Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

gość 2017.11.06 Dziękuję. :-) Coś bardzo prostego, minimalistycznego wręcz, choć w widocznym miejscu. Więcej nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whiskyzjarmuzu - to dobrze, nie mów. Też unikam mówienia co mam wytauowane - świat jest mały :) Sama obecnie przygotowuję się do zrobienia tatuażu i nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak randkowanie autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytał ktoś o tej dziewczynie która wytatuowała sobie oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randkowanie calkiem, ok, ostatnio pozanje coraz wiecej kobiet. Ale im wiecej ich pozanje tym wieksze mam wymagania, tym bardziej cos mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę się sam zapędzaszw kozi róg :P Jak to możliwe, że coraz więcej rzeczy ci przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak to juz jest. Jak nie mialem wcale kobiet, albo spotykalem sie np raz na miesiac z jakas kobieta, to cieszylem sie szalenie, wyolbrzymialem ja, tolerowalem wiekszosc rzeczy. A teraz jak ciagle sie umawiam, poznaje kobiety to potrafie je oceniac bardziej krytycznie w realnym swietle. Mysle, ze najgorzej maja ci, ktorzy zlapali sie np 1lepszej, bo wydawalo im sie ze np nikogo lepszego nie poznaja i wzieli slub w mlodym wieku, maja wspolny jakis majtek i to jest problematycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od tego czy związek jest udany :) Ja wyszłam za mojego pierwszego chłopaka i sporo znajomych mówiło, że zazdroszczą mi takiego "trafienia" za pierwszym razem. Sama również uważam, że miałam ogromne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że ideałów nie ma, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości, jak wyobrażasz sobie wspólne życie z żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam raczej jak wyobrażasz sobie codzienność małżeństwa bo to na tej podstawie powinieneś układac listę wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byla zwykla ciekawosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tu takie rzeczy widzialam, ze nic mnie nie zdziwi. Nawet gdybys chcial kure domowa z doktoratem to pewnie gdzies taka zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za dużo tatuaży to mógłby być problem, ale jeśli ją kochasz to zastanów się czy taki szczegół może stanąć na drodze do Twojego szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl tylko przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwonamiśka dziś - to zależy, czasem wygląd przeszkadza tak bardzo, że związek jest niemożliwy. Sama np. nie mogłabym umawiać się z kimś kto nosi dresy na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze - jak się ubierasz i jak ubierają się kobiety które Ci się podobają? Może tu tkwi sekret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, chyba mnie przekonałeś ale żeby zrobić ten tatuaż :D jak będę miała tatuaż to faceci, którzy skreślają kogoś z powodu tatuażu pójdą sobie w cholerę i dobrze :D zostaną ci mniej powierzchowni ;) dla których liczy się coś więcej a czy ktoś ma tatuaż czy nie nie ma znaczenia :) dla mnie to aż śmieszne, żeby kogoś skreślać z tak błahego powodu.. może tatuaż to dobry pomysł..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniekąd tak, przykład. Zanim przybyło mi tatuaży zaczepiali mnie faceci których uwagi naprawdę nie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jęzor pokazujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie zrozumiałeś, chodziło raczej o to, że tatuaże skutecznie odstraszają facetów o szownistycznych poglądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NielubieTatuazy
Nie jestem szowinistom. Zreszta ja tez moge powiedziec np ze tatuaze robia sobie osoby nierozsadne i niepowazne, a to nieprawde. Teraz wy jedziecie sterootympami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×