Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeśli masz już dość naszego milczenia...

Polecane posty

Gość gość
od 10 lat jesteś "po" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak od 10 lat jestem "po" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no miało się już troche żon 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajm loking for dupiasta in łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana rozwiode sie dla Ciebie, przemyslalem wszystko:) k.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,że do Ciebie coś czuje to jeszcze za mało,nie mógłbym być z Tobą bo Ci po prostu nie ufam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I szczerze przepraszam,jeśli Cię uraziłem swoimi porównaniami naszych charakterów,ale nie uważam że Cię obraziłem,to,ze ktoś lubi dyskoteki,zakupy,czy ostrych facetów nie znaczy wcale że jest to zła cecha charakteru,to po prostu cecha....poza tym kto Cię tu zna i wie,ze to o Tobie? :( bez przesady,że Cię oczerniam na forum,nie wiedziałem,że jesteś taka złośliwa i mściwa :( ale przepraszam jeśli poczułaś się urażona...nie chciałem :( wiem,ze zawsze o mnie dobrze mówiłaś i dobrze mnie traktowałaś,choć czasem nie zasługiwałem sobie na to,bo robiłem wszystko abyś mnie znienawidziła.... o ironio i teraz dopiero mi się to udało :( Nie wiem czy Ty to napisałaś,przypuszczam,że tak...nigdy nie obiecywałem że odejdę od rodziny :( prawda?Nigdy....nawet więcej powiem,zawsze mówiłem,że bym nie potrafił.Szkoda,że to napisałeś,akurat Ty :( Jeszcze raz przepraszam i życzę szczerze powodzenia i szczęścia,głupio,ze tak wyszło i dalej będziesz,żyła z niechęcią do mnie i wrogością,bardzo mi przykro,że tak to się zakończyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dziękuję za pozwolenie na sex z żoną :( na prawdę,wiesz...eeeh :( no ,brak mi słów,teraz doczytałem to,dzięki Ci serdecznie :( wiesz co?Sam jestem sobie winien! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:00 wierutne bzdury w miłości nie ma miejsca na nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w miłości nie...ale miłość bardzo szybko dla jednej ze stron może zmienić się w nienawiść :( to pewne i z życia wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, nic do Ciebie nie mam nie spodobało mi się tylko że uważasz iż pociągają mnie tylko samce Alfa co prawda nigdy nie znałam nikogo innego ale chyba potrafiłabym być z romantykiem bo sama jestem romantyczką więc na pewno z kimś takim bym się super dogadywała, myślę że Ty masz w sobie trochę romantyka i filozofa, no wiem że nic mi nie obiecywałeś, chociaż łudziłam się przez te dziesięć lat gdy mamy ze sobą kontakt, że chociaż zaprosisz mnie raz na jedną kawę tak pogadać o byle czym no ale nie chcesz lub nie możesz, nie wiem.....a co do dyskotek to uwielbiam tańczyć a nie dyskoteki same w sobie, zakupy lubię to fakt niezaprzeczalny ale też bardzo lubię: góry, lasy, rzeki, pola, łąki, sady, morze więc właściwie raczej mało o mnie wiesz, co do seksu z żoną to nie że Ci pozwoliłam tylko to miał być żart który źle zrozumiałeś a z tą nienawiścią to przegiąłeś bo jak można nienawidzić Kogoś kogo się nie widziało dziesięć lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:14 to była pseudo miłość skoro zmieniła się w nienawiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:58 co Ty tam wiesz, jak ktoś kogoś oszukuje latami, za plecami gra na 2 fronty, to z miłości zostaną tylko zgliszcza, a czasem zrodzi się nienawiść, jeśli jesteś w związku z oszustem i jesteś zarazem jedyną osobą, która nie zna prawdy, stając się pośmiewiskiem wśród otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak kiedyś pożegnasz mnie na zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zawsze i na wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,bo nie będę nawet wiedział....że odeszłaś,żegnam więc już teraz,hej :( proszę nie pisz do mnie więcej,proszę Cię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekałam na jakiś znak od Ciebie i się nie doczekałam. W nic już nie wierzę, ani w Twoje uczucia, które sobie na poczekaniu wymyśliłeś, ani w Twoją udawaną wierność, ani w Twoje słowa czy dobre intencje. Chciałabym, żebyś był inny, ale to by było zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe :( Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie mam uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12 może nie wiem może nie rozumiem...ale w opisanej sytuacji można czuć się zawiedzionym, zranionym ale uczucie nienawiści do osoby którą się kochało a która tak pobłądziła? A otoczenie które tak reaguje to najwyższa pora zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:48 nie do mnie i nie ona, ale sie wtrace . A cos ty myslal , ze sobie dziwke na boku znajdziesz ? Madra dziewczyna , wiec nie wyj tu i idz do tej swojej rodziny . Zalosny doopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****l się wiocho :D g****o zjesz,g****o wiesz więc cwelico nie wymądrzaj się bo Cie ktoś dojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo to zalosny doopku ? :D Frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat do 95 % procent kobiet titaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwij Ją jeszcze raz dziwką,łajzo!pierdolona to cię wdepczę w ziemię a twoim ścierwem nakarmię moje psy!Stinkendes schwein!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciebie łajzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej psychiczna po co się im wp*****lasz do dialogu????Jak dwoje dorosłych się kłóci to się nie wp*****lamy,kapewu?Wpieprzasz się w rozmowę a nie wiesz o czym mowa :( nie cierpię takich tępych lal,którym się wydaje,że wszystkie rozumy pozjadały,facet cię rzucił i wszędzie widzisz kochanki,kochanków,spadaj na drzewko się pobujać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze,zawsze jakaś wesz,się na kafeteri wpieprza w ciekawy temat :( idź kobito zobacz czy cię nie ma w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×