Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość iwonka
dziewczyny czy badanie w 9tc bo właśnie u mnie się zaczął miałyście dopochwowo czy już przez powłoki brzuszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Nie, ja oddawałam krew po 17:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Nie trzeba, ja oddawałam krew po 17:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Ja dopiero teraz (12w2d) miałam przez brzuch, wcześniej zawsze dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Ja w 9t6d mialam przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika888
Cześć dziewczyny. U mnie mdłości trochę odpuściły więc zajęłam się załatwianiem 1 000 000 zaległych spraw. A dziś powróciły niestety mam nadzieję że nie na tak długo jak poprzednio. W pierwszej ciąży przytyłam 12 kg, ale bardzo szybko je zgubiłam. Z drugiej strony to było osiem lat temu więc teraz jak jest 3 z przodu zgubienie Wagi nie pójdzie tak łatwo. Brzuszek po mnie widać, ale na wadze narazie - 2. Ja mam prenatalne 4 grudnia. I doczekać się już nie mogę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegoścć jak usg chyba miałąś mieć w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegośc jak u ciebie? byłaś na usg już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do trolla. Oto moje wyniki: B12- 424 (189-883) Kwfoliowy- 16,66 ( 4,6-18,70) Wit D 24,60 nie ma norm na wyniku Homocysteina 5,7 Wyszła mi również mutacja genu MTHFR c.1298A- heterozygota nieprawidłowa. Jak to zinterpretować i jakie suplementy brać? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Jutro mam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Hej dziewczyny. Dzisiaj od samego rana mam taki dziwny promieniujacy bol od lewego posladka az do kostki lewej nogi.. brzuch mi nie boli tylko to dziwne uczucie hm jakby taki jeden wielku skurcz? Albo zakwas? Nie wiem jak to okreslic... co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwonka
a u mnie mdłości nadal męczące są i niechęć do jedzenia , biore prenatal uno jest tam imbir który ma złagodzić mdłości ale nic nie działa na tą dolegliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ewelina może to zakwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NamiTami
O rany ja pamietam jak pisalam w temacie czerwiec 2017 aa tu juz kolejny rok :D jak macie jakies pytania to piszcie moze cos pomoge. :) moja ma juz prawie 5 msc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ewelina a jak u ciebie mdłości przeszły w którym tc jesteś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Mi dopuściły. Nie do konca, ale jest lepiej. Zakwas to nie wiem od czego bo nie cwiczylam ani nie mialam wysilku. Tylko takie mam uczucie dziwne... Obecnie jestem w 10 t6 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ja powoli rozglądam się za spodniami z panelem bo brzuszek trochę opięty, u mnie 9tc i 3dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Ewelina a jak u Ciebie z zyłami? Jakieś żylaki, zakrzepice? Zwrociłam na to uwagę, bo w ciąży ryzyko zakrzepicy wzrasta wielokrotnie. Ja przez całą pierwszą ciąże robiłam sobie zastrzyki z heparyny (codziennie). Teraz też pewnie tak będzie. Położna własnie mi zwróciła uwagę, że jakikolwiek ból w nogach mam natychmiast konsultować z lekarzem, ale ja jestem po przebytej zakrzepicy. Mam nadzieję, że u Ciebie to tylko coś przejściowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara tak jak c***isałam wcześniej z genetyki nie mam az takich wiadomości żeby Ci radzić. Mogę ci jedynie napisać ze wyniki masz wszystkie dobre. Przy mutacji tego genu obserwuje się zaniżone wartości kwasu foliowego i wit z grupy B u Ciebie tego nie ma puki co. Także nie wiem czy lekarz zaleci ci w tym układzie suplementację. Tu ktoś jeszcze coś ostatnio pisał o twojej sprawie może coś więcej podpowie. Ewelina jest to rwa kulszowa. Często występuje w ciąży. Czasami ustępuje po a czasami niestety nie. Ognisko bólu pojawia się na pośladku albo w okolicach gozka wenus albo z przesunięciem na biodro ból promieniuje czasami na pachwinę ale z reguły jest uczycie jakby przykurczu przez cała nogę az do stopy. Nic poważnego w ciąży ale uciążliwego. Możliwe ze wraz ze wzrostem płodu ból albo zniknie albo się nasili. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Ewelina, mnie dzisiaj dopadło to samo!!! W pracy jak wstałam nagle poczułam bol w lewym pośladku promieniujący do uda trochę w dół. I czułam to gdzieś przez 2 godziny. Też mi mówili, że to rwa kulszowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Nic mie mialam z zylami. Troche wkurzajace to. W jakiejkolwiek pozycji nie leze to i tak boli. Jak lekarz ostatnio robil usg to tez bardziej po lewej stronie. Strzelalam tak wlasnie ze dziecko moze uciska na jakis nerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuttiFruti
Jak w ogole sie zorientowalyscie, ze jestescie w ciazy? Ja jak poszlam do lekarza to juz byl prawie 3 miesiac. Dobrze, ze bylam zalatana to nie pilam ani nic, ale bylam w szoku, bo normalnie mialam okres dopiero drugi mi sie spoznial. :/ Brzucha do 5 msc nie mialam wcale, nie tylam tez - schudlam 4kg. Smialam sie ze sie nadaje do tego programu 'ciaza z zaskoczenia'. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Ja krótko po owulacji zrobiłam się taka śpiąca, że masakra. W pracy zasypiałam, a po pracy drzemka 2h i o 22 już światło gasiłam. I tak przez 2 tygodnie do terminu miesiączki. I jajniki mi codziennie pracowały, raz jeden raz drugi. Podejrzane to było :D Przez cały rok starań nie robiłam w ogóle testów, a teraz zrobiłam w 1 dniu spóźnienia. I były dwie wymarzone kreski <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
U mnie wszystko planowane. Tylko czekalam az moge zrobic test.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuttiFruti
Oj ja tez bylam mega senna o 19 juz padalam na pysk ale zwalalam to na przepracowanie. Ten okres mnie zmylil. :/ Mdlosci tez nie mialam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
U mnie też planowane, więc jak nie dostałam okresu to zrobiłam test. Ale fakt faktem już dwa dni wcześniej dziwnie się czułam, nie jak na okres więc podejrzewałam już przed, że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Wlasnie wyczytalam ze zaawansowana rwa kulszowa jest wskazaniem do cc. Zaczynam sie bac :( oby przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa88
Ja też planowane i wyczekiwane i pierwszy test 4 dni przed spodziewaną @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna010102
Za to u mnie totalna wpadka. Brałam tabletki anty, nie planowałam trzeciej ciąży... ale teraz się cieszę że tak się stało. Ja w każdej jednej ciąży wiedziałam już kilka dni po zapłodnienia. Teraz też tak było. Czułam się po prostu inaczej, jakoś tak dziwnie. Pierwszym objawem był ból piersi. Na okres mnie nigdy piersi nie bolały tylko w ciąży. I do tego dużo śluzu. U mnie nie do przeoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina ty chyba nie wiesz co to znaczy zaawansowana rwa kulszowa. Uwierz ze puki co to masz pierdu pierdu wiec nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×