Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToNiezle

Czy warto wyznać jej uczucia?

Polecane posty

Hej mam pewien bardzo duzy problem. Mianowicie poznałem niedawno piękną dziewczynę poprzez mojego kolege z klasy. Zaczeło się tak że zacząłem bardziej poznawać mojego kolege z klasy do tej pory z nim za często nie gadałem ani nigdzie nie wychodziliśmy. Więc wychodząc z nim na papierosa przed szkołę złapaliśmy pare tematów i umówiliśmy się na browarka :D. Wziął swoją dziewczynę i tą właśnie ładną przyjaciółkę oraz poszedł z nami jeszcze jeden kumpel z klasy. Zrobiła się z nas taka ekipa na imprezy itp. Domówki, Puby , Dyskoteki duzo by wymieniać. Do rzeczy od poczatku zauważyłem coś w tej jego przyjaciółce nie chodzi mi tu o samą urode odrazu znaleźliśmy wspólny język. Mnóstwo tych samych przeżyć, często ze sobą rozmawialiśmy w grupie żartowaliśmy itp. Znamy się może z 2 miesiące i chyba coś do niej czuję ale nie wiem co mam zrobić nigdy nie byliśmy sam na sam na długi czas. Ona cały czas powatarza w naszej grupie jebać miłość i że nie szuka chłopaka jak ktoś przejdzie do takiego tematu dlatego boję się jej wyznać co czuje gdyż może urwać ze mną kontakt nie wiem już sam co mam robić nie wytrzymam długo tak. Ona jest ogólnie chłopczycą ma dużo przyjaciół i ziomków. Dodam że oboje mamy po 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie z tymi uczuciami w twoim wieku to hormony sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobała mi się juz nie jadna dziewczyna i to napewno nie tylko hormony. Ludzie w moim wieku są już w parach i co to też tylko hormony? Tak pozatym to moi rodzice poznali się w tym właśnie wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×