Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

Gość gość
Nikt nie mowi, ze jestes szowinsta. Tylko szowinisci zazwyczaj sa tradycjonalistami, a tacy tauazy nie lubia. Prawde mowiac nie bylbys w bledzie tak do konca, tatuaze czesto maja artystyczne dusze, a ci ludzie nie sa z zasady powazni w tradycyjnym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu ludzi ktorzy maja artystyczne dusze, (najczesciej sa romantykami, robia romantyczna muzyke, jedna maluje obrazy inna kobieta rzezbi) i te osoby powiedzialy mi ze nigdy by sobie tatuaza nie zrobily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzilam, ze ludzie z tatuazami maja czesto artystyczne dusze, a nie odwrotnie. Naucz sie czytac zanim zaczniesz argumentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NielubieTatuazy
Ja mam podobnie znam ludzi z tzw srod. aryst., ktorzy nigdy by nie zrobili sobie tatuazy, sam chodzilem do szkolu muzycznej, gram na kilku instrumentach i tatauza bym sobie nie zrobil. A szowinistom nie jestem, ani tradycjonalny, nie jestem wierzacy, ani zdewocialy, ani pusty, ani jakis tam jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ciebie to nie dotyczylo. Dziwne tylko, ze kobiety wytatuowane spotykasz tylko w nieartystycznym srodowisku :P z drugiej strony w szkole muzycznej to chyba dawno temu byles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to bylo bardzo dawno. Ja generalnie slucham muzyki klasycznej, jazzu, rock'n'roll, czasem cos mocniejszego, ale raczej w srodowiskach ktore ja znam nikt z muzykow tatuazy nie ma. Generalnie moi znajomi to sami (kilka wyjatkow) ateisci i nikt tatuazy nie ma. A kobiety, teraz ostatnio spotykam bez tatuazy, bo od razu na 1 randce dowiaduje sie czy ma tatauz, a jak ma to sie dalej nie umawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiesz jak przekrecilam oczami. Ja znam duzo ludzi z tatuazami z koncertow wlasnie. Sa popularne wsrod fanow rocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisalam o moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczami przekrecilam na to twoje randkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dalej ci nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie idzie coraz lepiej. Spotykam coraz wiecej kobiet i lepiej idzie mi randkowanie, mam lepsza wprawe i jestem emocjonalnie nakrecony zeby poznawac wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o jakosc, a nie ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie tak samo jak z tatuażami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż w końcu przekonał się do zrobienia tatuażu, chyba mu się ode mnie udziela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaze sa neibezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dla głupich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni przejmują się małymi tatuażami, a mój mąż wczoraj dopiero zobaczył, że mam mały tatuaż. Jakieś 3 miesiące od zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna wytatuowac grube cialo :/;/:/ oblesne sa takie facetki fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaz na niewysportowanym ciele to jest jakas najwieksza zyciowa zenada... fuj, o cialo nie dba, ma wiotkie i sflaczale i sie tatuuje zeby podniesc swoja wartosc, po stokroc zenada! Wziac sie za siebie leniwce a nie szpanowac kawalkiem chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy skąd wyskoczyliście z tym "grubym ciałem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nieraz na basenie sie widuje takie potwory i natychmiast chce sie zwrocic zarelko ktore sie przed chwila skonsumowalo... oczywiscie nie chodza tam zeby poplywac i troche kg zrzucic, tylko poplotkowac badz nazrec sie burgerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego ciała kiedyś przybędzie, kochane modelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a ty nie jesteś tam po to żeby popływać tylko innych tylki oglądać i komentować? Nie ma to jak kobieta z klasą na basanie ;) Jak już masz wymiotowac (bo tak to się nazywa) to staraj się nie robić tego w basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ja, rozczaruje cie, nie jestem kobieta :) wiec na kobiety chcac nie chcac patrze, paradoksalnie na grubasach dluzej zawiesze oko, mimo odruchu wymiotnego, bo to obraza dla oczu obnazac w miejscu poblicznym, wymagajacym rozneglizowania takie "ciala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, to jesteś "facetem z klasą na basenie". To nie poblem tych kobiet, że ktoś im się na dupę patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze o tym nie wiesz, ale jak sie lezy i opala to nie uniknie sie patrzenia na innych ludzi... zwlaszcza, gdy jest ich cale mnostwo, ciekawe, jak chcialabys to ominac? Gdyby jakas gruba baba zapytala Cie o ognia badz godzine, rozumiem ze gadalabys z nia z zamknietymi oczami lub odwrocona glowa? Albo gdyby taki wieloryb przeparadowal przed Twoimi oczami w momencie, gdy akurat patrzysz przed siebie, to zakrylabys natychmiast oczy? Chyba, ze to jest wlasnie normalne wedle ciebie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziałabym, że nie palę :) Jak mnie gruby facet pyta o godzinę to mówię mu która jest godzina i nie przeżywam jak bardzo mi się fizycznie nie podoba. W ogóle nie zastanawiam się nad wyglądem ludzi którzy mi się nie podobają. Jedyne co przez ostatnie lata zwróciło moją uwagę to jak facet miał ropnia na czubku głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×