Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana jestem

Skrytykowana za stringi na plaży

Polecane posty

Gość gość
Takie kąpielówki pod cycki bylyby mistrzostwem swiata ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre z tą sauną :) dobrze ze im powiedziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też jak widze tych ludzi co kąpią sie w gaciach pod prysznicem czy w stroju do sauny wchodzą to bym zaraz zakazy ustawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezguścia takie galoty zakładają du.pa opuszczona jakby kloca zrobili i naciągnięte na brzuch jak guma na wacka.co z tego że za duże jak na wyprzedaży mniejszych nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x ta, a nie zesralbys sie przypadkiem, najlepiej zrobic jeden burdel jak w dżungli, gdzie każde zwierze parzy sie z kazdym i heja do przodu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinnaś paradować po plaży w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wielkim kindybałem
ja tam do sałuny wchodze ze wzwodem k****a w stringach mam namiot i wszystkie baby uciekajom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest niewychowana tylko wulgarne babska chodza w stringach po plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest tak,że nie widzi się przywar u siebie tylko u kogoś to ,że dziewczyna czy kobieta ma stringi to widać ale że dzieci z nadwagą to już nie bo to moje dziecko i wara.Jak ktoś wyrzeźbiony zadbany to zaraz gey albo metroseksualny ale ,że ja mam brzuch i śmierdzę potem to ja mogę!Ludzie trochę pokory i przemyśleń zanim coś komuś chcecie zarzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej zenujace sa dzieci z gola siską czy pyrtkiem na wierzchu niz kobieta w stringach :o Nawet figi na plazy potrafia sie wbić w tyłek i wygladaja jak stringi. W polsce zacofanie. Jezdze 2 razy w roku na wakacje za granicę w cieple kraje i tu wiekszosc kobiet w stringach chodzi i bez stanikow, nikt na to uwagi nie zwraca. Za to dzieci sa zawsze w majtkach czy strojach i to sie ceni bo dzieci nie sa swiadome swojej nagosci tylko rodzice decyduja a tylko idioci i patologie rozbieraja dzieci na plazy. Dorosli jak chca to niech sobie swieca golymi cyckami ale dziecko poki male to powinno sie jego intymnosc zachowac dopoki samo nie bedzie na tyle dorosle ze samo zdecyduje czy chce z goła dupa latac przy ludziach czy nie. Ja nie mam nic przeciwko jak babki z golymi cyckami chodza, nie zwracam na to uwagi i mam to w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie powinien pani zwracać uwagi !To Pani sprawa nago Pani nie chodziła.Nie jest nigdzie napisane,że nie wolno opalać się w stringach. Pozdrawiam .Agnieszka W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:26 Bardzo mądre słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo do sauny w gaciach to tylku buraki wchodzą. Regulamin mówi jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co pisza o brudnym smierdzacym dupsku chyba sami takie maja obleśne brudasy :o Mamy 21 wiek... D**e sie myje! Nie wiecie o tym? Dupa umyta nie śmierdzi a ze wam j***e z d**y i myslicie ze jak zalozycie majtki do kolan to nikt nie poczuje to jestescie w błędzie. P**********e zacofańce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myją to twierdzą że im śmierdzi ładny tyłek w stringach uczta dla oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfioleczka
no ja na bródnom dóópe zakuadam strinki i sie nie piertole i tylko patsze czy jaki men z solidnym kindybauem nie idzie, jak idzie to sciongam cyconosza jescze i se czekam spokojnie, no nie, jak widze ze potchodzi jóż do mojego pawaranu to sie wtedy wypinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki faceci facetami, grube baby zazdroszczą niech będzie, ale ja bym nie chciała, żeby moje dzieci oglądały gołe pośladki obcych bab, no sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KINDYBUŚ89
Czy to nie ta Fioleczka zza zielonego parawanu z Władyslawowa?:classic_cool: No mój kindybal sie nigdy tak nie pręzył jeszcze jak wtedy AAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co zabierasz swoje dzieci na plazę? trzymaj w piwnicy bo jeszcze zobaczą reklamę bielizny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszkadzaja im stringi na plazy u obcej baby ale same z golymi c****i chodza przy dzieciach w domu i kąpią sie z nimi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w ogole jezdzi nad polskie morze na wakacje? :O nie dosc ze pogoda do d**y, morze zimne, drogo, syf, nic ciekawego. Za wczasy nad polskim morzem w gownianym pensjonacie mam all inclusive w Grecji, Bulgarii czy Chorwacji... Tam przynajmniej pogoda pewna, piękne plaże, piękne miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zgorszą się od pośladków oj słabe argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdzę. Co roku pogoda przeważnie mam 2 dni deszczu to nie tragedia argument taniej niz za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam zapytam tylko stringi to takie gacie ktore wchodza w dupę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie na niektórej du.p.ie zwykłe gacie jak stringi wyglądają a tu wielkie larum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pupa moje stringi i wara innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej dzieci widzą że dooopa rozpoznaja zagrozenie bo wiedzą że doopa może na nich usiąść. a takie pstrokate majtki czy cos to mogą pomylić z parawanem albo z mewami i kto potem bedzie dzieciaka spod takiej doopy wyciągał? a jeszcze kobita w panike wpadnie...bo coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mopim zdaniem ze względów bezpieczeństwa na plażach na których bawia sie dzieci wszystkie kobiety powinny chodzic z gołymi doopami pomalowanymi farb ą odblaskową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie zlęknione o dobro swoich dzieci muszą zrozumieć, że te d**y w stringach to miejsce gdzie metaforycznie inni mają ich pociechy. I to zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeż wiadomo jak to wyglada. poszwęda sie taka z pięć minut wypatrzy se ofiare i zalega plackiem na minimum godzine że niby sie opala. nie wiem jak wasze dzieci ale ja przez godzine bez powietrza nie przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×