Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość Nowiulka
Troll jak miło, że znowu jesteś:) dzięki za info. Nie chce żadnych maści. Nakładam pastę do zębów i już zasycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Hej, jak samopoczucie? U mnie nie ma już śladów po mdłościach. Ale za to na d***e już spodnie ciążowe bo w ciągu tygodnia mi brzuch dość porządnie wywaliło. Co prawda w zwykle jeszcze się mieściłam ale nie dałam rady siedzieć bo mi mocno uciskały. Zaczęłam już 14 tydzień. Jak to leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Klotka dzięki, że dopytasz. A jak kawą i herbatą miętową, tu też sprzeczne opinie w necie:( na zapach kawy mnie odrzucało jak do tej pory, ale przestaje i tak myślę, że jakbym małą kawkę o poranku sobie zapodała to może choć trochę by mi energii dodało bo ciągle jestem flak. No i herbatę miętowa piję, mam nadzieję, że nie szkodzi? Tak ze 3-4 w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Klotka to my ten sam etap :) 12t1d Nowiulka nic się nie martw. Sama sprawdzałam, bo mam skłonność do opryszczki zimą. I jeśli to nie jest Twoja pierwsza opryszczka w życiu, to bez strachu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie macie nadciśnienia to kawę nawet parzona możecie byle to nie była siekiera. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Wg mojej aplikacji ciążowej 1trymestr kończy się wraz z 13stym tygodniem. Każde źródło mówi inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Cześć dziewczyny. Chciałam się z wami definitywnie pożegnać, bo już raczej nie będę zaglądać na ten wątek :( moja ciąża ostatecznie zakończyła się wczoraj wieczorem, po trzech dniach w szpitalu. Muszę wrócić do starego życia, choć nie będzie to łatwe i boję się, że nigdy do końca się nie pozbieram psychicznie. Trzymajcie się i dużo zdrówka dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
U mniemnie wszystko ok. Dzisiaj 11+5 wg ostatniej miesiaczki. Jeszcze poltorej tygodnia do wizyty... lekarz nie zlecil mi badan krwi i moczu. Wykonujecie z wizyty na wizyte badania? Moze mi zapomnial zlecic. Zadzwonie do niego na dniach chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Ewelina mi też nie zlecił na wczorajszej wizycie, a ost badania mialam 04.10. Jutro widzę się z nim na prenatalnych to zapytam czy zapomniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo złe wyniki moczu i musiałam brać antybiotyk Zinnat. W czwartek zacznę 12sty tydzień. Wczoraj cały dzień bolało mnie podbrzusze, też macie takie bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja nie mam bólu, który by mnie niepokoil, ale trochę takie uczucie rozpierania szczególnie jak leżę i się nie ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to ból podobny do miesiączkowego nie jest zbyt silny ale odczuwalny i trochę niekomfortowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Hej, dołączam do Was dziewczyny, termin mam na 1 czerwca. Jestem w 14 tygodniu ciąży, mam 28 lat. Mam za sobą 2 usg, wyniki są bardzo dobre, moje samopoczucie również. To moja pierwsza ciąża, bardzo cieszymy się z mężem na dzieciątko :) Myślę, że na forum będziemy mogły się wspólnie wspierać i doradzać sobie nawzajem w tym cudownym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa88
Trolu czy mogę prosić o pomoc w interpretacji wyników bo wizytę mam razem z usg prenatalnym za tydzień. Dziś odebrałam wyniki testów i hcg wolna jednostka kryptor 19,51 a papa kryptor 3,47. Badanie robione w 11 tyg 5 djo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Jestem po wizycie. A wiec wszystko jest w porządku. Lekarz nie widzi nic niepokojacego. Wszystko na swoim miejscu. Prawdopodobnie chłopiec. :) bardzo duże prawdopodobienstwo podchodzace pod pewność jak to powiedział lekarz. I ma juz 5.8 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka poznałas już płeć? Wow, który to tc dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Dzis równo 12 +0 . ale o ile spokpjniejsza jestem ze z malenstwem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka gratulacje ;) ja mam jutro i umieram z nerwów. Już bym chciała być po... Witaj cytrusek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Klotka tez Bedzie wszystko dobrze :) ale wiem co czujesz bo ja tez strasznie sie denerwowalam. Teraz tylko z ta cukrzyca żeby się wyjaśniło . A i witam nowe dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Cześć Dziewczyny! Ja zaczęłam 12 tydzień. Czuję się fatalnie. Zmęczenie i senność ale w dzień nie mogę zasnąć. Jem co popadnie bo albo nie mam na nic apetytu, albo napady głodu. Dzisiaj do 15:30 lezałam w łożku bo nie mogłam się ruszyć...mam nadzieję, że to kryzys, który minie :( Oczywiście wszędzie zaległości do ogarnięcia...masakra W sobotę miałam wizytę i wyniki wszystkich badań. Nie zdecyduję się na profilaktykę w kierunku konfliktu serologicznego. Będę robić co jakiś czas grupę krwi i tyle. Usg prenatalne 9 grudnia bo mi odwołali wczesniej ze względu na nieobecność lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Ja za każdym razem denerwuję się przed wizytą, mam tysiąc myśli typu, a jak coś jest nie w porządku? Myślę, że każda mama chce usłyszeć, że z dzieckiem jest wszystko dobrze i nasze obawy są naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite, że już wchodzicie w etap badań prenatalnych. Dopiero co ja byłam na swoim pierwszym prenatalnym a tu już półmetek. Ja również dowiedziałam się o płci na tym badaniu. Gratuluję tym które są już po :) będzie dobrze dziewczyny. Kwietniowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:33 a jaka była to płeć? Bo chyba na tym etapie udaje się rozpoznać tylko chłopca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, jest to chlopiec. Narządy męskie rozrodcze szybciej widać na usg bo szybciej się kształtują niż żeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marukaa88
Ja w poprzedniej ciąży też w dwunastym tygodniu miałam określoną płeć był chłopiec. Teraz prenatalne mam w poniedziałek. Też się denerwuje tym bardziej że mam wyniki testów papa Nie wiem jak je zinterpretować. Szykujecie już powoli wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja nie myślę jeszcze o wyprawce. Jak dla mnie za szybko. Ale patrzyłam na wózki łóżeczka itd. Ale tylko orientacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Nie szykuję jeszcze żadnej wyprawki, uważam, że to stanowczo za wcześnie (jestem trochę przesądna). Myślę, że za jakieś 2 miesiące zacznę kompletować. Ale na święta postanowiliśmy z mężem, że już kupimy coś dzidziusiowi pod choinkę tak symbolicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Gośćluśka a o co chodzi z profilaktyką w kierunku konfliktu serologicznego? U nas też konflikt, ale nie słyszałam o profilaktyce, napisz coś proszę w tym temacie. Jutro usg prenatalne i wyniki papa, już wiem, że tej nocy oka raczej nie zmruże:( serce nawala i adrenalina na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowka2017
Deugi trymestr jest nnajfajniejszy ja moglam gory przenosic. I ja dopiero plec w 22 tyg poznalam bo mlode sie dupskiem wypinalo ciagle. Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoulka to jest po prostu zwykle określanie przeciw ciał przy grupie krwi robi się trzy razy w każdym trymestrze. Marika nie da się dokładnie zinterpretować wyników z papa obliczają to programy ale niepokoić można się wtedy gdy oba parametry są bardzo wysokie Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×