Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

Gość gość
Trochę świata zwiedziłam i mam takie wnioski, że na zachodzie nikogo nie obchodzi, czy masz tatuaż czy nie, czy chodzisz ubrana jak dzidzia piernik, czy masz 30 lat i brodę do pasa, waźysz 150 kg czy 45. Zupełnie to jest nieważne. A w Polsce to, jak masz tatuaż, to coś z tobą nie tak, jesteś z marginesu, jak się ubierzesz niekonwencjonalnie-na pewno masz coś z głową, jesteś samotna matka -na pewno się puszczałaś, nie chodzisz do kosciola- na pewno nie masz zasad moralnych itd Ludzie dajcie innym żyć. Zauważyłam jeszcze jedno, ludzie ograniczeni, leniwi i bardzo niepewni-im tak wszystko przeszkadza, nawet tatuaż. Sprawę gejów i lesbijek przemilcze, bo ci to mają przekichane w małych miejscowosciach. W takiej npostaci Kopenhadze dwóch facetów idzie ze sobą za reke-multum tam takich par. Nikogo to nie dziwi. U nas by jeszcze opluli, a jakby ci faceci mieli tatuaże, to chyba a tylko stos by ich czekał. Ciemnogród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podabało mi się też jak niektórzy próbowali chwytać się wszystkiego byleby tylko udowodnić, że dorośli ludzie z którymi rozmawiają nie przemyśleli swoich decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam autor jest nielogiczny. Jeśli sam by wierzył w to co mówi o kobietach z tatuażami to apel powinien być odwrotny: róbcie jak najwięcej i jak najszybciej te tatuaże, żebym od razu wiedział z kim się nie zadawać. A on jednak chyba czuje że to takie same kobiety jak inne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor już tłumaczyl - estetycznie nie podobają mu się tatuaże. Chociaz parę razy zarzucił kobietom z tatuażami bujną przeszłość seksualną i "niepoukładanie" w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda ze z czasem przechodzi. Ja od wielu lat chce tatuaż. Jeszcze nie mam bo nie mam pieniędzy A to dużo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym przechodzi, innym nie. Osób które żałują wcale nie ma dużo. Zazwyczaj o żałowaniu mówią ci co sami nie mają albo mają coś naprawdę idiotycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ciekawe z czego wynika ta "tendencja narodowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, co u ciebie poznales nowa kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor raczej już tu nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatulasz seksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz jeszczw temat ciagnac to prosze bardzo, ale napisz cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj Autor - u mnie wiele sie dzieje, generalnie nie bede sie rozpisywac, ale na plus. Co do tego co ktos tam pisal, zylem w wielu krajach tzw Zachodu i wiem jak sytuacja z tatuazami sie przedstawia. W kazdym razie nie widzialem aby bylo to zjawisko popularne w srodowiskach, w ktorych pracowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy gdzie pracowales. W UK np. 1 na 5 osob ma jakis tatuaz (niekoniecznie widoczny) wiec pewnie nie wiedziales nawet, ze rozmawiasz z wytatuowanym (to brzmi jakbysmy jakas sekta byli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowalem w placowkach naukowych i nikt z tych, z ktorymi sie zaprzyjaznilem nie mial tatoo. Akurat w tym srodowisku zadko kto nosi tatuaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowalam w UK i wiem na pewno, ze ludzie maja tatuaze. Zwlaszcza mlodsi doktorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dodam, ze nie mowie o wielkich tatuazach i pelnych rekawach. Te przyjma sie pewnie z nastepnym pokoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze na jakichs specyficznych studiach, jak jakas arecheologia czy humanistycznych, artystycznych, studiowalem fizyke we Francji i nie przypominam sobie zeby ktos mial tatuaz w tamtym czasie. Z wydzialu chemii chyba tylko 2 osoby na ponad 100 mialy tatuaz. Wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja to inny kraj. Bardziej konserwatywny (taka ironia). Studenci w hiszpanii i uk maja sporo tatuazy. Zwlaszcza modne sa zwiazane z kierunkiem medycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem na roznych wydzialach Fizyki w Anglii, USA, Rosji, krajach Am. Lacinskiej i nie widzialem zbyt wielu ludzi z tatuazami. Na biologii tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mow, ze nie widziales bo nikt nago na te konferencje nie chodzi :) poza tym przyznales, ze we francji na chemii 2% studentow mialo tatuaze. Pomysl o ilu nie wiedziales i ile tatuazy moze byc na mniej scislych kierunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewien, ze u mnie na wydziale nikt nie mial, a tamci dwaj co mieli na chemii, to niezbyt ciekawe typy. Nie wiem wogole czy skonczyli studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz byc pewnien - przeciez nie pytales kazdego z osobna. Nie rozumiem co ma na celu takie twoje zapewnanie o cialach obcych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka uwaga, tatuaże mają najczęściej ludzie o trochę mniej ścisłych zainteresowaniach, takich których ciągnie do ciekawej estetyki. Nic dziwnego, że mniej ludzi ma je na kierunkach ścisłych. Pewnie ludzie na kierunkach ścisłych mają też mniej kolorowych ubrań i obrazów w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zamierzałaś sobie zrobić? Świetny nick, to tak przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odwracając argument - czy z mężczyzną z tatuażem też jest coś "nie tak"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×