Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana jestem

Skrytykowana za stringi na plaży

Polecane posty

Gość gość
Jakoś facetom to nie przeszkadza tylko babom rok temu byłem w łebie opalały się tam (przy wydmie) trzy dziewczyny dwie nago jedna toples były chybavz matką która też była toples (plaża publiczna) nikt ich nie zaczepiał jedynie jeden parawan wyniósł się po kilkunastu minutach widać że pani przeszkadzało że jej facet może sobie popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tez jest na co patrzec :D na OSRANE SMIERDZĄCE GOŁE DÓÓPY haha, to widocznie jestes koneserem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcom to nie przeszkadza tylko nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stringach na plazy ;) pani miala racje ze dziec***atrza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niemcom to nie przeszkadza tylko nam x A co Niemiec to dla ciebie przykład i wzór do nasladowania? Bo dla mnie nie. Zawsze mozesz stąd wyjechac i nie wracac. Po chuuj sie tu męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglas calkiem zdjąć stroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nagość jest czymś normalnym wyniosłem to z domu co to za tabu? Ale są tacy którym nawet stringi przeszkadzają a gdzie dopiero biust Najlepiej założyć kąpielówki na gacie bo też tak widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMariola
gość dziś Dla mnie nagość jest czymś normalnym wyniosłem to z domu co to za tabu? Ale są tacy którym nawet stringi przeszkadzają a gdzie dopiero biust Najlepiej założyć kąpielówki na gacie bo też tak widziałem x To zapraszam do Niemiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenię niemców za ich zdrowe podejście do nagości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaskowa k***a hahahaha Napewno tam niejeden mezuś zwalił sobie konia czy to w wodzie czy na piasku. Jesszcze rok dwa a beda na golasa chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemon 40
miałem kiedyś w czasach kawalerskich koleżankę prowokatorkę,która celowo robiła wiele rzeczy żeby szokować typ ekshibicjobistki to jakie były z nią cyrki to bania mała w niechorzu chodziła nago po plaży i udawała,że kolega kręci program do ukrytej kamery miny gapiów bezcenne a tu problem o jakieś stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka napewno byla gwałcona na odleglosc na plazy . Nie wstyd ci d**e pokazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak powinno być kto chce chodzić nago niech chodzi mi to nie przeszkadza mojej żonie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za wstyd moja żona też często zakłada stringi na plaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiece cialo ladniej wyglada ubrane. Gola kobieta jest oblesna, tak samo jak goly facet. Facet musi miec dlugie luźne spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w stringach to jest dopiero widok, na rzygi zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona323
Ha ha ludzie byłam w tym roku w międzyzdrojach to nawet faceta w stringach widziałam kobiety topless w stringach.To już nikogo nie szokuje.Chyba,że tych co pierwszy raz nad morze wyjechali z 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w długich luźnych spodenkach!O zgrozo rozumiem jak jest bardzo wysoki ale jak niski to wygląda jak clown. Męża bym nigdy nie ubrała na plaże w takie gacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gacie lepsze bo jak sie posracie to przez stringi poleci lawa gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie twoj facet jest bardzo niski , wysokim ladnie w szerszych spodenkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muj faced jes wysoki wlasnie i nosi stringi a jak sie osra to biere liscia łopianu i sie czyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestem niskim facetem i albo zakładam dobrze dopasowane krótkie bokseki albo klasyczne kąpielówki ale nie takie pod pępek bo to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak wpaja się od maleńkości,że nagość jest be potem szok bo ktoś po plaży w stringach chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Autorko pewnie trafiłaś na jakiegoś ortodoksyjnego babsztyla co seks uprawia przy zgaszonym świetle pod kołdrą,żeby było mega intymnie .Trzeba było zdjąć te stringi i powiedzieć ,że już jej nie będą przeszkadzać. Co za naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCYDENT NA PLAŻY xD
acordeon dziś x no dokładnie haha trzeba bylo zdjąc stringi i cyconosz a pozniej zadzwonic pod 112 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
To jest taka sama sytuacja jak poszedłem kiedyś do sauny.Wszedłem nago zawinięty w ręcznik po czym po chwili weszły jakieś dwie kobiety z facetem wszyscy w strojach kąpielowych i do mnie pretensje,że wstydu nie mam! To im grzecznie powiedziałem czy czytali regulamin korzystania i się zamkneli burcząc coś pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ja bym udał że nie rozumiem po polsku .-i don't understand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym powiedział coś po arabsku typu allach,allach to na bank by uciekła i twoje stringacze by już jej nie przeszkadzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpielówki pod pępek hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×