Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość lenka0311
Czesc dziewczyny. Co u Was? Jak samopoczucia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Co tu tak cicho? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Ale tu ucichło. Jak się czujecie mamusie? :) W piątek mam skan, z prenatalnymi. Nie mogę się doczekać i jednocześnie czuje ogromny stres. Dziewczyny obwód bioder zaczął już Wam się powiększać? A może brzuszki zaokrągliły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Mi sie wydaje ze sie troche tam zaokraglil. Musze na zakupy sie wybrac i kupic kilka rzeczy luzniejszysch. Nie lubie jak cos mnie opina ;) Czujee juz sie lepiej. Prenatalne 8.12. Nie doczekam sie chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Mi już całkowice mdłości mineły :-) W sobotę zaczełam 13 tydzień, dzis mam prenatalne, już nie mogę sie doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Ja co dopiero rano chwaliłam się mężowi, że wszelkie mdłości mi przeszły, poszłam do kuchni, spojrzałam na gotującą się kasze jaglaną i gdyby nie pusty żołądek to było by rzyganko:) więc tylko czasami rano mnie tak bierze, ale ogólnie jest ok. Piersi nie bolą mnie już w ogóle, nawet nie są już takie nabrzmiałe. Obwód brzucha zwiększony, ale tylko z tytułu jedzenia:)Justyna napisz po badaniach jak najwięcej proszę jak to wyglądało, co lekarz mówił itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
cześć dziewczyny mogę do was dołączyć, termin na 31 czerwca, u mnie teraz mdłości na maxa, jestem już po pierwszym badaniu usg, obecnie połowa 8tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
czy któras z was tak ma że odrzuca od mięsa, kawy ? a ma zachcianki na mleczne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Iwonka, mnie też odrzucało od mięsa (jeść jako tako jadłam, ale na surowe patrzeć nie mogłam) od kawy jeszcze do tej pory mnie odrzuca. Mnie jeszcze odrzuca (teraz już mniej): zapach kosmetyków, wszystkie musiałam wymienić na bezzapachowe Co do nabiału: ja akurat na nic smaków nie miałam i nadal nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Mnie od niczego nie odrzuciło, ale też nie mam na nic zachcianek. W czwartek mam drugą wizytę u ginekologa. Mam plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ja masakrycznie się czuje, rano nie mogę wstać bo bez kawy nie funkcjonuje w ogóle a od niej mnie odrzuca jeden łyk i już zwracam ją ,mam niskie ciśnienie, schudłam już 2 kg w 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
niegość a bierzesz coś na te plamienia? ja cały czas na lekach bo mam niski progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ja biore 2 razy dziennie ale dawkę 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
dziewczyny które były już raz w ciąży ile wcześniej przytyłyście przez cała ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj zaczęłam 12 tydzień, na wadze nadal -2 kg, ale brzuszek już się zaokrąglił i w niektórych spodniach włożyłam gumkę, żeby nie uciskały :) Witam Iwonka :) Mdłości już powoli odchodzą w zapomnienie i liczę, że już nie wrócą. Prenatalne mam na 29.11. Robicie testy Pappa? Ja dostałam skierowanie ale nadal się zastanawiam, czy zwykłe usg nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klotka a masz refundacje czy prywatnie test pappa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja tez juz sie lepiej czuje. Witamy Iwonka. Niegosc trzymam kciuki . Wszystko befzir dobrze bo musi. Ja juz od kilku dni bez duphastonu . oby tak zostało. 28.11 prenatalne. Nie myślałam o tescie Pappa. Nie ma wskazań . wiec póki lekarz o tym nie wspomni to nie będę robila. 27.12 wizyta u diabetologa. Z brzuszkiem jest tak ze na spojeniem się zaokraglil ale w spodniach ciasno się robi :) w pierwszej ciąży przytylam 8 kg przez cala ciążę. Ciekawe jak teraz będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Witam Was dziewczyny. To mój pierwszy post (właściwie drugi bo pierwszy wcięło). Jestem obecnie w 9 tc. Termin na 28.06. To moja trzecia ciąża. Z pierwszej mam dwuipółletniego synka, drugą straciłam. Tydzień temu miałam usg dla ustalenia terminu porodu i póki co wszystko jest ok. W pierwszej ciąży przytyłam ok 9 kg, ale byłam bardzo aktywna i pracowałam do końca mimo strasznych mdłości, które teraz też mnie zresztą męczą, no ale teraz "siedzę" w domu. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnych ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Ja w pierwszej ciąży przytyłam aż 25 kg, ale na początku byłam bardzo szczupła. Dzidzius ważył ponad 4 kg. Ale rodziłam w lecie i były straszne upały. W ostatnich tygodniach po prosy puchłam. W drugiej ciąży przytyłam 15 kg. Ale na szczęście wszystko udało mi się zrzucić. Ciekawe jak będzie teraz. Na razie +2 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
to moja druga ciaza , w pierwszej przytyłam 17kg ale szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży a teraz nie wiem jak będzie ,jestem szczupła ogólnie, miałam cc wtedy i teraz również będzie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
ja w pierwszej ciązy ok 14 kg, syn ważył ponad 4 kg. Wszystko zrzuciłam, nawet więcej bo i tak miałam z czego...Pocieszam się, że najwyżej znowu schudnę bo póki co przytyłam 4 kg :( Dzisiejszy dzień to masakra. Nie mam jak się połozyć a zasypiam na stojąco :( Próbowałam wypic kawę ale nie da rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja w poprzedniej ciąży (bliźniaczej) przytyłam 16kg. Dzieci 2,900 i 2,700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ogólnie jestem szczupła. Startowałam wtedy w ciąży z wagą 50kg. Teraz podobnie. Tyle, że ciąża pojedyncza więc ciekawe czy przytyje mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Witam, ja już po prenatalnych. Wszystko jest OK. Muszę jeszcze tylko poczekać na wyniki z krwii PAPPA. Będą za tydzień. Dzidziuś ma już 6,5 cm. Widać dwie ręczki, dwie nóżki i wszystkie narządy są na swoim miejscu :-) Mam w wynikach informację że badanie wykrywa 60% wad genetycznych, natomiast po dołączeniu testu z krwii wzrasta do 95%. Całe badanie trwało u mnie ok 30 minut i było zrobione przez brzuch (nie dopochwowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna, a który to był dokładnie tydzień i dzień? Była już jakaś sugestia płci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Wczoraj był dokladnie 12w2d. Lekarz nie sprawdzał płci bo twierdzi że za wczesnie i nie chce wprowadzć w błąd. Zawsze płeć poznawałam później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Justyna, bedziesz wykonywac badanie z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Ewelina, wczoraj już oddałam krew. Robiłam komplet badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
justyna czy na krew na pappa trzeba być nadczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×