje to wlaczam bajke I moge odpoczac. Maz wroci z pracy to wtedy sie nia zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ostatni post był do Mariki. Mie do Klary. Serio ci mówię i to bez żadnych złośliwości lepiej nastaw się ze może być różnie. Jak dla mnie beta za mała dlatego tez mie masz objawów. Lepiej oswajaj się z ta myślą będzie ci łatwiej. A jeśli mimo to się uda to chyba lepiej wpaść w euforię niż depresje. Zreszta najlepszy obraz będziesz miała jak zrobisz betę 2x w odstępstwie 48 godz. Jeśli się podwoi to jest Ok. A cała reszta niech nie ocenia mnie zaraz negatywnie. Trzeba mieć realne spojrzenie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Justyna witaj :) Ja również dwójka dzieci. Mam chłopców - bliźniaki. Nie mam już żadnych negatywnych objawów i dobrze mi z tym ;) Jeździcie samochodem? Ja bardzo dużo i w zeszłej ciąży do samego końca jeździłam. Mam nadzieję, że i tym razem tak się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Gosc, bez zadnych zlosliwosci, ale czy masz problemy z matematyka? 30,8 61.6 po 48 h 123.2 po kolejnych 48h 246.4 po kolejnych 48 h 492.8 po kolejnych 48 h Wynik bety po 8 dniach.. a nie po 7. Kolezanka ma 720. Czyli po 48 h jej wzrasta grubo ponad 100% . Nie mecz nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Moje dziewczyny mają prawie 3 i skończone 6 lat. Wiecznie trzeba coś przy nich zrobić. A ja na dodatek pracuje, więc jak wracam do domu to jestem padnięta. Poprzednie ciąże pracowałam prawie do końca i nie wiem czy teraz też dam radę. Co prawda praca umysłowa, na siedząco ale też jest ciężko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Justyna, pamietaj ze zdrowie maluszka jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Czy słyszałyście już bicie serduszka? Bo ja ide dopiero w pon. i już nie mogę się doczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
Ewelina dziękuje Taka osoba jak Gość nawet Nie zdaje sobie sprawy jak dużo przykrości może zadać. Drugi gościu jeśli sprawi ci to dużą satysfakcję, to dzięki tobie śniło mi się północy że mam mniejszą betę , a drugie pół nie spałam. Gratuluję, mam nadzieję że jesteś siebie Dumna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej. I to ze ktos nie ma objaw ciazy to tylko tej osobie pozazdroscic. Poza tym objawy moga sie jeszcze pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Justyna zadała dobre pytanie: czy któraś słyszała już bicie serca? Czy to za wcześnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Na dobrym USG nie jest chyba za wcześnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa888
A serduszko jeszcze trochę poczekam, bo to chyba po szóstym siódmym tygodniu, ale we wtorek mam Zamiar zobaczyć pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
U mnie tez było jeszcze za wcześnie. Mam nadzieje zobaczyć na następnej wizycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Ja byłam 02.10 i to był 5w2d i było widać pęcherzyk z zarodkiem. Mam nadzieję że w pon bedzie słychać serduszko. To będzie 7w2d. Ja wybrałam gina z dobrym sprzetem. Robi na nim prenatalne i USG 4D. A zastanawiałyście się już nad testami Papp-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Nawet nie zastanawialam sie nad tym testem. W pierwszej ciazy nie robilam. Lekarz po prenatalnych stwierdzil, ze dziecko zdrowe. I tak jest. Zobaczymy jak teraz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ewelina to tak jak u mnie. Tez jeszcze O tym nie myślałam. A wasi bliscy juz wiedzą o ciąży? Nie mowie tu oczywiscie o mezach i partnerach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Nie nikt nie wie. Nie powiem bliskim dopoki nie zobacze na wlasne oczy ze jestem w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Ja robiłam w każdej ciąży ale miałam je na miejscu u swojego gina więc nie musiałam latać. U mnie o ciąży wiedzą tylko rodzice i koleżanki z pracy (muszą szukać szybciutko kogoś na zastępstwo :-)) Nawet dzieciom jeszcze nie mówiłam. Poczekam do końca I trymestru żeby nie zapeszać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się nikomu specjalnie nie chwalilam. Ale nie zaprzeczylam jak ktoś zapytał. Chce z tym poczekać jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Najlepiej jest poczekac. Do 12 tyg. Wszystko sie moze zdarzyc. Ale by sie chcialo szepnac slowko. To taka radosna nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
To ja gość z 13.53. :) . Ja rzuciłam palenie i to mnie zdradzilo wsrod najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Lenka, bardzo dobrze ze rzucilas palenie. Jak przebywalam w szpitalu na ginekologii,kobiety palily jak smoki. Nie dalo sie wejsc do lazienki. To straszne jak truly swoje dzieci. A jak teraz zobacze kobiete z papierosem w reku I kuleczka w brzuchu, to az mi sie niedobrze robi... Chociaz z drugiej strony, lekarze mowia, ze jak sie pali, to w ciazy nalezy jedynie ograniczyc, bo calkowite rzucenie jest duzo szkodliwsze. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ewelina no ja inaczej nie dałam rady. Po pierwsze i najważniejsze upragniona wyczekana ciąża po przejściach i miała bym truć? A po drugie strasznie mi śmierdzą. Najpierw myslalam ze będzie mi trudniej wiec zaopatrzylam się w liquid beznikotynowy do e-fajka. Ale nie jest mi potrzebny. Na sama myśl robi mi się nie dobrze . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
A co do ograniczania to nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, ktory powiedziałby coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkaa888
Ja też jeszcze nie mówiłem nikomu poza mężem i szefem. Mąż najchętniej by wszystkim obwieścił, I chodzi na mnie obrażony że wierzę w jakieś zabobony. Jak zobaczę pęcherzyk to już pewnie nie wytrzyma i powie wszystkim. A co do testów to się jeszcze nie zastanawiałam. W pierwszej ciąży nie wiedziałam co to jest Beta, nie miałam takiego dostępu do Internetu, i nawet nie wiedziałam jak można się martwić na zapas i z jakiego powodu. Wtedy zobaczyłam to jest wiedziałam że jestem w ciąży i było dla mnie oczywiste że wszystko będzie dobrze. A teraz czytam coraz więcej i niestety czym więcej czytam tym bardziej się stresuje, i w tej sytuacji pewnie testy będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika888
Jako patka napisałam ja Marika , hehe zamiast loginu hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×