Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

Gość gość
Teraz tez jest to krytykowane, moze zyjesz w szklanej kuli albo obracasz sie tylko w takim srodowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za obsesja nachalnego szpecenia wlasnego ciala i jeszcze wpuszczania tylu szkodliwych substancji do organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze se gęby pastą do butuf wymalujta toż to tyż tatułaż bo "wyrażam siebie" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwienstwie do ciebie umiem zytac wiec wiem co jest w tuszach wprowadzanych w moja skore :) nie sa wcale szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli umiesz czytac, to powinnas wiedziec, ze mowi sie "wprowadzanych do skory" a nie "w" skore... radze poczytac cos ambitniejszego niz tylko sklad tuszu do tatuazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasciwie to miedzy warstwy skory - skoro chcesz byc dokladny. Poza tym obie formy sa poprawne, przy czym "w skore" jest czesciej uzywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze w slangu "wyrazajacych siebie", ale nie inteligentnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz daj spokoj chloptasiu. Osmieszyles sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to typowe dla niezbyt lotnych umyslowo osob, ze przechodza do obrazania i argumentu ad personam, nie beda podnosic dalej tematu bo nie maja nic sensownego do powiedzenia, ty sie osmieszylas dziewczynko :) na szczescie nie przeczytam tego, co zaraz napiszesz, takze nie wysilaj swojej glowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez przeczytasz. Sam to wiesz. Dobrze wiesz, ze forma ktorej uzylam jest poprawna i czesciej uzywana. Poza tym czy to nie ty przed chwila ublizales kobietom w tym temacie? Za pozno na udawanie inteligenta z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem autorze...moze tak z nie-twoich postow? Co to za obsesja na swoim punkcie? x Nie zaznaczasz do kogo mówisz, więc odebrałem to jako konwesacje ze mna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie mi sie też raz podobała fajna pielęgniarka o skromnej urodzie - nie była jakaś piękna ale zakochałem sie w jej charaktrze miała mały tatuaż. Ale i tak mnie olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytatuowana pielęgniarka... o tempora, o mores!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to nic dziwnego. Specjalizacja lekarzy i pielegniarek jest tak potrzebna, ze nikt nie patrzy na ich wyglad. Autorze- jakim cudem czytasz wszystkie komentarze osob ktore maja tatuaze, ale nie tych ktore sie z toba nie zgadzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubietatuazy
ale nie tych ktore sie z toba nie zgadzaja? x nie, jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat malo kto dalby sie zbadac komus kto wyglada jak diabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ma czarcie znamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często nie masz wyboru, chyba, ze prywatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylejta sobie kubel smoly na lico i krzyczta "wyrazam siebie!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje się, ze miałeś nie czytac tego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze...to znowu nie do ciebie. Czytałeś dziwiaj, powinieneś rozumieć kontekst. Poza tym na forach zazwyczaj jak nie ma odniesienia to ostatni post odnosi się albo do pierwszego (tematu) albo do ostatniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przy okazji autorze, jak poczytasz niektóre wpisy to przekonasz się dlaczego kilka osób (w tym ja) twierdziło, że skojarzenia z patologią ma tylko patologia. Wystarczy poczytać te przyklady wysokiej kultury i edukacji, pełne błędów i wulgarnych określeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię o twoich wpisach, chodzi mi o wpisy osób które niby znają wystatuowane kobiety które raczej nie są ideałem matki i żony. Oczywiście ich sposób wypowiedzi jasno daje do zrozumienia, że całe ich środowisko takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad Ty wiesz, jakie oni srodowisko prezentuja? Z tego co tu czytalam, nikt sie wulgarnie nie wypowiadal, to Ty raczej zamiast wyliczac argumenty swiadczace o Twojej racji, czepialas sie ludzi, przechodzilas do krytyki konkretnego komentujacego. Nie zaprzeczysz faktom, jakoby wywodzilo sie to wszystko od kryminalistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 24 strony argumentów! I skąd wiem? Nie wiem, ale podejrzewam, ze jak ktos chodzi na imprezy gdzie ludzie piją na umor i dochodzi do seksu w toaletach (o tym też pisali) to nie jest raczej porządną osobą, co miałby tam robić z takim towarzystwem? Co do wulgarnych wypowiedzi - najwyraźniej inaczej rozumiemy wulgarność. Dla mnie sposób w jacy ci ludzie opisują swoje "doznania" jest wulgarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pochodzenia tatuaży - wywodzą się z tradycji plemiennych, w Europie mieli je wikingowie i celci, często również słowianie (niespodzianka?). Obecna forma tatuaży, którą zapoczątkowały tradycyjne amerykańskie, stały się popularne przez marynarzy. W Europie w określe popularności tak zwanych "Freak Shows" artystki (często piosenkarki lub i akrobatki) tatuowały się żeby ściągnąć większe tłumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watpie aby jakis facet z klasa zdecydowal sie na kobiete z tatuazem. Dlatego apeluje o przemyslenei decyzji x Owszem. Taki facet szuka kobiety z klasą, a taka sobie tatuażu nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×